TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Terroristi i lirë shqiptar bën thirrje për luftë në Siri

Tetova Sot - 16.05.2018

Fitim Lladrovci i dënuar për terrorizëm është liruar nga burgu. Vazhdon ideologjinë e njejtë Fitim Lladrovci ka disa ditë që po e shijon jetën në liri, pasi ka përfunduar dënimin prej 3 vitesh e ...

Terroristi i lirë bën thirrje për luftë në Siri

Gazeta Express - 16.05.2018

Fitim Lladrovci i dënuar për terrorizëm është liruar nga burgu. Vazhdon ideologjinë e ...

PDK dhe NISMA, në koalicion dhe në “luftë të vazhdueshme” me njëra-tjetrën

Lajmi.net - 16.05.2018

Nisma Socialdemokrate dhe Partia Demokratike e Kosovës, ani pse të dyja në koalicionin qeverisës, ende nuk i kanë mbaruar akuzat ndaj njëra-tjetrës. E gjitha filloi me themelimin e partisë së re, ...

Ramiz Lladrovci i reagon Milaim Zekës: “Radio Mila” me shpifje të reja, tellall që s’ka të ndalur

Lajmi.net - 16.05.2018

Kryetari i Drenasit i cili ndër tjerash e quan Zekën 'Radio Mila" e ka paralajmëruar atë se do t'i ngris padi. Lladrovci ka shtuar se Zeka, me metodat e njohura, përpiqet të njollos secilin.

Zeka: Kam dëshmi, Lladrovci e ka akuzuar Hashim Thaçin, Xhavit Halitin, Rexhep Selimin se ia kanë zënë pritën për ta ...

Lajmi.net - 16.05.2018

Deputeti Milaim Zeka i është kundërpërgjigjur Kryetarit të Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovcit pasi që ai përmes një statusi në “Facebook” e ka akuzuar Zekën se është gazetar udbash duke ...

Asamblisti i Drenasit, Mulaj: Milaim Zeka është rrenc, këtë e di krejt komuna e Drenasit

Lajmi.net - 16.05.2018

Qëndrim Mulaj, një nga asamblistët më të votuar në asamblenë e Drenasit, ka reaguar ndaj Milaim Zekës, pas intervistës së mbrëmshme. Z. Mulaj, në një postim, ka thënë se rasti i shënimit të ...

Zeka: Kam dëshmi, Lladrovci e ka akuzuar Hashim Thaçin, Xhavit Halitin, Rexhep Selimin se ia kanë zënë pritën për ta ...

Gazeta Express - 16.05.2018

Deputeti Milaim Zeka i është kundërpërgjigjur Kryetarit të Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovcit pasi që ai përmes një statusi në “Facebook” e ka akuzuar Zekën se është gazetar udbash duke ...

Lladrovci e quan gazetaruc Milaim Zekën, i paralajmëron padi për shpifje

Lajmi.net - 16.05.2018

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz LLadrovci i ka reaguar deputetit të Nismës Social Demokrate të Kosovës, Milaim Zekës. Deputeti Zeka mbrëmë ka thënë se Lladrovci ka akuzuar presidentin Hashim ...

Lladrovci, Zekës: “Deri kur gazetarucat dhe ish udbasht do të vazhdojnë punën e dreqit”

Telegrafi - 16.05.2018

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka reaguar pas deklaratave të deputetit të Nisma, Milaim Zeka. Lladrovci përmes profilit të tij në Facebook nuk ka nguruar ta quaj Zekën si “gazetaruc” ...

Ramiz Lladrovci e Milaim Zeka shpërthejnë kundër njëri-tjetrit, përmenden edhe vrasje

Gazeta Express - 16.05.2018

Ramiz Lladrovci ka reaguar ashpër ndaj Milaim Zekës për akuzat e këtij të fundit se kryetari i Drenasit e ka akuzuar Hashim Thaçin për një vrasje të rëndë. Lladrovci e ka quajtur Zekën shpifës.

Milaim Zeka: Ramiz Lladrovci e ka akuzuar Hashim Thaçin për një vrasje të rëndë

Telegrafi - 15.05.2018

Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka, ka deklaruar se Ramiz Lladrovci është propozuar për kryetar të Drenasit përmes shantazheve që ia ka bërë drejtpërdrejt Presidentit Hashim Thaçi.

Drenori kritikon Lladrovcin: Po sillet si mbret në Drenas, kjo është shqetësuese

Telegrafi - 15.05.2018

Ish-kandidati për kryetar të Drenasit, Xhavit Drenori ka thënë se në këtë komunë është duke ndodhur një ndërrim dalëngadalë i një keqqeverisje, por fatkeqësisht jo ajo e pritura.

Zeka: Kam dëshmi, Lladrovci e ka akuzuar Hashim Thaçin, Xhavit Halitin, Rexhep Selimin se ia kanë zënë pritën për ta ...

Zhurnal - 16.05.2018

Zeka: Kam dëshmi, Lladrovci e ka akuzuar Hashim Thaçin, Xhavit Halitin, Rexhep Selimin se ia kanë zënë pritën për ta vrarë Prishtinë, 16 maj - Deputeti Milaim Zeka i është kundërpërgjigjur Kryetarit ...

Lladrovci paralajmëron padi ndaj deputetit Milaim Zeka, e quan rrenc

Koha.net - 16.05.2018

Kryetari i Drenasit Ramiz Lladrovci ka paralajmëruar padi ndaj deputetit të Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka. Lladrovci me anë të një postimi në Facebook e ka quajtur Zekën gënjeshtar dhe shpifës.

Lladrovci paralajmëron padi ndaj hoxhës së Drenasit

Lajmi.net - 14.05.2018

Ramiz Lladrovci e Mulla Osmani nuk kanë kyrsyer fjalët e rënda ndaj njëri tjetrit .Vizita e nënkryetarit të Parlamentit Europian, Rainer Wieland, në Drenas solli përplasje mes Kryetarit të Drenasit ...

Hoxha i Drenasit: Nuk ndihem i ofenduar nga Lladrovci, s’jam rrenës

Lajmi.net - 15.05.2018

Imami nga Drenasi, Osman Musliu, ka folur përsëri për përplasjet e tij me kryetarin e Drenasit, Ramiz Lladrovci. Musliu ka thënë në emisionin në televizionin T7, se “Lladrovci s’po sillet si kryetar ...

Ramiz Lladrovci thotë se do ta paditë hoxhën e Drenasit

Gazeta Express - 14.05.2018

Ramiz Lladrovci e Mulla Osmani nuk kanë kyrsyer fjalët e rënda ndaj njëri ...

Ramiz Lladrovci e Milaim Zeka shpërthejnë kundër njëri-tjetrit, përmenden edhe vrasje

Ina - 16.05.2018

Ramiz Lladrovci ka reaguar ashpër ndaj Milaim Zekës për akuzat e këtij të fundit se kryetari i Drenasit e ka akuzuar Hashim Thaçin për një vrasje të rëndë. Lladrovci e ka quajtur Zekën shpifës.

Ramiz Lladrovci thotë se do ta paditë hoxhën e Drenasit

Tetova Sot - 14.05.2018

Ramiz Lladrovci e Mulla Osmani nuk kanë kyrsyer fjalët e rënda ndaj njëri tjetrit Vizita e nënkryetarit të Parlamentit Europian, Rainer Wieland, në Drenas solli përplasje mes Kryetarit të Drenasit ...