TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

FOTOT: Turistja ruse sjell në jetë foshnjen e saj në… det

Gazeta Tema - 13.03.2018

Ky është momenti i pabesueshëm kur një turiste ruse lind në det foshnjen e saj. Turistja ruse u fut në detin e kuq në Egjipt për të lindur foshnjen e saj.

Momenti i pabesueshëm kur një turiste lind beben në det – thuhet se gjithçka ishte e përgatitur më parë! (Foto)

Telegrafi - 13.03.2018

Ky është momenti i pabesueshëm i një fëmije të sapolindur që kishte lindur në ujërat e Detit të Kuq në Egjipt, pasi një turiste ruse shkoi në qytetin turistik për të lindur në ujë.

FOTOT/ ‘Foshnja e detit’, turistja ruse lind në Detin e Kuq

Java News - 13.03.2018

Një ngjarje e rrallër, por shumë e veçantë ka ndodhur në qytetin turistik të Dahabit në Detin e Kuq, ku një nënë rusë ka lindur foshnjën e saj duke, shkruan javanews.

Turistja ruse mahnit qytetin turistik, fotot e saj bëjnë xhiron në rrjet

SOT - 13.03.2018

Në qytetin turistik të Dahabit në Detin e Kuq, në Egjipt ka ndodhur diçka vërtet impresionuse, që ka lënë të habitur të gjithë dëshmitarët e asaj skene.

E pabesueshme: Turistja ruse lind duke notuar në det

Lajmi.net - 13.03.2018

Moment i pabesueshëm i lindjes së një foshnje në detin e kuq në Egjipt pasi një turiste ruse lindi në ujë. Lindja ndodhi në qytetin Dahab, ju mund ta shikoni bashkëshortin dhe babain e turistes duke ...

E pabesueshme në Egjipt, turistja lind duke notuar në det (Foto)

BalkanWeb - 13.03.2018

EGJIPT – Momente të pabesueshme të lindjes së një foshnje në detin e kuq në Egjipt. Një turiste ruse lindi në ujë dhe siç e shihni nga fotot ajo sillet sikur nuk ka ndodhur asgjë.

Fotot e pabesueshme: Turistja lind fëmijën teksa ishte në ujë

Mapo - 13.03.2018

Këto foto të pabesueshme tregojnë momentet kur një turiste ruse lind fëmijën në ujin e Detit të Kuq në Egjipt. Të pranishmit mbetën të befasur. Ata kanë fiksuar momentin kur babai dhe partneri i ...

E pabesueshme: Turistja ruse lind duke notuar në det

Alb Portali - 13.03.2018

Lindja ndodhi në qytetin Dahab, ju mund ta shikoni bashkëshortin dhe babain e turistes duke e nxjerrë foshnjen nga uji, raporton daily mail, transmeton lajmi.net Loading...