TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dua Lipa me “IDGAF” e para në YouTube përbrenda një dite (Foto/Video)

Almakos - 13.01.2018

Këngëtarja Dua Lipa ka prezantuar sot (e premte) projektin e saj më të ri muzikor. “Idgaf” mban titullin kënga e saj më e re, e cila erdhi për fansat edhe me një klip shumë të veçantë, pjesë e cilit ...

Kënga e re e Dua Lipës tejkalon parashikimet, arrin milionëshin e parë

Lajmi.net - 12.01.2018

Dua Lipa po shijon sukseset e njëpasnjëshme në karrierën e saj, të cilën s'ka shumë vite që e ka filluar. Kënga “New Rules”, e publikuar gjatë vitit 2017 ishte ndër këngët më të dëgjuara, e cila deri ...

Klipi i ri i Dua Lipës numër 1 në YouTube

Koha.net - 12.01.2018

IDGAF, këngë e cila ishte publikuar para ca muajsh, mirëpo Dua Lipa ka vendosur që të punojë një videoklip për të, e brenda një kohe shumë të shkurtër po shihet suksesi i tij.

Dua Lipa në videon e re, ja pse është më e mira! (VIDEO)

Portalb - 12.01.2018

Kënga e një vajze të fortë. Zëri i një këngëtareje të talentuar. Interpretimi i një artisteje të kompletuar. Dua Lipa ka publikuar klipin e këngës së re, IDGAF, ku shohim jo një, por dy Dua Lipa, ...

Dua Lipa po shkëlqen në klipin e ri (Video)

Almakos - 12.01.2018

Dua Lipa ka publikuar projektin më të ri muzikor. “IDGAF (I Don’t Give A Fuck)”, titullohet kënga më e re këngëtares shqiptare, të cilën e ka shoqëruar me videoklip.

Publikohet klipi i ri “IDGAF” nga Dua Lipa (VIDEO)

Zhurnal - 12.01.2018

Publikohet klipi i ri “IDGAF” nga Dua Lipa (VIDEO) Pas një viti tejët të sukseshëm me këngën 'New Rules', këngëtarja me origjinë kosovare, Dua Lipa s’ka të ndalur.

Publikohet klipi i këngës IDGAF të Dua Lipa

Lajmi.net - 12.01.2018

Ka lansuar klipin e ri. Pas suksesit që kishte me këngën ‘Neë Rules’, këngëtarja Dua Lipa sot ka lansuar hitin e ri me klip, të titulluar IDGAF, shkruan lajmi.net Edhe në këtë video, Dua është ...

Dua shkëlqen në klipin e ri

Koha.net - 12.01.2018

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka publikuar klipin e këngës “IDGAF”. Kënga “IDGAF” është pjesë e albumit të saj debutues “Dua Lipa” dhe vjen pas suksesit të jashtëzakonshëm të këngës ...

Dua Lipa afër 1 miliardit, kjo do të jetë rekord

Shqipmedia - 12.01.2018

Dua Lipa ndoshta mund të ketë ecur përpara me projektet muzikore, por njerëzit nuk janë ende gati të lënë pas “New Rules”. Ndërsa po përgatitet për të publikuar këngën e re “IDGAF”, të premten, ...

E tepron Dua Lipa, shfaqet nga vaska (Video)

Ina - 12.01.2018

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa është shumë aktive në rrjetet sociale. Pothuajse çdo ditë ajo publikon fotografie e video nga përditshmëria e saj, transmeton Gazeta Express.

Dua Lipa me “IDGAF” e para në YouTube përbrenda një dite (Foto/Video)

Telegrafi - 13.01.2018

Këngëtarja Dua Lipa ka prezantuar sot (e premte) projektin e saj më të ri muzikor. “Idgaf” mban titullin kënga e saj më e re, e cila erdhi për fansat edhe me një klip shumë të veçantë, pjesë e cilit ...

Publikohet klipi i këngës IDGAF të Dua Lipa (VIDEO)

Albeu.com - 12.01.2018

Ka lansuar klipin e ri. Pas suksesit që kishte me këngën ‘New Rules’, këngëtarja Dua Lipa sot ka lansuar hitin e ri me klip, të titulluar IDGAF Edhe në këtë video , Dua është shfaqur shumë e veçantë ...

