TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lajmet për një rikthimi te Bacelona, babai i Neymar: ‘Fake News’

BalkanWeb - 11.01.2019

Disa media në Spanjë kanë kanë raportuar të premten se Neymar është afër një rikthimi te skuadra katalanase. Sipas “Mundo Deportivos”, ylli brazilian ka bërë pesë kërkesa që të kthehet t Barcelona ...

Mesazhi enigmatik i Neymarit pas lajmeve për rikthimin te Barcelona

Lajmi.net - 11.01.2019

Pas babait të tij, edhe Neymar ka reaguar në Instagram rreth raportimeve të shumta për rikthimin e tij te Barcelona. Sulmuesi brazilian që në vitin 2017 u bë lojtari më i shtrenjtë në histori duke iu ...

Mesazhi enigmatik i Neymar, pas lajmit për rikthimin te Barça

Gazeta Tema - 11.01.2019

Neymar ka bërë gjithashtu një hap përpara, sikurse bëri babai i tij, në përpjekjen për të mohuar aludimet e minutës së fundit, që e lidhin atë me një rikthim te Barcelona, madje duke supozuar se ...

Mesazhi enigmatik i Neymarit pas lajmeve se e kërkon kthimin në Barcelonë

Tetova Sot - 11.01.2019

Neymari i ka postuar disa video të shkurtëra të të birit në rrjetin social Instagram, duke ua bashkuar një tekst në të cilin flet për “thirrjet e rreme”, “lajmet e rreme” dhe “gënjeshtrat”.

Po i lutet Barças ta kthejë? Babai i Neymari-it zbulon të vërtetën

Albeu.com - 11.01.2019

Babai i Neymarit, Neymar Santos Sr. i ka quajtur të rreme lajmet se i biri i tij është duke u përgjëruar të kthehet në Barcelonë. Mediat botërore, ato në Spanjë në veçanti, kanë raportuar vazhdimisht ...

U tha se po transferohej në Barcelonë, ishte gjithçka një gënjeshtër

Ina - 11.01.2019

Babai i Neymar ka hedhur poshtë pretendimet nga publikimi i lajmit të përditshmes spanjolle, El Mundo se djali i tij ka kërkuar nga Barcelona për një kthim në klub përcjell ORAinfo.

Neymar te Barcelona? Babai i tij zbulon të vërtetën

Lajmi.net - 11.01.2019

Babai i Neymar i ka cilësuar si “lajme të rreme” raportimet e medieve si i biri i tij po kërkon të rikthehet te Barcelona. Mediet sportive vazhdojnë të raportojnë rreth një rikthimi në ‘Camp Nou’ të ...

Babai i Neymarit zbardh të vërtetën mbi lajmet se braziliani po i përgjërohet Barçës ta kthejë në klub

Gazeta Express - 11.01.2019

Babai i Neymarit, Neymar Santos Sr. i ka quajtur të rreme lajmet se i biri i tij është duke u përgjëruar të kthehet në ...

Pendimi i thellë i Neymarit: I ka telefonuar Barcelonës plot 5 herë për ta kthyer në klub

Botasot - 11.01.2019

Kalimi në Paris Saint-Germain është dicka për të cilën Neymari është penduar rëndë. Braziliani i ka telefonuar Barcelonës pesë herë në përpjekje për t'u kthyer në "Camp Nou".

Barça e shet Coutinhon për të arritur tek Neymari!

Tetova Sot - 11.01.2019

Gjiganti katalunas po mendon ta sakrifikojë mesfushorin brazilian Barcelona është e gatshme ta bëjë një sakrificë të madhe vetëm për ta rikthyer Neymarin, shkruan Gazeta Express.

Pendimi i thellë i Neymarit: I ka telefonuar Barcelonës plot 5 herë për ta kthyer në klub

Gazeta Express - 11.01.2019

Kalimi në Paris Saint-Germain është dicka për të cilën Neymari është penduar rëndë. Braziliani i ka telefonuar Barcelonës pesë herë në përpjekje për t'u kthyer në "Camp ...

Neymar “po qanë” për një rikthim tek Barcelona

Lajmi.net - 11.01.2019

Ylli i Paris Saint Germain, Neymar, duket se nuk do të përshtatet asnjëherë me jetën në Francë. Braziliani po e kërkon me ngulm një rikthim tek skuadra e Barcelonës, ku kaloi një pjesë të ...

E bujshme nga Spanja: Neymar dëshiron të kthehet në Barcelonë

Gazeta Tema - 11.01.2019

Nostalgji për Barcelonën dhe Spanjën. Neymar do të kishte vendosur të largohej nga Paris Saint-Germain dhe të kthehej për të luajtur së bashku me Leo Messin.

