TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Pashë aksidentin që bëri deputeti, policia i bëri presion dëshmitarit, i fshinë fotot”

LajmiFundit - 12.08.2017

Një dëshmitar okular i ngjarjes së rëndë të mëngjesit të sotëm në autostradën Tiranë-Durrës ku deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi aksidentoi për vdekje 54-vjeçarin Seit Sota, ka kontaktuar me redaksinë e ...

Viktima me faj...Por deputeti Rakipi dyshohet se ishte me shpejtësi tej normave

Gazeta Express - 12.08.2017

​ Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një ...

Përplasi për vdekje 53-vjeçarin, lihet i lirë Aqif Rakipi

Albeu.com - 12.08.2017

Deputeti i PDIU Aqif Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për aksidentin me pasojë vrasjen e një 53-vjeçari. Mësohet se me urdhër të prokurorisë, deputeti është lënë i lirë ndërsa hetimet ...

Aksidenti i Rakipit, ekspertiza nxjerr fajtor viktimën

Top Channel - 12.08.2017

Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat ...

Ky është Seit Sorra, qytetari që u përplas për vdekje nga deputeti Aqif Rakipi

Mapo - 12.08.2017

Në foto është tregtari Seit Sorra, 54 vjeçari që mëngjesin e sotëm humbi jetën nga përplasja e makinës së deputetit, Aqif Rakipi. Policia ka zbuluar identitetin e plotë të viktimës, që thuhet se i ...

Deputeti shtyp këmbësorin, ekspertiza: Faji i viktimës

Top Channel - 12.08.2017

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës ...

Arben Llalla, PD-së: Është makabre e mjerim të bësh politikë me aksidentet

Botasot - 12.08.2017

Ndaj aksidentit me vdekjen e një këmbësori në Shqipëri, ku shkaktar ishte deputeti Aqif Rakipi, ka reaguar edhe Arben Llalla. Ai, përmes një shkrimi të dërguar në “Bota sot”, ka thënë se është ...

Aksidentoi për vdekje tregtarin nga Kashari, lirohet deputeti i PDIU, Aqif Rakipi

BalkanWeb - 12.08.2017

TIRANE- Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi që u përfshi sot në një aksident me makinën e tij tip Benz me targa AA002 CY dhe përplasi për vdekje tregtarin nga Kashari, Seit Sorra, 54 vjeç, është lënë i ...

Aksidentoi për vdekje kalimtarin, lihet i lirë deputeti Aqif Rakipi

Ora news - 12.08.2017

Prokuroria ka vendosur të lërë të lirë deputetin Aqif Rakipi, i cili aksidentoi për vdekje në autostradë shtetasin Seit Sorra. Vendimi është marrë pas kryerjes së hetimeve dhe vëzhgimeve në vendin e ...

Godet këmbësorin për vdekje, lirohet deputeti i Shqipërisë

Telegrafi - 12.08.2017

Deputeti Aqif Rakipi do të hetohet në gjendje të lire për aksidentin e ndodhur në orët e para te mëngjesit të sotëm. Lexo po ashtu: Deputeti shqiptar përplas për vdekje një 53-vjeçar Sipas ...

Ja kush është personi që u përplas për vdekje nga deputeti Rakipi

Botasot - 12.08.2017

Del emri i viktimës që u aksidentua nga deputeti i PDIU, Aqif Rakipi. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, përballë me tregun ...

Aksidentoi per vdekje kembesorin, lirohet deputeti shqiptar

Gazeta Express - 12.08.2017

Deputeti Aqif Rakipi do te hetohet ne gjendje te lire per aksidentin e ndodhur ne oret e para te mengjesit te sotem, qe shenoi nje ...

Emri/ Kush është personi që u aksidentua për vdekje nga deputeti Rakipi

Java News - 12.08.2017

Identifikohet personi i aksidentuar për vdekje nga deputeti Aqif Rakipi. Ai ëhstë 54-vjeçari Seit Sorra, tregtar pranë vendit ku ndodhi ngjarja. Viktima po ashtu ishte banor i fshatit kus në Kashar.

