TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Moti, e premte 12 korrik 2019!

Medial - 12.07.2019

Kjo e premte do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet.

E enjte, vazhdon rënia e temperaturave

Albeu.com - 11.07.2019

11 korrik 2019 moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare në zonat malore . Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet.

Moti, e enjte 11 korrik 2019!

Medial - 11.07.2019

Qarkullimi i masave ajrore me origjinë kontinentale ka bërë që moti në Shqipëri gjatë këtyre ditëve të jetë i paqëndrueshëm. Po kështu edhe temperaturat kanë pësuar ulje të ndjeshme, sidomos ato ...

Moti të enjten, vazhdon rënia e temperaturave

LajmiFundit - 11.07.2019

11 korrik 2019 moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet.

Plane për fundjavë në plazh, mësoni si do të jetë moti

Albeu.com - 12.07.2019

Moti do të jetë me kthjellime në pjesën e parë të ditës , ndërsa në mesditë vranësirat do të pasohen nga rreshje shiu në zonat malore pjesërisht në zonën qëndrore.

Mos u nisni për pushime në Shqipëri pa u informuar për motin

Lajmi.net - 11.07.2019

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare në zonat malore.Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet.

Edhe në Shqipëri erëra, këto janë temperaturat për sot

Koha.net - 12.07.2019

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme më të freskëta me origjinë nga Veriperëndimi të cilat do të japin impakt në Shqipëri.

Rriten temperaturat, afrohet shiu

LajmiFundit - 12.07.2019

12 korrik 2019 moti do të jetë me kthjellime në pjesën e parë të ditës , ndërsa në mesditë vranësirat do të pasohen nga rreshje shiu në zonat malore pjesërisht në zonën qëndrore.

Edhe në Shqipëri erëra, këto janë temperaturat për sot

Zeri - 12.07.2019

Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme më të freskëta me origjinë nga Veriperëndimi të cilat do të japin impakt në Shqipëri.