TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pas videos provokuese në Instagram, Klaudia Pepa merr një vendim

Albeu.com - 13.01.2018

Pas ndarjes me Albi Nakon dhe video mesazhin e saj, që e quante ish- bashkëshortin “vëlla i madh”, Klaudia Pepa u shndërrua në një nga personazhet publike më të kritikuara.

VIDEO/ Klaudia Pepa ‘përvëlon’ me kërcimin e saj

Java News - 13.01.2018

Erdhi “L-ja” që të gjithë e prisnin. Pas video-kërcimit të parë mjaft sensual që balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa postoi në rrjetet social me gërmen e parë të emrit të saj “K”, balerina vjen ...

Klaudia Pepa merr vendimin e çuditshëm pas komenteve negative në videon e publikuar

BalkanWeb - 13.01.2018

TIRANE – Klaudia Pepa di si të provokojë me anë të fotove dhe videove të ndryshme që publikon në rrjetet sociale. Sot ajo ka postuar në Instagram-in e saj një video propokuese dhe seksi.

Mbani FRYMËN! Klaudia Pepa vjen "FLAKË" - VIDEO

Gazeta Express - 13.01.2018

Erdhi “L-ja” që të gjithë e prisnin. Pas video-kërcimit të parë mjaft sensual që balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa postoi në rrjetet social me gërmen e parë të emrit të saj “K”, balerina vjen ...

Klaudia Pepa me fotosesion të ri në bikini (Foto)

Telegrafi - 13.01.2018

Balerina shqiptare ka kohë që është shndërruar një modele profesioniste. Bëhet fjalë për Klaudian Pepan, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale duke publikuar imazhe të ndryshme.

Klaudia Pepa publikon videon më sensuale që keni parë deri më sot (VIDEO)

Albeu.com - 13.01.2018

Balerina shqiptare e kishte paralajmëruar prej ditësh klipin , madje postonte edhe foto nga backstage. Ajo po shijon suksesin e punës së saj në Itali duke u kthyer në një nga balerinat më të kërkuara ...

E egër dhe “përvëluese”, Klaudia Pepa “i çmend” të gjithë me këtë kërcim sensual

LajmiFundit - 13.01.2018

Balerina e njohur shqiptare, e cila po bën karriera në skenat ndërkombëtare ka suprizuar të gjithë me klipin e fundit. Ajo shfaqet me veshje intime dhe interpreton një kërcim sa luftarak, aq edhe ...

VIDEO: Provokon Klaudia Pepa, shfaqet tepër hot

Gazeta Tema - 14.01.2018

Klaudia Pepa di si të provokojë me anë të fotove dhe videove të ndryshme që publikon në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka postuar në Instagram-in e saj një video propokuese dhe seksi.

Klaudia Pepa me fotosesion të ri në bikini (Foto)

Almakos - 13.01.2018

Balerina shqiptare ka kohë që është shndërruar një modele profesioniste. Bëhet fjalë për Klaudian Pepan, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale duke publikuar imazhe të ndryshme.