TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Digjet makina në një lagje të Fierit, policia dyshon për vënie lënde eksplozive në pjesën e përparme

Mapo - 16.04.2018

Një makine në Fier është djegur pjesërisht, pasi i është vendosur një sasi eksplozivi në pjesën përparme. Sipas njoftimit të policisë ngjarja ka ndodhur në lagjen “1 maj”, në Patos ku është djegur ...

Shpërthen makina në Fier, dyshohet për eksploziv

SOT - 16.04.2018

Një automjet ka shpërthyer në flakë sot në Fier. Burime zyrtare policore bëjnë me dije që mjetit mund t’i kenë vendosur eksploziv. Mësohet se mjeti tip ‘Nissan’ është në pronësi të një gruaje me ...

E FUNDIT/ Tritol makinës së një gruaje në Fier

Albeu.com - 16.04.2018

Një makinë ka shpërthyer në flakë gjatë orëve të para të ditës së sotme në Fier . Nga të dhënat e para dyshohet se kemi të bëjmë me një lëndë eksplozive që i është vendosur një makine tip " Nissan " ...

Shpërthen makina, dyshohet se i është vendosur eksploziv

ABC News - 16.04.2018

Një makinë ka shpërthyer në qytetin e Patosit dhe policia dyshon se i është vendosur tritol. Sipas njoftimit për shtyp, ngjarja ka ndodhur në lagjen “1 Maji” dhe makina tip “Nissan” është e banores ...

Hidhet në erë makina e një gruaje në Fier

Gazeta Express - 16.04.2018

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur ditën e sotme në ...

Eksploziv makinës së një gruaje në Fier, nuk ka të lënduar

Java News - 16.04.2018

FIER- Një automjet është djegur ditën e sotme në Fier. Sipas të dhënave zyrtare, dyshohet se mjetit i është vendosur eksploziv. Mësohet se makina është në pronësi të një gruaje.

Shpërthen makina në Patos, dyshohet për eksploziv

LajmiFundit - 16.04.2018

Një makinë ka shpërthyer në qytetin e Patosit dhe policia dyshon se i është vendosur tritol. Sipas njoftimit për shtyp, ngjarja ka ndodhur në lagjen “1 Maji” dhe makina tip “Nissan” është e banores ...

Tronditet Fieri/ Digjet makina e një mësueseje, policia: Iu vu eksploziv (Emri)

BalkanWeb - 16.04.2018

FIER- Një automjet është djegur ditën e sotme në Patos, Fier. Sipas të dhënave zyrtare, dyshohet se mjetit i është vendosur eksploziv. (foto ilustruese) Mësohet se makina është në pronësi të një ...