Dua Lipa po shkëlqen në klipin e ri (Video)

Telegrafi - 12.01.2018

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka publikuar klipin e këngës “IDGAF”. Kënga “IDGAF” është pjesë e albumit të saj debutues “Dua Lipa” dhe vjen pas suksesit të jashtëzakonshëm të këngës ...

Dua Lipa në kategorinë e femrave shpallet mbretëreshë, ka albumin më të mirë për vitin 2017

Telegrafi - 11.01.2018

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare ndërkombëtare. Këngëtarja ka publikuar vitin e kaluar albumin e parë në karrierë dhe kjo ka arritur suksese të jashtëzakonshme.

Dua Lipa e zhveshur në vaskë, publikon foto duke bërë dush

Zhurnal - 11.01.2018

Dua Lipa e zhveshur në vaskë, publikon foto duke bërë dush Këngëtarja Dua Lipa është shumë e afërt me ndjekësit e saj. Ajo nuk nguron të ju sjell imazhe edhe nga banjo, duke u pastruar, shkruan ...

“Dua Lipa”, albumi më i mirë debutues 2017 te femrat

Koha.net - 11.01.2018

12 muajt e fundit kanë rikthyer shumë artistë në krye të skenës muzikore si – Sam Smith, Pink e Drake, por gjithashtu më 2017 pati disa artistë debutues që dhanë vulën e tyre në industrinë e muzikës.

Dua publikon video nga vaska duke bërë dush

Gazeta Express - 11.01.2018

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa është shumë aktive në rrjetet ...

Dua Lipa e zhveshur në vaskë, publikon foto duke bërë dush

Lajmi.net - 11.01.2018

Këngëtarja Dua Lipa është shumë e afërt me ndjekësit e saj. Ajo nuk nguron të ju sjell imazhe edhe nga banjo, duke u pastruar, shkruan lajmi.net Këngëtarja shqiptare me famë botërore së fundmi e ka ...

Pas shumë sukseseve të arritura, ja çfarë bënë Dua Lipa!

Zhurnal - 10.01.2018

Pas shumë sukseseve të arritura, ja çfarë bënë Dua Lipa! Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Dua Lipa pati një vit shumë të ngjeshur. Lipa pas shumë angazhimeve e koncerteve në vende të ...

Pas një viti të suksesshëm, Dua e nis janarin me pushime luksoze në Xhamajka (Foto)

Almakos - 10.01.2018

Këngëtarja Dua Lipa sukseset gjatë vitit 2017 i pati të shumta. Ajo nxori në treg disa këngë të njohura, si dhe u bë pjesë e top listave ndërkombëtare duke u renditur gjithnjë në vendet e para, ...

Pas shumë sukseseve të arritura, ja çfarë bënë Dua Lipa!

Gazeta Express - 10.01.2018

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Dua Lipa pati një vit shumë të ...

Dua Lipa në kategorinë e femrave shpallet mbretëreshë, ka albumin më të mirë për vitin 2017

Almakos - 11.01.2018

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare ndërkombëtare. Këngëtarja ka publikuar vitin e kaluar albumin e parë në karrierë dhe kjo ka arritur suksese të jashtëzakonshme.

“Dua Lipa”, albumi më i mirë debutues 2017 te femrat

Portalb - 11.01.2018

12 muajt e fundit kanë rikthyer shumë artistë në krye të skenës muzikore si – Sam Smith, Pink e Drake, por gjithashtu më 2017 pati disa artistë debutues që dhanë vulën e tyre në industrinë e muzikës.

Pas një viti të suksesshëm, Dua e nis janarin me pushime luksoze në Xhamajka (Foto)

Ina - 10.01.2018

Këngëtarja Dua Lipa sukseset gjatë vitit 2017 i pati të shumta. Ajo nxori në treg disa këngë të njohura, si dhe u bë pjesë e top listave ndërkombëtare duke u renditur gjithnjë në vendet e para, ...

Pas një viti të suksesshëm, Dua Lipa e nis 2018-ën me pushime ekzotike (Foto)

BalkanWeb - 10.01.2018

SHBA – Gjatë vitit që lamë pas këngëtarja Dua Lipa arriti suksese të shumta. Ajo nxori në treg disa këngë të njohura, si dhe u bë pjesë e top listave ndërkombëtare duke u renditur gjithnjë në vendet ...