Neymar e ka thirrur pesë herë Barcelonën për t’u rikthyer

Telegrafi - 11.01.2019

Sulmuesi brazilian, Neymar thuhet se dëshiron rikthimin te ish-skuadra e tij, Barcelona. Bashkimi me Paris Saint-Germain është diçka që Neymar e ka përjetuar me keqardhje dhe tani ka ndryshuar mendje.

Telefonoi 5 herë për t’u kthyer te Barcelona

Botasot - 11.01.2019

I larguar për të hequr qafe hijen e Lionel Messit, Neymar nuk ia doli të shkëlqejë ashtu siç e parashikoi lëvizjen drejt PSG. Situata e tij në Paris nuk është aspak e qetë.

Barcelona gati ta shesë Coutinhon për ta rikthyer Neymar

VeqSport - 11.01.2019

Barcelona ka filluar të mendoj seriozisht rikthimin e brazilianit, Neymar. Katalunasit nuk janë të kënaqur me impaktin e Philippe Coutinhos në skuadër dhe raportohet se janë të gatshëm ta shesin ...

Barcelona e shet këtë futbollist për Neymarin

Zeri - 11.01.2019

Në raportimin më të bujshëm të këtij muaji, thuhet nga mediet evropiane se Barcelona mund të shesë Philippe Coutinhon për të krijuar fondin që do të mundësonte realizimin e një oferte për Neymarin ...

Lajmet për një rikthimi te Bacelona, babai i Neymar: ‘Fake News’

Medial - 12.01.2019

Disa media në Spanjë kanë kanë raportuar të premten se Neymar është afër një rikthimi te skuadra katalanase. Sipas “Mundo Deportivos”, ylli brazilian ka bërë pesë kërkesa që të kthehet t Barcelona ...

Rikthim tek Barcelona, mesazhi enigmatik i Neymarit i habit të gjithë

SOT - 11.01.2019

Neymar ka bërë gjithashtu një hap përpara, sikurse bëri babai i tij, në përpjekjen për të mohuar aludimet e minutës së fundit, që e lidhin atë me një rikthim te Barcelona, madje duke supozuar se ...

Neymar te Barcelona? Babai i tij zbulon të vërtetën

Almakos - 11.01.2019

Babai i Neymar i ka cilësuar si “lajme të rreme” raportimet e medieve si i biri i tij po kërkon të rikthehet te Barcelona. Mediet sportive vazhdojnë të raportojnë rreth një rikthimi në ‘Camp Nou’ të ...

Pendimi i thellë i Neymarit: I ka telefonuar Barcelonës plot 5 herë për ta kthyer në klub

Tetova Sot - 11.01.2019

Kalimi në Paris Saint-Germain është dicka për të cilën Neymari është penduar rëndë. Braziliani i ka telefonuar Barcelonës pesë herë në përpjekje për t’u kthyer në “Camp Nou”.

Neymar e ka thirrur pesë herë Barcelonën për t’u rikthyer

Almakos - 11.01.2019

Sulmuesi brazilian, Neymar thuhet se dëshiron rikthimin te ish-skuadra e tij, Barcelona. Bashkimi me Paris Saint-Germain është diçka që Neymar e ka përjetuar me keqardhje dhe tani ka ndryshuar mendje.

Rikthim tek Barcelona, mesazhi enigmatik i Neymarit i habit të gjithë

Medial - 12.01.2019

Neymar ka bërë gjithashtu një hap përpara, sikurse bëri babai i tij, në përpjekjen për të mohuar aludimet e minutës së fundit, që e lidhin atë me një rikthim te Barcelona, madje duke supozuar se ...

Neymar te Barcelona? Ja çfarë thotë babai i tij

Botasot - 11.01.2019

Është aktualizuar mundësia e kthimit të brazilianit Neymar te Barcelona. Mediet sportive vazhdojnë të raportojnë rreth kësaj ideje për lojtarin më të shtrenjtë në botë.

Neymar e ka thirrur pesë herë Barcelonën për t’u rikthyer

Zhurnal - 11.01.2019

Sulmuesi brazilian, Neymar thuhet se dëshiron rikthimin te ish-skuadra e tij, Barcelona. Bashkimi me Paris Saint-Germain është diçka që Neymar e ka përjetuar me keqardhje dhe tani ka ndryshuar mendje.

Neymar te Barcelona? Babai i tij zbulon të vërtetën

Medial - 11.01.2019

Babai i Neymar i ka cilësuar si “lajme të rreme” raportimet e medieve si i biri i tij po kërkon të rikthehet te Barcelona. Mediet sportive vazhdojnë të raportojnë rreth një rikthimi në ‘Camp Nou’ të ...