Aksidenti/ Prokuroria urdhëron lirimin e deputetit Rakipi, hetohet në gjendje të lirë

Java News - 12.08.2017

Pokuroria ka urdhëruar lirimin e deputetit Aqif Rakipi, i cili aksidentoi për vdekje një 54-vjeçar gjatë orëve të para të së shtunës. Sipas prokurorisë, deputetit i’u pre rruga menjëherë nga viktima ...

Aksidenti i deputetit Rakipi, policia i përgjigjet PD-së: Bëmë ekzaminimet nën drejtimin e prokurorit

Java News - 12.08.2017

Pas deklaratës së Partisë Demokratike që akuzonte se deputeti Aqif Rakipi ka prishur provat duke u larguar nga vendi i aksidentit, ka reaguar Policia e Shtetit.

Deputeti i PDIU Aqif Rakimi , aksidenton me vdekje një 53 vjeçar në autostradën Tiranë-Durrës

RTSH - 12.08.2017

Në komisariatin nr dy në kryeqytet rreth orës 4 e 50 minuta të mëngjesit të së shtunës është paraqitur deputeti i Partisë Drejësi Integrim dhe Unitet Aqif Rakipi për të njoftuar një aksident që ai ...

Deputeti Rakipi aksidentoi një këmbësor me makinë

VOA - 12.08.2017

Deputeti Aqif Rakipi aksidentoi sot me automjetin e tij në orët e para të mëngjesit një këmbësor rreth 50 vjeç, i sapozbritur nga një mikrobus. Të dy automjetet kanë qenë duke hyrë në kryeqytet nga ...

Deputeti përplas për vdekje qytetarin

Almakos - 12.08.2017

Deputeti i PDIU Aqif Rakipi në orën 04.51 të mengjesit ka përplasur për vdekje një qytetar. Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin me vdekje që ...

PD-PDIU, reagim për deputetin Rakipi

RTSH - 12.08.2017

Partia Demokratike përmes një deklarate për shtyp kërkoi zbardhjen me transparencë të plotë të ngjarjes së ndodhur sot, ku deputeti Aqif Rakipi aksidentoi për vdekje me makinë një person.

?Mallkimi? i rrugëve, aksidentet e frikshme të 3 deputetëve shqiptar

Albeu.com - 12.08.2017

Ditën e sotme në aksin Tiranë-Durrës ka ndodhur një aksident me pasojë vdekjen. Autor i kësaj ngjarje të rëndë ku humbi jetën një 53-vjeçar është deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi , i cili direkt pas ...

PD kërkon transparencë për aksidentin

ABC News - 12.08.2017

Partia Demokratike kërkoi transparencë të plotë për aksidentimin për vdekje të një personi nga deputeti Aqif Rakipi. Sipas saj ka dyshime serioze se po manipulohen provat dhe vendngjarja në favor të ...

Aksidentoi për vdekje këmbësorin, makina e Aqif Rakipit është shkatërruar totalisht (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.08.2017

Policia ka dhënë detaje të tjera në lidhje me aksidentin me vdekje të deputetit të PDIU-së, Aqif Rakipi. Atij i është bërë testi i alkoolit, nga i cili ka rezultuar negativ.

Deputeti i Rakipi aksidenton për vdekje një këmbësor në autostradë

ABC News - 12.08.2017

Një 53 vjeçar humbi jetën pasi u përplas nga një makinë pranë zonës së njohur si kthesa e Kamzës në Tiranë. Policia njoftoi se 53 vjeçari sapo kishte zbritur nga një furgon kur i preu rrugën ...

Aksidenti i deputetit Rakipi, reagon PDIU: PD në mjerim, bën politikë me një ngjarje tragjike

BalkanWeb - 12.08.2017

TIRANE- Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet (PDIU) ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku një 53-vjeçar mbeti i vdekur pasi u përplas me makinë nga ...

Aksidenti, PDIU: Prokuroria të mos ndikohet politikisht. PD në mjerim

Ora news - 12.08.2017

PDIU i kërkon Prokurorisë dhe Policisë të mos ndikohet politikisht në zbardhjen e aksidentit të ndodhur mëngjesin e sotëm ku deputeti i kësaj partie Aqif Rakipi përplasi për vdekje një kalimtar.

