TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mbushi makinën me 77 kg drogë në kufirin me Shqipërinë, kapet 48-vjeçari grek

Top Channel - 12.02.2019

Një shtetas grek që drejtonte një automjet të mbushur me lëndë narkotike është ndaluar në aksin Kozani-Janinë. Mësohet se 48-vjeçari grek kishte marrë 77 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar.

Në bagazh mbante 77 kg marijuanë/ Arrestohet 48- vjeçari grek

SOT - 12.02.2019

Në aksin rrugor Kozani-Janinë, janë kapur rreth 77 kilogramë marijuanë. Policia ka ndaluar mjetin i cili drejtohej nga një 48-vjeçar grek dhe ka arrestuar shtetasin.

Kapen 77 kg drogë në kufirin greko-shqiptar, pranga shoferit

BalkanWeb - 12.02.2019

Një sasi droge prej 77 kg e llojit marijuanë është kapur sot në kufirin greko-shqiptar. Sasia e lëndës narkotike u bllokua në aksin rrugor Kozani-Janinë.

Kapen 77 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar

Botasot - 12.02.2019

Rreth 77 kilogram drogë është kapur në kufirin greko-shqiptar. Marijuana u zbuluar brenda një mjeti që udhëtonte në aksin Kozani-Janinë. Mjeti drejtohej nga një 48-vjeçar grek, i cili u arrestua.

Marijuanë “Made in Albania”, prangoset 48-vjeçari grek

Java News - 12.02.2019

Një shtetas grek që drejtonte një automjet të mbushur me lëndë narkotike është ndaluar në aksin Kozani-Janinë. Mësohet se 48-vjeçari grek kishte marrë 77 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar.

Bagazhi i makinës plot me drogë, një i arrestuar në kufirin greko-shqiptar (FOTO)

Mapo - 12.02.2019

Një sasi droge prej 77 kg e llojit marijuanë është kapur sot në kufirin greko-shqiptar. Sasia e lëndës narkotike u bllokua në aksin rrugor Kozani-Janinë.

Kapen 77 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar

Durres Lajm - 12.02.2019

Rreth 77 kilogram drogë është kapur në kufirin greko-shqiptar. Sasia e lëndës narkotike, e llojit marijuanë, u zbuluar brenda një mjeti që udhëtonte në aksin Kozani-Janinë.