TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rita Ora arrin në Kore, fansat e befasojnë në aeroport

Tetova Sot - 14.08.2019

Rita Ora u befasua nga fansat me të arritur në Kore. Rita Ora për disa ditë me radhë pushoi në plazhet e Spanjës, për të vazhduar më tej me turneun e koncerteve nëpër botë.

Rita Ora sërish probleme me frymëmarrjen

Telegrafi - 13.08.2019

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, po përballet së fundmi me disa probleme me frymëmarrjen. Së fundmi, ajo mbajti një koncert në Itali, dhe më pas është nisur për në Londër.

Rita Ora sërish probleme me frymëmarrjen

Zeri - 13.08.2019

Rita Ora ka kohë që përballet me problemet e frymëmarrjes. Rita Ora pas përfundimit të koncertit në Itali, ka marrë rrugën për në Azi, shkruan lajmi.net.

Rita Ora me një tjetër rekord në Spotify

Telegrafi - 13.08.2019

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, vazhdon të jetë një nga emrat më të suksesshëm në botë. Ajo ka arritur shifrën e 500 milionë klikimeve në kanalin Spotify me këngën “Lonely ...

Rita Ora shfaqet provokuese para fillimit të turneut në Azi

Botasot - 13.08.2019

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat erdhi tejet joshëse. Rita Ora së fundi ka performuar në Itali, ndërsa tani do të marrë rrugën për në Azi, ku do të vazhdojë me koncrtet tjera.

Rita Ora thyen rekord personal në Spotify

Zeri - 13.08.2019

Rita Ora ka shënuar suksesin e radhës. E kemi filluar ditën mbarë me sukseset e shqiptarëve në skenën muzikore, pas Elvana Gjatës, tani Rita Ora ka njoftuar publikun për rekordin e ri që ka arritur ...

Nëna e Rita Orës ‘joshë’ në bikini një copëshe

Lajmi.net - 13.08.2019

Vera Ora edhe pse në moshë të konsideruar nuk e ka fare problem të ekspozoj format trupore në imazhet që po publikon, shkruan lajmi.net. Nëna e këngëtares Rita Ora e cila me profesion është psikiatër ...

Rita Ora arrin në Kore, fansat e befasojnë në aeroport

Botasot - 14.08.2019

Rita Ora u befasua nga fansat me të arritur në Kore. Rita Ora për disa ditë me radhë pushoi në plazhet e Spanjës, për të vazhduar më tej me turneun e koncerteve nëpër botë.

Nëna e Rita Orës fillon ditën me këtë paraqitje

Zhurnal - 12.08.2019

Vera Ora ndez rrjetin me paraqitjen e radhës. Vera Ora është nëna e yllit muzikorë Rita Ora, e cila ka arritur që të futet në tregun ndërkombëtar muzikor duke u pëlqyer shumë me muzikën e saj, ...

Nëna e Rita Orës sërish në bikini, tregon ‘tigreshën’ që e ka të fshehur brenda

Gazeta Express - 12.08.2019

Vera Ora fillon ditën me një ‘selfie’ në bikini. Vera kohët e fundit është bërë një ‘ambasadore’ për të hequr gratë nga komplekset në lidhje me trupin e tyre, sidomos gratë më në moshë.

Rita Ora sërish probleme me frymëmarrjen

Botasot - 13.08.2019

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, po përballet së fundmi me disa probleme me frymëmarrjen. Së fundmi, ajo mbajti një koncert në Itali, dhe më pas është nisur për në Londër.

Rita Ora publikon fotografi provokuese në Instagram

Zhurnal - 13.08.2019

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat erdhi tejet joshëse. Rita Ora së fundi ka performuar në Itali, ndërsa tani do të marrë rrugën për në Azi, ku do të vazhdojë me koncrtet tjera.

Rita Ora thyen rekord personal në Spotify

Botasot - 13.08.2019

Rita Ora ka shënuar suksesin e radhës. E kemi filluar ditën mbarë me sukseset e shqiptarëve në skenën muzikore, pas Elvana Gjatës, tani Rita Ora ka njoftuar publikun për rekordin e ri që ka arritur ...

Nëna e Rita Orës joshëse në bikini

Botasot - 13.08.2019

Vera Ora ka publikuar një tjetër foto në bikini. Vera Ora edhe pse në moshë të konsideruar nuk e ka fare problem të ekspozoj format trupore në imazhet që po publikon.

Nëna e Rita Orës sërish në bikini, tregon ‘tigreshën’ që e ka të fshehur brenda

Botasot - 12.08.2019

Vera Ora fillon ditën me një ‘selfie’ në bikini. Vera kohët e fundit është bërë një ‘ambasadore’ për të hequr gratë nga komplekset në lidhje me trupin e tyre, sidomos gratë më në moshë.