TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Flet Paratici në lidhje me rikthimin e Pogba te Juventusi

Albeu.com - 12.02.2019

Drejtori sportiv i Juventusit Fabio Paratici , ka folur për herë të parë në lidhje me rikthimin e Pogbasë në Torino. Ai ka deklaruar se është vështirë që ky transferim të ndodhi dhe nuk beson se ...

Juventusi zbulon të vërtetën për kthimin e Pogbas

Zhurnal - 12.02.2019

Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, e ka komentuar mundësinë e kthimit të Paul Pogbës në skuadrën e “Zonjës së Vjetër”, duke thënë se nuk beson që do të ndodhë një transferim i tillë.

Drejtori i Juventusit: E refuzuam Icardin për ta blerë Ronaldon

Zhurnal - 12.02.2019

Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka zbuluar se ata kishin qenë në mes të transferimit të Mauro Icardit nga Interi dhe Cristiano Ronaldos nga Real Madridit, por në fund kishin vendosur ...

​Juventusi zbulon të vërtetën për kthimin e Pogbas

Gazeta Express - 12.02.2019

Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, e ka komentuar mundësinë e kthimit të Paul Pogbës në skuadrën e “Zonjës së Vjetër”, duke thënë se nuk beson që do të ndodhë një transferim i ...

​Drejtori i Juventusit: E refuzuam Icardin për ta blerë Ronaldon

Gazeta Express - 12.02.2019

Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka zbuluar se ata kishin qenë në mes të transferimit të Mauro Icardit nga Interi dhe Cristiano Ronaldos nga Real Madridit, por në fund kishin vendosur ...

Paratici zbulon një sekret për transferimet e Juventusit

Lajmi.net - 12.02.2019

Fabio Paratici ka zbuluar disa ‘sekret’ në transferimet e Juventusit të bëra në verën e kaluar. Drejtori gjeneral i Juventusit, Fabio Paratici, ka zbuluar se ata ishin në dijeni se Gigi Buffon dhe ...

​Drejtori sportiv i Juventusit i zbulon bisedat me agjentin e Ronaldos

Gazeta Express - 12.02.2019

Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, i ka bërë publike bisedat që i kishte mbajtur me agjentin e Cristiano Ronaldos, Jorge Mendesin, para se të arrihej marrëveshja për transferimin e ...

Prapaskenë e çmendur, marrim Icardin e shkaktojmë rrëmujë, ose marrim CR7

BalkanWeb - 12.02.2019

Në ditën kur Juve zyrtarizon Aaron Ramsey, Fabio Paratici, drejtori sportiv i bardhezinjve zbulon një prapaskenë të bujshme të ndodhur gjatë verës. Në intervistën e tij për “La Gazzetta dello Sport”, ...

Paratici: Donim të blinim Icardin, morëm Ronaldon

SuperSport - 12.02.2019

Në ditën kur Juventusi zyrtarizoi afrimin e Aaron Ramsey-t, Fabio Paratici, drejtori sportiv i bardhezinjve, zbulon prapaskenat e merkatos verore, që kulmoi me blerjen e Cristiano Ronaldos nga Reali ...

Drejtori i Juventusit: E refuzuam Icardin për ta blerë Ronaldon

Ina - 12.02.2019

Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka zbuluar se ata kishin qenë në mes të transferimit të Mauro Icardit nga Interi dhe Cristiano Ronaldos nga Real Madridit, por në fund kishin vendosur ...

Paratici: Tentuam Icardin, por blemë CR7

Albeu.com - 12.02.2019

Drejtori sportiv i Juventusit Fabio Paratici ka treguar edhe njer prapasekat e merkatos së verës ku rezultoi me blerjen e Cristiano Ronaldos. "Ishim të mendimit se duhet të blinim Icardin e të bënim ...