TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gjesti i Luanës në rrugë, për tu admiruar (Foto)

Lajmi.net - 13.08.2017

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca është shumë e përfolur në mediet rozë. Së fundi, ajo ka shpërndarë disa imazhe, ku në një prej tyre të bie në sy një detaj, shkruan lajmi.net.

Luana më “hot” se kurrë! Ekspozon gjoksin gjigand dhe format trupore [Video]

Lajm - 12.08.2017

Luana Vjollca ekspozon gjoksin gjigand dhe format trupore tek videoja “hot”… Luana Vjollca është një nga moderatoret më të njohura dhe seksi shqiptare.

Luana Vjollca “çmend” rrjetin, ja si vallëzon në makinë (Video)

Zhurnal - 12.08.2017

Luana Vjollca “çmend” rrjetin, ja si vallëzon në makinë (Video) Loading... Ju nuk e keni parë asnjëherë në ketë gjendje! Luana Vjollca bën sikur eksitohet në makinë… Ajo është një ndër moderatoret më ...

VIP-a në plazh/ Luana Vjollca hedh poshtë zërat për operacion plastik, muaji i mjaltit ekzotik i Orinda Hutës

BalkanWeb - 12.08.2017

E rinisim maratonën tonë të përjavshme edhe këtë herë me fotot e përzgjedhura të VIP-ave tanë nëpër vendet e ndryshme të botës ku po kalojnë pushimet këtë verë.

Luana vallëzon edhe nën ujë, shfaqet me trupin "peshk" (Video)

Zhurnal - 11.08.2017

Luana vallëzon edhe nën ujë, shfaqet me trupin "peshk" (Video) Loading... Pas pozave seksi nën ujë, Luana ka ardhur me një video të shkurtër. Bukuroshja është shfaqur tejet atraktive edhe nën ujë, ...

Luana e thotë troç: Ja kujt i përkas (Video)

Lajmi.net - 11.08.2017

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një video në profilin e saj në Instagram me të cilën ka treguar se kujt i përket. E zhytur në pishinë teksa notonte, Luana dukej si një sirenë që ‘vendbanim’ e ...

Më e zjarrtë se kurrë, kështu pozon Luana Vjollca para pasqyrës (Foto)

Zhurnal - 11.08.2017

Më e zjarrtë se kurrë, kështu pozon Luana Vjollca para pasqyrës (Foto) Loading... Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare Luana Vjollca, konsiderohet si njëra ndër femrat më atraktive të skenës sonë, ...

Luana Vjollca bën lëvizje provokuese edhe gjatë ngasjes në veturë (Video)

Telegrafi - 11.08.2017

Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca vazhdon të jetë shumë e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan thuajse çdo ditë imazhe të ndryshme me fansat e saj, duke treguar diçka nga përditshmëria ose ...

Luana Vjollca: "Jam vajza e babit" (Foto)

Zhurnal - 10.08.2017

Luana Vjollca: "Jam vajza e babit" (Foto) Loading... Luana Vjollca është një nga moderatoret më të komentuara të vendit tonë. Ajo ka nisur karrierën si velinë në ‘Top Media’, për të vazhduar më pas ...

Luana Vjollca më seksi se kurrë shikoni çfarë ka publikuar (VIDEO)

Zeri - 11.08.2017

Kohët e fundit moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video duke bërë bërë not dhe duke ekspozuar në këtë mënyrë linjat e saj.

Luana Vjollca më seksi se kurrë shikoni çfarë ka publikuar (Video)

Gazeta Express - 11.08.2017

Kohët e fundit moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video duke bërë bërë not dhe duke ekspozuar në këtë mënyrë linjat e ...

Luana vjen më seksi se kurrë, ja çka ka publikuar (Video)

Zhurnal - 11.08.2017

Luana vjen më seksi se kurrë, ja çka ka publikuar (Video) Loading... Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një video në profilin e saj në Instagram me të cilën ka treguar se kujt i përket.

Luana Vjollca bën lëvizje provokuese edhe gjatë ngasjes në veturë (Video)

Almakos - 11.08.2017

Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca vazhdon të jetë shumë e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan thuajse çdo ditë imazhe të ndryshme me fansat e saj, duke treguar diçka nga përditshmëria ose ...