TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ferguson në mbështetje të skuadrës, viziton në stërvitje Manchester United

Albeu.com - 12.01.2019

Sir Alex Ferguson është parë duke u futur në qendrën stërvitore të Manchester Unitedit një ditë para ndeshjes me Tottenhamin që do zhvillohet nesër në orën 17:30 Ish legjenda e "Djajve të kuq" është ...

Lingard: United do ta sulmojë Tottenhamin

Telegrafi - 12.01.2019

Sulmuesi i Manchester United, Jesse Lingard, ka pranuar se klubi nga Old Trafford do të shkojë me koncept të qartë të lojës në Londër për t’u përballur me Tottenhamin.

Levy urdhëron drejtuesit: Mos pranoni asnjë ofertë për Pochettinon

SuperSport - 12.01.2019

Ole Gunar Solskjaer ka arritur 5 fitore në po kaq takime në stolin e Manchester Uitedit, por drejtuesit e klubit anglez duket se sërish nuk janë bindur t’i besojnë një projekt afatgjatë teknikut ...

Solskjaer mbështet Rashfordin që të bëhet sikur Kane

Telegrafi - 12.01.2019

Marcus Rashford mund të arrijë nivelin e kapitenit të Tottenhamit, Harry Kane, gjithnjë sipas bosit të Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer. Rashford ka shkëlqyer që prej arritjes së Solskjaer ...

Fytyra e re e Man Utd, Lingard premton se do ta sulmojnë Tottenhamin

Lajmi.net - 12.01.2019

Largimi i Jose Mourinhos nga posti i trajnerit të Manchester United duket se ka bërë që skuadra të fillojë të ndryshojë mentalitetin. Ylli i United, Jesse Lingard, para ndeshjes me Tottenham ka bërë ...

Lajm fantastik për Man Unitedin para derbit ndaj Tottenhamit

Tetova Sot - 11.01.2019

Manchester Unitedi ka marrë një lajm të mirë para ndeshjes derbi ndaj Tottehamit në Premierligë këtë javë, pasi mesfushori francez në formë, Paul Pogba, është rikthyer nga lëndimi.

Solskjaeri me Unitedin, me test të vështirë kundër Tottenhamit

Koha.net - 11.01.2019

Trajneri i përkohshëm i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, do ta ketë testin më të vështirë që kur e mori detyrën e trajnerit, në vend të Jose Mourinhos.

Në prag të derbit, Solskjaer ka disa lëvdata për Pochettinon

Lajmi.net - 11.01.2019

Manchester United dhe Tottenham do të përballen këtë xhiro për kryendeshjen e javës në Premierligë. United po kalon në formë fenomenale nën urdhrat e Ole Gunnar Solskjaer, duke regjistruar të gjitha ...

Ferguson në mbështetje të skuadrës, viziton në stërvitje Manchester United

Botasot - 12.01.2019

Sir Alex Ferguson është parë duke u futur në qendrën stërvitore të Manchester Unitedit një ditë para ndeshjes me Tottenhamin që do zhvillohet nesër në orën 17:30 Ish legjenda e "Djajve të kuq" është ...

Solskjaer: Spekulimet për Pochettinon janë për një arsye

Gazeta Express - 11.01.2019

Trajneri aktual i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, ka thënë se spekulimet për Mauricio Pochettinon janë duke ndodhur për një arsye, i cili mund të bëhet trajner i “Djajve të Kuq” në verën ...

Pogba gati për ndeshjen ndaj Spurs

VeqSport - 11.01.2019

Paul Pogba do të jetë gati për ndeshjen ndaj Tottenhamit. Ole Gunnar Solskjaer ka konfirmuar se mesfushori francez është stërvitur normalisht me skuadrën dhe do të jetë gati për ndeshjen e së dielës ...

Lingard: United do ta sulmojë Tottenhamin

Almakos - 12.01.2019

Sulmuesi i Manchester United, Jesse Lingard, ka pranuar se klubi nga Old Trafford do të shkojë me koncept të qartë të lojës në Londër për t’u përballur me Tottenhamin.

