TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

I hodhën vajzën nga makina, apeli prekës i të atit: Duam trupin e saj

Mapo - 13.06.2018

Pak ditë pas vdekjes tragjike të Anxhela Meçanit, 20 vjecares nga Fieri që u hodh nga makina nga disa persona ende të paidentifikuar, familjarët e saj kërkojnë ndihmën e shtetit shqiptar në zbardhjen ...

Vajza e masakruar në Itali, familjarët kërkojnë ndihmë për të sjellë trupin

ABC News - 13.06.2018

Në Baltëz të Fierit, familja Meçani pret e përcjell njerëz për vdekjen e vajzës së tyre, e cila u gjet e masakruar në rrugë në Itali. Ata kërkojnë ndihmë, që trupi i 20-vjeçares të vijë në Shqipëri, ...

BISEDA AUDIO/ Familja e Anxhelës së masakruar i kërkon llogari djalit që e çoi në Itali: Ti e di mirë…

BalkanWeb - 13.06.2018

Vdekja e 20-vjeçares shqiptare në Itali, Anxhela Meçani është shoqëruar me mister. Vajza shqiptare ndërroi jetë në Torino të shtunën në darkë, pasi u dhunua dhe u hodh nga dritarja e një makinë që ...

Vdekja e 20-vjeçares shqiptare, komuna italiane merr përsipër funeralin e Anxhelës

SOT - 13.06.2018

Pas vdekjes tragjike të 20 vjeçares shqiptare, Anxhela Meçani që u vra në Torino të Italisë, komuna e Moncalierit ka marrë përsipër funeralin e vajzës.

FOTO/ Vdiq e vetme në një shtrat spitali, kush është Anxhela Meçani, vajza që u masakrua në Itali

BalkanWeb - 13.06.2018

TIRANE- Për Anxhela Meçanin, 20-vjeçaren nga Fieri që humbi jetën pak ditë më parë në Torino pasi u dhunua dhe u hodh brutalisht nga një makinë në ecje nuk u publikua asnjë imazh në mediat italiane, ...

Vajza u gjet e masakruar rrugëve të Torinos, Babai: Para 5 muajsh i vdiq nëna, por nuk i erdhi në varrim

SOT - 13.06.2018

Rrefimi i babait të Anxhela Mecanit për mediat këtë të mërkurë, nga qyteti i Fierit, ka zbuluar një detaj të trishtë që bën fjalë për të renë e cila kishte kohë që kishte ikur në Itali.

Detaji tragjik/ 5 muaj më parë Anxhela humbi nënën, pse nuk mori pjesë në varrim

BalkanWeb - 13.06.2018

FIER- Detaje tragjike dalin në dritë për 20-vjeçaren Anxhela Meçanit, e cila u masakrua deri në vdekje në Itali, në rrethana të paqarta. ‘BalkanWeb’ mëson se vetëm 5 muaj më parë vajza kishte humbur ...

Prindërit e Anxhelës: Iku në Itali me një djalë shqiptar. S’kemi mundësi ta tërheqim trupin

Mapo - 13.06.2018

Prindërit e Anxhela Meçanit, e vrarë barbarisht në Itali të dielën, kanë folur për mediat. Mes dhimbjes që i ka pushtuar për humbjen e vajzës së tyre, familja Meçani ka një tjetër hall të madh, ...

U masakrua për vdekje, familjarët e Anxhela Meçanit: Iku në Itali me një djalë, të vendoset drejtësia

BalkanWeb - 13.06.2018

FIER- Familjarët e Anxhela Meçanit, vajza e cila u dhunua dhe më pas u hodh nga dritarja e një automjeti në lëvizje në Itali, duke i shkaktuar vdekjen, kanë reaguar për ngjarjen e rëndë.

Shqiptarët dhe policia në kërkim të vrasësit të Anxhela-s

Mapo - 13.06.2018

‘Thonë që shqiptarët, ata me pistoleta dhe që drejtojnë rrjetet e trafikut të vajzave, janë njerëz që nuk falin’. Kështu e nis shkrimin e saj të ditës së sotme kushtuar Anxhela Meçanit, gazeta e ...

