TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aktori i njohur "detyrohet" të kryejë vetëvrasje

Botasot - 16.05.2019

Aktori i njohur Isaac Kappy ka hidhëruar familjen dhe fansat pasi vendosi të kryejë vetëvrasje. Ai u detyrua të hidhej nga një urë në Arizona të hënën duke i dhënë fund jetës në moshën 42-vjeçare.

Hidhet nga ura në Arizonë, vdes aktori i “Terminator”, Isaac Kappy

Telegrafi - 15.05.2019

Aktori Isaac Kappy ka vdekur të hënën në mëngjes pasi u hodh nga një urë në Arizona. 42-vjeçari u hodh nga një urë në një autostradë pranë Bellemont, ka thënë një zëdhënës i Departamentit të Sigurisë ...

"Jam treguar njeri i keq!" Aktori i njohur i jep fund jetës, hidhet nga ura

Durres Lajm - 15.05.2019

Aktorii cili ka luajtur në filmat "Thor" dhe "Terminator: Salvation", Isaac Kappy i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga një urë në Arizona të hënën.

E rëndë/ Aktori i njohur hidhet nga ura, por tragjedia nuk përfundon me kaq... Ky ishte mesazhi i fundit që la

SOT - 15.05.2019

Aktori i njohur 42 vjeçar është hedhur nga ura duke gjetur vdekjen e menjëhershme, njofton policia e Arizonës. Autoritetet e policisë së Arizonës bëjnë të ditur se pas hedhjes nga ura aktori Isacc ...

“Nuk kam qenë djalë i mirë”/ Aktori i njohur hidhet nga ura

Mapo - 15.05.2019

Aktori i njohur Isaac Kappy është vetëvrarë ditën e hënë, duke u hedhur nga një urë në Arizona. Zyrtarët kanë konfirmuar se 42-vjeçari u godit nga një kamion pasi u hodh nga ura Transwestern Road.

Hidhet nga ura, ndërron jetë aktori i njohur

Zeri - 15.05.2019

Aktori që akuzohet për sulm ndaj Paris Jackson, ka vdekur pasi kërceu nga ura. Aktori, Isaac Kappy, i cili dyshohet se sulmoi Paris Jackson dhe akuzoi Seth Green për pedofili, kërceu nga një urë në ...

Hidhet nga ura, vdes aktori i njohur

Botasot - 15.05.2019

Isaac Kappy, aktori i cili u akuzua për sulm ndaj Paris Jackson, ka ndërruar jetë. Aktori 42 vjeçar vdiq pasi kërceu nga një urë në Arizona, raporton TMZ.

“Kam qenë një djalë shumë i keq”/ Aktori i njohur hidhet nga ura dhe vdes

Java News - 15.05.2019

Aktori i filmit ‘Thor’ dhe ‘Terminator’, Salvation’ Isaac Kappy është konfirmuar i vdekur, pasi u hodh nga një urë në Arizona të hënën, sipas TMZ. Zyrtarët konfirmuan se Kappy, 42 vjeç, u godit nga ...

Aktori i “Terminatorit” hidhet nga ura e vdes, postimi i fundit që la: Kam qenë një djalë shumë i keq...

Koha.net - 15.05.2019

Aktori i filmit ‘Thor’ dhe ‘Terminator’, Salvation’ Isaac Kappy është konfirmuar i vdekur, pasi u hodh nga një urë në Arizona të hënën, sipas TMZ. Zyrtarët konfirmuan se Kappy, 42 vjeç, u godit nga ...

Vret veten aktori i filmit të njohur (FOTO LAJM)

Albeu.com - 15.05.2019

Sipas TMZ, aktori i filmit ‘Thor’ dhe ‘Terminator’, Salvation’ Isaac Kappy është konfirmuar i vdekur, pasi u hodh nga një urë në Arizona të hënën. Sipas Bart Graves, zëdhënës i Departamentit të ...

Aktori i njohur i filmit ‘Terminator’ bën vetëvrasje duke u hedhur nga ura

Gazeta Express - 15.05.2019

Sipas TMZ, aktori i filmit ‘Thor’ dhe ‘Terminator Salvation’ Isaac Kappy është konfirmuar i vdekur, pasi u hodh nga një urë në Arizona të hënën. Sipas Bart Graves, zëdhënës i Departamentit të ...