TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Salianji akuzon Ramën: I ka dhënë naftën shqiptare rusëve

Botasot - 15.03.2019

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, ka akuzuar kryeministrin Rama i ka dhënë naftën shqiptare oligarkëve rusë së Moskës. “Në lidhje me ndikimin rus nuk kemi pse i biem rrotull të ...

Salianji zbulon nivelet që ka prekur ndikimi rus në Shqipëri

SOT - 14.03.2019

Ish deputeti i PD, Ervin Salianji i ftuar në emisionin "360 gradë" ka dekalaruar se influanca ruse që u bë publike disa ditë më parë nga kreu i SHISH , është përdorim i kryeministrit Rama.

PD 'lëshon' bombën për ministrin e Ramës: Ka lidhje me qarqet ruse dhe serbe

SOT - 13.03.2019

Ish-deputetit i PD Ervin Salianji ka bërë një deklaratë të fortë duke hedhur akuza mbi Ministrin e Jashtëm të propozuar nga Edi Rama, Gent Cakaj, duke thënë se ky i fundit ka lidhje me qarqet ruse ...

"Ministri i Jashtëm i Ramës lidhje me qarqet ruso -serbe, prandaj nuk u pajis me çertificatë sigurie"

Durres Lajm - 13.03.2019

Ish-deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka bërë një deklaratë të fortë duke hedhur akuza mbi Ministrin e Jashtëm të propozuar nga Edi Rama, Gent Cakaj, duke thënë se ky i fundit ka lidhje me qarqet ruse ...

Akuza: Gent Cakaj, lidhje me qarqet ruse dhe serbe

Albeu.com - 13.03.2019

Ish-deputetit i PD Ervin Salianji ka akuzuar publikisht Gent Cakajn se ka lidhje me qarqet ruse dhe serbe. Në një deklaratë publike Salianajii shkruan se për këto lidhje ai nuk u pajis me certifikatë ...

“Ministri i Ramës lidhje me qarqet ruso -serbe, kjo është arsyeja pse nuk u pajis me çertificate sigurie”

LajmiFundit - 13.03.2019

Ish-deputetit i PD Ervin Salianji ka bërë një deklaratë të fortë duke hedhur akuza mbi Ministrin e Jashtëm të propozuar nga Edi Rama, Gent Cakaj. Sipas Salianjit ky i fundit ka lidhje me qarqet ruse ...