TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

E ndërtuar e gjitha me gurë, dalin pamjet nga vila luksoze e Sonila Meços në fshatin turistik (FOTO)

SOT - 14.08.2019

Gazetarja e njohur Sonila Meço ka publikuar në rrjetet sociale vilën e saj në fshatin turistik të Korçës, Dardhë. Sonila ndodhet atje me pushime, ndërsa nuk ka hezituar të ndajë me ndjekësit pamje ...

Mes malesh, Sonila Meço prezanton vilën e familjes (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.08.2019

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Sonila Meço po i kalon pushimet në Dardhë të Korçës me bashkëshortin dhe vajzën. Atje Sonila po pushon në vilën e saj që ndodhet mes gjelbërimit.

Plot lule e gjelbërim, Sonila Meço tregon për herë të parë pamjet nga vila e saj

Durres Lajm - 14.08.2019

Pas përfundimit të sezonit të emisionit "Tempora" në "Ora News", gazetarja dhe moderatorja Sonila Meço ka zgjedhur të çlodhet në vilën e saj në Dardhë të Korçës së bashku me Drinin, bashkëshortin dhe ...