Mos pranoni asnjë ofertë

Botasot - 12.01.2019

Ole Gunar Solskjaer ka arritur 5 fitore në po kaq takime në stolin e Manchester Uitedit, por drejtuesit e klubit anglez duket se sërish nuk janë bindur t’i besojnë një projekt afatgjatë teknikut ...

Solskjaer mbështet Rashfordin që të bëhet sikur Kane

Almakos - 12.01.2019

Marcus Rashford mund të arrijë nivelin e kapitenit të Tottenhamit, Harry Kane, gjithnjë sipas bosit të Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer. Rashford ka shkëlqyer që prej arritjes së Solskjaer ...

Larguan “tersin”, te Manchester United “gola” edhe në shtrat

SuperSport - 10.01.2019

Me shkarkimin e Jose Mourinhos, është kthyer entuziazmi te Manchester United, që njeh vetëm fitore nën drejtimin e Ole Gunnar Solskjaer. “Djajtë e Kuq” janë shkarkuar emocionalisht çka është ...

Veprimi i Pogbas bëhet ‘hit’ në internet

Zeri - 10.01.2019

Me largimin e Jose Mourinhos, Paul Pogba gjithnjë e më shumë po shkëlqen. Mesfushori i Manchester United ka qenë protagonisti absolut në fitoret e fundit të marra nga “Djajtë e Kuq” nën drejtimin e ...

Futbollisti i Manchester Unitedit i argëton bashkëlojtarët e tij duke kënduar

Zeri - 10.01.2019

Manchester Unitedi pati stërvitjen e fundit gjatë ditës së sotme në Dubai, vend në të cilin qëndroi për disa ditë, transmeton zeri.info Por, gjatë mbrëmjes së djeshme futbollisti i ri Angel Gomes ...

Guardiola e lavdëron Solskjaerin: Ai e ka filluar punën shumë më mirë se unë

Tetova Sot - 10.01.2019

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e ka lavdëruar trajnerin e ri të Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaerin, duke thënë se ai e ka filluar karrierën e tij me “Djajtë e kuq” në mënyrë të ...

Në prag të derbit, Solskjaer ka disa lëvdata për Pochettinon

Medial - 11.01.2019

Manchester United dhe Tottenham do të përballen këtë xhiro për kryendeshjen e javës në Premierligë. United po kalon në formë fenomenale nën urdhrat e Ole Gunnar Solskjaer, duke regjistruar të gjitha ...

Lingard: United do ta sulmojë Tottenhamin

Lajm - 12.01.2019

Sulmuesi i Manchester United, Jesse Lingard, ka pranuar se klubi nga Old Trafford do të shkojë me koncept të qartë të lojës në Londër për t’u përballur me Tottenhamin.

Levy urdhëron drejtuesit: Mos pranoni asnjë ofertë për Pochettinon

Zeri - 12.01.2019

Ole Gunar Solskjaer ka arritur 5 fitore në po kaq takime në stolin e Manchester Uitedit, por drejtuesit e klubit anglez duket se sërish nuk janë bindur t’i besojnë një projekt afatgjatë teknikut ...

Veprimi i Poll Pogba që u bë hit në rrjetet sociale

InfoSport - 10.01.2019

Me largimin e Hoze Muinjos, francezi Poll Pogba është ringjallur te Mançester Junajtedi. Kampioni i Botës po shkëlqen ndeshjet e fundit të ‘Djajve të Kuq’, madje duke qenë edhe protagonist absolut në ...

Guardiola i thur eluzhe trajnerit të Manchester Unitedit

Albeu.com - 10.01.2019

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola , ka lavdëruar trajnerin e ri të Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaerin, duke thënë se ai e ka filluar karrierën e tij me “Djajtë e kuq” në mënyrë të ...

Në prag të derbit, Solskjaer ka disa lëvdata për Pochettinon

Botasot - 11.01.2019

Manchester United dhe Tottenham do të përballen këtë xhiro për kryendeshjen e javës në Premierligë. United po kalon në formë fenomenale nën urdhrat e Ole Gunnar Solskjaer, duke regjistruar të gjitha ...