TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Bomba” e Spartak Ngjelës: SHBA ka nisur hetimin. Ja fotoja që do të “fundosë” Ramën

SOT - 09.10.2019

Avokat Spartak Ngjala dhe se në SHBA ka nisur procesin penal për pagesën që Rama ka bërë për foton me ish-presidentin Obama. “Mesa kam marrë vesh nga opozitarët e brendshëm, fuqitë e mëdha janë për ...

Spartak Ngjela: Rama nuk arreston dot veten!

Botasot - 09.10.2019

Avokat Spartak Ngjela thotë se hapja ose jo e negociatave lidhet me reformën në drejtësi. I ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora, Ngjela tha se kushtet e Gjermanisë kërkojnë eliminimin e klasës ...

Trondit Spartak Ngjela: Ju tregoj si Gjermania kërkon ta arrestojë Ramën

SOT - 09.10.2019

Avokat Spartak shprehet se kushtet e Gjermanisë kërkojnë eliminimin e klasës politike. Sipas tij, ajo duhet filluar me kryeministrin Rama. “Nuk është përgjegjësi e kryeministrit, është përgjegjësi e ...

Fotoja me Obamën, Ngjela: Në SHBA ka nisur proces penal, Ramës po i bëjnë presion

Botasot - 09.10.2019

Avokat Spartak Ngjala dhe se në SHBA ka nisur procesi penal për pagesën që Rama ka bërë për foton me ish-presidentin Obama. Në studion e lajmeve në RTV Ora, Ngjela tha se për këtë çështje Ramës po i ...