Deputeti shqiptar përplas për vdekje një 53-vjeçar

Almakos - 12.08.2017

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin interurban Vorë-Tiranë, në ...

Makina e deputetit Rakipi që goditi për vdekje 53 vjeçarin

Koha.net - 12.08.2017

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në mëngjesin e sotëm në aksin Vorë-Tiranë, me ç’rast humbi jetën një person.

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi aksidenton për vdekje një 53-vjeçar

Zhurnal - 12.08.2017

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi aksidenton për vdekje një 53-vjeçar Deputeti i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Aqif Rakipi ka aksidentuar për vdekje një 53-vjeçar, pasi e ka përplasur me ...

Aksidenti, PD: Aqif Rakipi, mik i Ramës, dyshime për manipulim provash

Ora news - 12.08.2017

Pak minuta pasi u mësua lajmi që deputeti i PDIU, Aqif Rakipi, kishte përplasur me makinë, duke i shkaktuar vdekjen, një kalimtari 55 vjeçar, PD hedh dyshime se po kërkohen të manipulohen provat.

Aksidenti i Aqif Rakipit, plas sherri PD-PDIU: Po bëhen pis hetimet! Bëni politikë me vdekjen!

Java News - 12.08.2017

PDIU ka reaguar pas aksidentit ku deputeti i kësaj force politike përplasi për vdekje një kalimtar, që i preu rrugën në autostradën Tiranës-Durrës. E ndërsa akuzon PD se kërkon të bëjë politikë me ...

Aksidentoi për vdekje një kalimtar, reagon PD: Deputeti Rakipi ka qenë me shpejtësi

SOT - 12.08.2017

Partia Demokratike ka reaguar pas ngjarjes së rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm ku deputeti i PDIU Aqif Rakipi aksidentoi për vdekje një 53-vjeçar në aksin rrugor Vorë-Tiranë.

Makina e shkatërruar e deputetit Rakipi pas aksidentit, ku humbi jetën 53-vjeçari (Foto)

Gazeta Express - 12.08.2017

Kane dale foto te makines se deputetit Aqif Rakipi pas perplasjes per vdekje te nje kembesori ne ...

PD: Po manipulohet ngjarja, të zbardhet aksidenti me vdekje nga deputeti i PDIU

LajmiFundit - 12.08.2017

Partia Demokratike me ane te nje deklarate kerkoi zbardhje dhe transparence te plote te nje ngjarjeje te ndodhur sot ne oret e para te mengjesit, ku te dhenat jane se deputeti Aqif Rakipi ka ...

Deputeti i PDIU përplas për vdekje këmbësorin në autostradën Tiranë-Durrës (Video)

BalkanWeb - 12.08.2017

TIRANE- Deputeti i PDIU në Elbasan, Aqif Rakipi ka aksidentuar sot për vdekje një shtetas dhe u dorëzua në polici duke treguar vetë ngjarjen. Aksidenti i rëndë ndodhi në autostradën Tiranë-Durrës ...

Ngjarje e rëndë në Tiranë-Vorë, gjendet i vdekur në rrugë 53-vjecari, dorëzohet deputeti

LajmiFundit - 12.08.2017

Nje ngjarje e rende ka ndodhur diten e sotme ne rrugen Vore-Tirane ku nje person eshte gjetur i vdekur ne rruge pasi eshte perplasur me makine nga deputeti i PDIU, Aqif Rakipi.

Deputeti i PDIU aksidenton për vdekje këmbësorin në Tiranë

LajmiFundit - 12.08.2017

Një këmbësor është aksidentuar për vdekje nga deputeti i PDIU Aqif Rakipi. Ngjarja konfirmohet nga burime zyrtare të Policisë së Tiranës. Të njëjtat burime thanë se aksidenti ka ndodhur në ...

Deputeti i PDIU aksidenton për vdekje këmbësorin në autostradën Tiranë-Durrës

Durres Lajm - 12.08.2017

Deputeti i PDIU në Elbasan, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident rrugor në orët e para të mëngjesit të sotëm. Teksa po udhëtonte me makinën tip “Mercedes” e tij në autostradën Tiranë-Durrës ka ...