Vrasja e 20-vjeçares në Itali, babai: Shteti të na ndihmojë për kthimin e trupit

SOT - 13.06.2018

Pak ditë pas vdekjes tragjike të Anxhela Meçanit, 20 vjecares nga Fieri që u hodh nga makina nga disa persona ende të paidentifikuar, familjarët e saj kërkojnë ndihmën e shtetit shqiptar në zbardhjen ...

Familja e Anxhelës së masakruar i kërkon llogari djalit që e çoi në Itali: Ti e di mirë…

Mapo - 13.06.2018

Vdekja e 20-vjeçares shqiptare në Itali, Anxhela Meçani është shoqëruar me mister. Vajza shqiptare ndërroi jetë në Torino të shtunën në darkë, pasi u dhunua dhe u hodh nga dritarja e një makinë që ...

U masakrua për vdekje, familjarët e Anxhela Meçanit: Iku në Itali me një djalë, të vendoset drejtësia

LajmiFundit - 13.06.2018

Familjarët e Anxhela Meçanit, vajza e cila u dhunua dhe më pas u hodh nga dritarja e një automjeti në lëvizje në Itali, duke i shkaktuar vdekjen, kanë reaguar për ngjarjen e rëndë.

U masakrua për vdekje në Itali, familjarët e Anxhela Meçanit thirrje me lot në sy

SOT - 13.06.2018

Familjarët e Anxhela Meçanit, vajza e cila u dhunua dhe më pas u hodh nga dritarja e një automjeti në lëvizje në Itali, duke i shkaktuar vdekjen, kanë reaguar për ngjarjen e rëndë.

DYSHIMET/ Martesa e dështuar dhe jeta në rrugë e Anxhela Meçanit. Pista ku po heton policia italiane

BalkanWeb - 12.06.2018

Detaje të reja mësohen pas ngjarjes së rëndë të ndodhur pak ditë më parë në Itali, ku shqiptarja Angela Meçani u hodh nga një makinë në ecje e sipër në Torino dhe gjeti vdekjen një ditë më pas në ...

Vrasja makabre e 20-vjeçares shqiptare në Itali, flet bashkëshorti italian

ABC News - 12.06.2018

U rrah barbarisht dhe më pas u hodh nga një makinë në ecje në rrugët e Torinos. Anxhela Meçani, prostituta 20-vjeçare me origjinë nga Shqipëria vdiq në spital, ku shkoi në gjendje kritike për jetën.

U hodh si “leckë” në mes të rrugës, mediat: Premtimi i të dashurit solli në Itali Anxhelën

SOT - 12.06.2018

Deri tre vjet më parë 20-vjeçarja Anxhela Meçani jetonte në periferi të Tiranës, në Shqipëri. Më pas ajo u transferua në Itali sepse i dashuri i saj i kishte premtuar një punë si balerinë në lokalet ...

E vrau tutori. Zbardhet historia e Anxhelas, vajzës së re të vrarë në Itali

Mapo - 12.06.2018

Deri para tre vitesh, Anxhela Meçani jetonte në periferi të Tiranës. Pastaj ajo do të transferohej për në Itali, ku i fejuari i saj i kishte premtuar një punë si balerinë.

(Foto) Kush është 20 vjeçarja që u vra brutalisht dhe u hodh në rrugë në Itali

SOT - 11.06.2018

Një ngjarje e rëndë ndodhi në Torino të Italisë. Një 20 vjeçare shqiptare e identifikuar si Anxhela Meçani ka gjetur vdekjen pasi është rrahur brutalisht dhe më pas është hedhur në rrugë.

“Nuk ishte prostitutë, ishte e lidhur me një djalë të pasur”. Detaje nga vrasja e vajzës së re shqiptare (FOTO)

Durres Lajm - 11.06.2018

Dy janë pistat në të cilat policia po heton pas krimit të tmerrshëm ku shqiptarja Anxhela Meçani mbeti e vdekur pasi u dhunua në makinë dhe prej saj u hodh në mënyrë makabre në rrugë.

