TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kombëtarja miqësore me Jordaninë, në 10 Tetor

RTSH - 16.04.2018

Kombëtarja shqiptare do të luajë një tjetër miqësore. Bëhet fjalë për përfaqësuesen e Jordanisë. Lajmin e konfirmon vetë Federata Shqiptare e Futbollit nëpërmjet faqes së saj zyrtare.

Konfirmohet miqësorja e Shqipërisë, luan ndaj ekipit të panjohur

Lajmi.net - 16.04.2018

Kësaj here, skuadra kombëtare e futbollit do të përballet me Jordaninë, më 10 tetor, po në stadiumin “Elbasan Arena”. Pas ndeshjes me Uellsin, më datë 20 nëntor,tashmë është konfirmuar për t’u ...

Edhe FSHF konfirmon miqësoren me Jordaninë më 10 tetor

SuperSport - 16.04.2018

Pas mediave ndërkombëtsre dhe Federatës së Jordanisë, edhe Federata Shqiptare e Futbollit zyrtarizoi miqësoren e 10 tetorit në Elbasan Arena përballë përfaqësueses së vendit arab.Kjo do të jetë ...

Konfirmohet: Shqipëria miqësore me Jordaninë

Gazeta Express - 16.04.2018

Federata Shiqiptare e Futbollit e ka konfirmuar sot se Kombëtarja do ta zhvillojë një ndeshje miqësore Jordaninë më 10 ...

FSHF konfirmon edhe një ndeshje miqësore të Kombëtares

Telegrafi - 16.04.2018

Kombëtarja e Shqipërisë ditë më parë ka konfirmuar se do të luajë dy miqësore në muajin maj dhe qershor. Por tani Federata Shqiptare e Shqipërisë ka konfirmuar edhe një ndeshje miqësore për muajin ...

Shqipëria miqësore me Jordaninë më 10 tetor

Koha.net - 16.04.2018

FSHF konfirmon zyrtarisht miqësoren Shqipëri-Jordani, e cila do të luhet në 10 tetor në stadiumin “Elbasan Arena”. Flitej prej disa ditësh që Kombëtarja do të luante një ndeshje miqësore me Jordaninë ...

Kombëtarja planifikon tjetër miqësore, kësaj here me një ekip më të dobët në letër

Mapo - 16.04.2018

Ndeshja me Uellsin, tashmë e konfirmuar në 20 nëntor, do ti prijë një ndeshje tjetër e caktuar nga FSHF. Ajo është sfida me Jordaninë, raporton Panorama Sport.

Shqipëria zyrtarizon miqësoren kundër Jordanisë me 10 tetor

Gazeta Tema - 16.04.2018

Pas ndeshjes me Uellsin, tashmë të konfirmuar për tu luajtur në datë 20 nëntor, skuadra kombëtare e futbollit do të luajë një tjetër sfidë miqësore, në datën 10 tetor në stadiumin “Elbasan Arena” në ...

FSHF konfirmon edhe një ndeshje miqësore të Kombëtares

Almakos - 16.04.2018

Kombëtarja e Shqipërisë ditë më parë ka konfirmuar se do të luajë dy miqësore në muajin maj dhe qershor. Por tani Federata Shqiptare e Shqipërisë ka konfirmuar edhe një ndeshje miqësore për muajin ...

Miqësorja e radhës, Shqipëria përballet me Jordaninë në 10 tetor

Java News - 16.04.2018

FSHF konfirmon zyrtarisht miqësoren Shqipëri-Jordani e cila do të luhet në 10 tetor në stadiumin “Elbasan Arena”. Flitej prej disa ditësh që Kombëtarja do të luante një ndehsje miqësore me Jordaninë ...

Shqipëria cakton edhe një tjetër ndeshje miqësore

Lajmi.net - 14.04.2018

Kombëtarja shqiptare duket shumë pranë zyrtrizimit të një tjetër ndeshjeje miqësore, tashmë në muajin tetor. Skysport ka njoftuar se kuqezinjtë do të përballen me Jordaninë më 10 Tetor, teksa në ...

Kombëtarja shqiptare miqësore me Jordaninë?

SuperSport - 14.04.2018

Shqipëria do të luajë me Jordaninë me 10 tetor. Miqësorja nuk është konfirmuar ende nga FSHF por po punohet për zyrtarizimin e saj, aq më tepër që kjo sfidë do të luhet 4 ditë përpara përballjes me ...

Kombëtarja shqiptare, miqësore me Jordaninë më 10 tetor

Durres Lajm - 16.04.2018

Pas ndeshjes me Uellsin, më datë 20 nëntor,tashmë është konfirmuar për t’u luajtur miqësore tjetër nga kuqezinjtë e drejtuar prej Christian Panuccit. Kësaj here, skuadra jonë kombëtare e futbollit do ...

Shqipëria miqësore me Jordaninë

ABC News - 16.04.2018

Pas ndeshjes me Uellsin, tashmë të konfirmuar për t’u luajtur në datë 20 Nëntor, skuadra kombëtare e futbollit do të luajë një tjetër sfidë miqësore, në datën 10 Tetor në stadiumin “Elbasan Arena” në ...

FSHF konfirmon: Më 10 tetor luajmë një tjetër ndeshje miqësore

SOT - 16.04.2018

Pas dy miqësoreve që do të zhvillohen në Zvicër në muajin qershor, kundër Kosovës dhe Ukrainës, FSHF ka arritur akordin për një tjetër miqësore në muajin 10 tetor.

Kombëtarja shqiptare miqësore me Jordaninë?

Flaka - 14.04.2018

Shqipëria do të luajë me Jordaninë me 10 tetor. Miqësorja nuk është konfirmuar ende nga FSHF por po punohet për zyrtarizimin e saj, aq më tepër që kjo sfidë do të luhet 4 ditë përpara përballjes me ...

Shqipëria miqësore edhe me Jordaninë?

InfoSport - 14.04.2018

Shqipëria do të luajë me Jordaninë me 10 tetor. Miqësorja nuk është konfirmuar ende nga FSHF por po punohet për zyrtarizimin e saj, aq më tepër që kjo sfidë do të luhet 4 ditë përpara përballjes me ...

Kombëtarja shqiptare miqësore me Jordaninë?

Gazeta Express - 15.04.2018

Shqipëria do të luajë me Jordaninë me 10 tetor. Miqësorja nuk është konfirmuar ende nga FSHF por po punohet për zyrtarizimin e saj, aq më tepër që kjo sfidë do të luhet 4 ditë përpara përballjes me ...

Shqipëria luan miqësore me Jordaninë?

Alsat - 15.04.2018

Shqipëria do të luajë me Jordaninë me 10 tetor. Miqësorja nuk është konfirmuar ende nga FSHF por po punohet për zyrtarizimin e saj, aq më tepër që kjo sfidë do të luhet 4 ditë përpara përballjes me ...