TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Naomi Campbell i jep fund romancës me Liam Paynen

Telegrafi - 16.04.2019

Supermodelja Naomi Campbell në moshën 48-vjeçare i dha fund edhe një romance pas asaj me Michael Fassbenderin. Bukuroshja më nuk është në lidhje me këngëtarin britanik, Liam Panen, pas vetëm katër ...

Naomi ndahet nga këngëtari 23 vjet më i ri

Koha.net - 15.04.2019

Ish-anëtari i boy bendit “One Direction”, Liam Payne (25), disa muaj më parë arriti ta pushtonte zemrën e Panterës së zezë dhe çifti për 4 muaj ishte në lidhje romantike.

Pas ndarjes nga Naomi, Liam fotografohet në këtë vend

Lajmi.net - 15.04.2019

Liam Payne i ka dhënë fund romancës me Naomi Campbell. Liam Payne dhe Naomi Campbell pas katër muajsh romancë, i ka ndarë rrugët, shkruan lajmi.net. Çifti asnjëherë nuk e kishin pranuar publikisht ...

'Pantera e Zezë', sërish vetëm

Zeri - 15.04.2019

Naomi Campbell i ka dhënë fund romancës së saj me këngëtarin Liam Payn, i cili është 23 vjet më i ri se ajo, përcjell "Zëri.info". Ajo ka marrë këtë vendim për ndarje pas katër muajsh romance.

FOTOT/ Naomi Cambell ndahet nga i dashuri 23 vjet më i ri: Më lodhi, do vazhdoj përpara

Gazeta Tema - 14.04.2019

Supermodelja Naomi Campbell e ka ftohur romancën e saj me të dashurin 23 vjet më të ri, Liam Payne dhe miqtë pretendojnë se ajo është ‘lodhur’ prej tij.

Merr fund romanca, Liam Payne dhe Naomi Campbell ndajnë rrugët

Lajmi.net - 14.04.2019

Naomi Campbell thuhet se ka përfunduar romancën e përfolur prej katër muajsh me Liam Payne. Supermodelja 48-vjeç thueht se është ‘mërzitur’ nga kjo lidhje dhe vendosi të ndahet nga 25-vjeçari, ...

Përfundon romanca në mes Naomi Campbell dhe Liam Payne

Botasot - 14.04.2019

Kohëve të fundit është raportuar në media ndërkombëtare se supermodelja Naomi Campbell është ndarë nga këngëtari, Liam Payne. Një burim për The Mirror ka thënë se ata janë ndarë dhe se Naomi është ...

Pas ndarjes nga Naomi, Liam fotografohet në këtë vend

Almakos - 15.04.2019

Liam Payne i ka dhënë fund romancës me Naomi Campbell. Liam Payne dhe Naomi Campbell pas katër muajsh romancë, i ka ndarë rrugët, shkruan lajmi.net. Çifti asnjëherë nuk e kishin pranuar publikisht ...

Campbell “lodhet” nga i dashuri 23 vjet më i ri, ndahet prej tij

Koha.net - 14.04.2019

Supermodelja Naomi Campbell e ka ftohur romancën e saj me të dashurin 23 vjet më të ri, Liam Payne dhe miqtë pretendojnë se ajo është “lodhur” prej tij.