“U martua me ty apo me plakun 100 vjeç?”, tezja e Anxhelës akuzon djalin që e çoi në Itali

LajmiFundit - 13.06.2018

Thellohen edhe më tej misteret e vrasjes së Anxhela Meçanit, e cila ndërroi jetë në Torino mbrëmjen e së shtunës, pasi ishte dhunuar dhe ishte hedhur nga dritarja e një makine në lëvizje.

Humbi jetën pasi u dhunua në Itali, babai i shqiptares: Iku me një djalë, s'tërheqim dot trupin

Gazeta Express - 13.06.2018

Babai i Anxhela Meçanit, vajza e cila u dhunua dhe më pas u hodh nga dritarja e një automjeti në lëvizje në Itali, duke i shkaktuar vdekjen, kanë reaguar për ngjarjen e ...

INTERVISTA/ Babai i Anxhela Meçanit që u masakrua në Itali: Iku me një djalë, s’po tërheq dot trupin!

BalkanWeb - 13.06.2018

FIER- Babai i Anxhela Meçanit, vajza e cila u dhunua dhe më pas u hodh nga dritarja e një automjeti në lëvizje në Itali, duke i shkaktuar vdekjen, kanë reaguar për ngjarjen e rëndë.

"Barbar ai që e vrau në këtë mënyrë". Flet bashkëshorti italian i Anxhelës

Durres Lajm - 12.06.2018

DETAJET/ Si u nis drejt Italisë 20-vjeçarja shqiptare pas premtimit të të dashurit “Nuk ishte prostitutë, ishte e lidhur me një djalë të pasur”. Detaje nga vrasja e vajzës së re shqiptare (FOTO) U ...

U gjet e hedhur në mes të rrugës, mediat: Premtimi i të dashurit që solli në Itali Anxhelën

Mapo - 12.06.2018

Deri tre vjet më parë, 20-vjeçarja Anxhela Meçani jetonte në periferi të Tiranës, në Shqipëri. Më pas ajo u transferua në Itali sepse i dashuri i saj i kishte premtuar një punë si balerinë në lokalet ...

E vrau tutori. Zbardhet historia e Anxhelas, vajzës së re të vrarë në Itali (Foto)

Ina - 12.06.2018

Deri para tre vitesh, Anxhela Meçani jetonte në periferi të Tiranës. Pastaj ajo do të transferohej për në Itali, ku i fejuari i saj i kishte premtuar një punë si balerinë.Por ky premtim fatkeqësisht ...

Vrasja makabre e shqiptares, tezja i kërkon llogari djalit që e çoi në Itali, ja biseda

Java News - 13.06.2018

Vdekja e Angela Meçanit e cila u dhunua dhe më pas u hodh barbarisht nga makina ka mbetur ende e shoqëruar me mister. 20 vjeçarja ndërroi jetë në spital në Itali ditën e shtunë si shkak i plagëve të ...

Tragjedia: 5 muaj më parë Anxhela humbi nënën…

Mapo - 13.06.2018

Detaje tragjike dalin në dritë për 20-vjeçaren Anxhela Meçanit, e cila u masakrua deri në vdekje në Itali, në rrethana të paqarta. ‘BalkanWeb’ mëson se vetëm 5 muaj më parë vajza kishte humbur nënën ...

Flet ish-burri italian i 20-vjeçares që u vra barbarisht: Nuk meritonte këtë fund!

SOT - 12.06.2018

“Është barbare mënyra në të cilën e kanë vrarë”. Kështu është shprehur ish bashkëshorti italian i Anxhela Meçanit, 20-vjeçares shqiptare e cila u gjet e rrahur dhe e hedhur në mes rrugës në Torini ...

DETAJET/ Si u nis drejt Italisë 20-vjeçarja shqiptare pas premtimit të të dashurit

Durres Lajm - 12.06.2018

“Nuk ishte prostitutë, ishte e lidhur me një djalë të pasur”. Detaje nga vrasja e vajzës së re shqiptare (FOTO) Deri tre vite më parë 20-vjeçarja Anxhela Meçani jetonte në periferi të Tiranës.

E vrau tutori. Zbardhet historia e Anxhelas, vajzës së re të vrarë në Itali (Foto)

Antpress - 12.06.2018

Deri para tre vitesh, Anxhela Meçani jetonte në periferi të Tiranës. Pastaj ajo do të transferohej për në Itali, ku i fejuari i saj i kishte premtuar një punë si balerinë.Por ky premtim fatkeqësisht ...

Detajet e dhimbshme/ 5 muaj më parë Anxhela humbi nënën, pse nuk mori pjesë në varrim

LajmiFundit - 13.06.2018

Detaje tragjike dalin në dritë për 20-vjeçaren Anxhela Meçanit, e cila u masakrua deri në vdekje në Itali, në rrethana të paqarta. ‘BalkanWeb’ mëson se vetëm 5 muaj më parë vajza kishte humbur nënën ...

Vrasja makabre e 20-vjeçares shqiptare në Itali, flet ish-bashkëshorti italian: Ishte prostitutë?!

Mapo - 12.06.2018

U rrah barbarisht dhe më pas u hodh nga një makinë në ecje në rrugët e Torinos. Anxhela Meçani, prostituta 20-vjeçare me origjinë nga Shqipëria vdiq në spital, ku shkoi në gjendje kritike për jetën.

I dashuri me lekë i premtoi punë në Itali, historia e prostitutës 18-vjeçare nga Fieri

LajmiFundit - 12.06.2018

Ky eshte reportazhi i perkthyer dhe pershtatur prej mediave italiane nga Korrieri.org per shqiptaren e re e cila thuhet se punonte si prostitute dhe u gjet e vdekur dje e hedhur ne mes te rruges pasi ...

U masakrua në Itali, 5 muaj më parë Anxhela humbi nënën por nuk mori pjesë në varrim

Durres Lajm - 13.06.2018

Detaje tragjike dalin në dritë për 20-vjeçaren Anxhela Meçanit, e cila u masakrua deri në vdekje në Itali, në rrethana të paqarta. Mësohet se vetëm 5 muaj më parë vajza kishte humbur nënën e saj pas ...

“Nuk e meritonte këtë fund”, flet ish-burri italian i shqiptares që u vra barbarisht

BalkanWeb - 12.06.2018

U rrah barbarisht dhe më pas u hodh nga një makinë në ecje në rrugët e Torinos. Anxhela Meçani, prostituta 20-vjeçare me origjinë nga Shqipëria vdiq në spital, ku shkoi në gjendje kritike për jetën.

Burri i shqiptares që u hodh e vdekur nga makina në Itali: Ajo nuk e meritonte këtë fund

LajmiFundit - 12.06.2018

U rrah barbarisht dhe më pas u hodh nga një makinë në ecje në rrugët e Torinos. Anxhela Meçani, prostituta 20-vjeçare me origjinë nga Shqipëria vdiq në spital, ku shkoi në gjendje kritike për jetën.

“Nuk e meritonte këtë fund”, flet ish-bashkëshorti i shqiptares së vrarë në Itali

Java News - 12.06.2018

Mediat italiane shkruajnë sërish sot për 20 vjeçaren shqiptare që u rrah barbarisht dhe më pas u hodh nga një makinë në ecje në rrugët e Torinos. Anxhela Meçani, vajza nga Shqipëria që sipas mediave ...

E vranë se ishte prostitutë?! Flet ish-burri i Anxhela Meçanit: Kur rrinte me mua…

Tetova Sot - 12.06.2018

Kanë dalë detaje lidhur me vrasjen e 20-vjeçares Anxhela Meçani në Itali. Të renë shqiptare e rrahën barbarisht tre ditë më parë dhe më pas e hodhën në rrugë në Torini.