E FUNDIT/ Deputeti përplas për vdekje këmbësorin në Tiranë

Albeu.com - 12.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm. Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Aqif Rakipi ka aksidentuar me pasojë vdekjen një 53-vjeçar. Nga raportimet e para mësohet se aksidenti i rëndë ka ...

Deputeti aksidenton për vdekje një 53-vjeçar

Zeri - 12.08.2017

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi ka aksidetuar një person në aksin Tiranë-Durrës, duke i shkaktuar vdekjen, raporton News 24. Sipas të dhënvae të para, mësohet se i aksidentuari është një shtetas ...

DYSHIME për aksidentin e shkaktuar nga deputeti, PD: Po manipulohen provat, ai ishte me shpejtësi

Gazeta Express - 12.08.2017

Partia Demokratike ka reaguar menjëherë pas lajmit që deputeti i PDIU-së u përfshirë në një aksident të rëndë më pasojë vdekjen e një ...

Deputeti Aqif Rakipi përplas për vdekje kalimtarin, dorëzohet në polici

Ora news - 12.08.2017

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi përplas me makinë një kalimtar. 53 vjeçari humb jetën, ndërsa deputeti është dorëzuar në Komisariat. Aksidenti ndodhi rreth orës 04:41, në rrugën Interurbane kryesore ...

Deputeti i PDIU aksidentoi për vdekje këmbësorin, del ekspertiza: Faji i viktimës

BalkanWeb - 12.08.2017

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Viktima në momentin e aksidentit ka tentuar të kalojë menjëherë në ...

Është makabre dhe mjerim të bësh politikë me aksidentet

Gazeta Tema - 12.08.2017

Nga A rben Llalla Ditën e sotme, duke u gdhirë, ndodhi një aksident me vdekjen e një këmbësori, ku shkaktari i aksidentit ishte deputeti Aqif Rakipi. Nëse këtë askident do ta kishte bërë një qytetar ...

Aksidentoi për vdekje tregtarin nga Kashari, lirohet deputeti i PDIU, Aqif Rakipi

LajmiFundit - 12.08.2017

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi që u përfshi sot në një aksident me makinën e tij tip Benz me targa AA002 CY dhe përplasi për vdekje tregtarin nga Kashari, Seit Sorra, 54 vjeç, është lënë i lirë.

Aksidentoi për vdekje kalimtarin, lihet i lirë deputeti Aqif Rakipi

Zhurnal - 12.08.2017

Aksidentoi për vdekje kalimtarin, lihet i lirë deputeti Aqif Rakipi Prokuroria ka vendosur të lërë të lirë deputetin Aqif Rakipi, i cili aksidentoi për vdekje në autostradë shtetasin Seit Sorra.

Godet këmbësorin për vdekje, lirohet deputeti i Shqipërisë

Almakos - 12.08.2017

Deputeti Aqif Rakipi do të hetohet në gjendje të lire për aksidentin e ndodhur në orët e para te mëngjesit të sotëm. Lexo po ashtu: Sipas Prokurorisë së Tiranës, këmbësori “i ka ndërprerë rrugën në ...

Ky është 53-vjeçari që u përplas për vdekje nga deputeti Aqif Rakipi

Albeu.com - 12.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme. Një 53-vjeçar humbi jetën pasi u aksidentua për vdekje nga deputeti Aqif Rakipi .

Deputeti i PDIU aksidenton 54-vjeçarin, policia sqaron ngjarjen: Çfarë tregoi testi i alkoolit

BalkanWeb - 12.08.2017

TIRANE- Policia e Shtetit jep të tjera detaje lidhur me hetimin që po bëhet pas aksidentit me pasojë vdekjen e një 54-vjeçari, pasi e përplasi me makinë deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi.

Deputeti përplas për vdekje qytetarin

Alb Portali - 12.08.2017

Loading... Deputeti i PDIU Aqif Rakipi në orën 04.51 të mengjesit ka përplasur për vdekje një qytetar. Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin me ...

Aksidenti i deputetit Rakipi, reagon PDIU: PD në mjerim, bën politikë me ngjarje tragjike

LajmiFundit - 12.08.2017

Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet (PDIU) ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku një 53-vjeçar mbeti i vdekur pasi u përplas me makinë nga deputeti ...