TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksidenti fatal i merr jetën çiftit nga Shkupi, mbijeton foshnja 6 muajshe

Albeu.com - 12.06.2019

Një familje shqiptare nga Maqedonia me vendbanim në Francë, ka pësuar një aksident fatal ku kanë mbetur të pajetë një çift 24-vjeçar, e ku i mbijetuar i aksidentit është foshnja e tyre 6-muajshe.

Ja kush janë çifti që kanë ndërruar jetë në aksident tragjik në Itali

Alsat - 12.06.2019

Në një aksident tragjik, rrugës nga Italia për në Francë, jetën e kanë humbur një çift bashkëshortor nga lagjja Metodija –Andonov – Çento. Bëhet fjalë për personin Ebubekër Sulejmani dhe ...

Tragjedi e madhe: Vdes çifti nga Maqedonia, rrugës për në Francë (VIDEO)

Alsat - 12.06.2019

Tragjedi e madhe ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin.

Tragjedi e rëndë: Ndërron jetë çifti nga Maqedonia rrugës për në Francë

Telegrafi - 12.06.2019

Tragjedi e madhe ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin.

Çifti nga Maqedonia vdes në një aksident në Itali, mbijeton foshnja 6 muajshe

Zeri - 12.06.2019

Tragjedi e madhe ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin.

Çifti nga Maqedonia vdes në një aksident në Itali, mbijeton foshnja 6 muajshe

Lajmi.net - 12.06.2019

Mediet italiane kanë publikuar fotografi nga aksidenti i tmerrshëm dhe kanë njoftuar se në karrigen e pasme është gjetur një fëmijë që i ka shpëtuar aksidentit, derisa prindërit kishin ndërruar jetë ...

Tragjedi! Kanë humbur jetën çifti nga Maqedonia rrugës për në Francë (VIDEO)

Portalb - 12.06.2019

Një tragjedi ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin, shkruan Alsat.

Tragjedi: Vdes çifti shqiptarë nga Maqedonia, rrugës për në Francë (VIDEO)

Shqipmedia - 12.06.2019

Tragjedi e madhe ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin.

Tragjedi e madhe, çifti nga Maqeodnia që vdiq në aksident rrugës nga Italia për në Francë, kishin një foshnje 6 muajshe

Gazeta Express - 12.06.2019

Tragjedi e madhe ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin.

Çifti nga Maqedonia vdes në një aksident në Itali, mbijeton foshnja 6 muajshe

Botasot - 12.06.2019

Tragjedi e madhe ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin.