TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth nuk duan të divorcohen

Telegrafi - 14.08.2019

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth kohëve të fundit janë kthyer në një nga emrat më të komentuar nga tabloidet e huaja. Kjo ngase çifti i dhanë fund lidhjes dhjetëvjeçare, shkaqet e së cilës thuhet se ...

Pas kësaj që dëgjuam Miley dhe Liam mund të mos divorcohen (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.08.2019

Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth na ka trishtuar shumë këto kohë, por më sa dëgjuam ka një shpresë për martesën e tyre. Pasi Liam shkroi në Instagram një status ku i uronte Miley -t “shëndet ...

Ish-bashkëshorti i Miley Cyrus i uron këngëtares lumturi dhe shëndet pas lidhjes së saj homoseksuale

Botasot - 13.08.2019

Fotoja e një perëndimi (që simbolizon fundin e historisë së dashurisë) dhe pak fjalë, por ironizuese. Liam Hemsworth thyen heshtjen pas lajmit për ndarjen nga Miley Cyrus, vetëm 8 muaj pas dasme.

Miley Cyrus drejt divorcit

Alsat - 13.08.2019

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth po divorcohen pas më pak se një viti ...

E mbani mend vajzën që puthej me Miley Cyrus? Ja çfarë i bëri këngëtarja ish-të dashurit të saj

Botasot - 14.08.2019

Pas ndarjes me Liam, Miley Cyrus u fotografua duke shkëmbyer puthje me një femër në Itali. Ajo është Kaitlynn Carter, ish-gruaja e Brody Jenner. Ky i fundit ka bërë një koment në fotografinë e tij ku ...

Reagon pas ndarjes, Liam ka një mesazh për Miley Cyrus

BalkanWeb - 13.08.2019

Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 8 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin nevojë të dedikoheshin plotësisht në karrierën ...

Liam Hemsworth thyen heshtjen: Miley të uroj shëndet….

Tetova Sot - 13.08.2019

Liam Hemsworth ka vendosur më në fund të thyejë heshtjen dhe të flas në lidhje me ndarjen nga bashkëshortja e tij Miley Cyrus. Pas 8 muajsh martesë Miley u fotografua teksa puthej me blogeren e ...

Pas fotove të nxehta të Miley-t me blogeren, reagon ish i shoqi

Mapo - 13.08.2019

Këngëtarja dhe aktorja e njohur Miley Cyrus u fotografua pak ditë më parë duke u puthur me blogeren Kaitlynn Carter, fill pasi u bë publik lajmi se ishte ndarë nga bashkëshorti i saj Liam Hemsworth.

FOTOT/ Tradhti dhe një aferë lesbike: Divorci që ka “pushtuar” mediat botërore

Gazeta Tema - 13.08.2019

Aktori Liam Hemsworth dhe këngëtarja Miley Cyrus, ishin një nga çiftet më të famshëm në botë. Por, në mënyrë të papritur ata janë divorcuar vetëm pak muaj pas martesës së tyre.

Liam Hemsworth thyen heshtjen, flet për herë të parë pas ndarjes nga Miley

Telegrafi - 13.08.2019

Janë ndarë akoma pa kaluar një vit që pas martesës së tyre në dhjetor të vitit 2018-të. Kështu, aktori Liam Hemsworth ka folur për herë të parë që pas ndarjes nga këngëtarja Miley Cyrus.

Pas 1 viti martesë, Miley Cyrus drejt divorcit

Top Channel - 12.08.2019

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth po divorcohen pas më pak se një viti martesë. Një deklaratë nga përfaqësuesit e Miley-t, dhënë CBS-së, nënvizonte se çifti ka rënë dakord të ndahet.

Pasi Miley e tradhtoi me një femër, flet Liam Hemsworth

Lajmi.net - 12.08.2019

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth i kanë dhënë fund lidhjes së tyre që nuk zgjati më shumë se tetë muaj, shkruan lajmi.net. Sot u zbuluan disa imazhe të këngëtares Miley në Itali duke u puthur me ish të ...

Liam Hemsworth reagon për herë të parë pas ndarjes me Miley Cyrus

BalkanWeb - 12.08.2019

SHBA Ndarja e çiftit të njohur të shoëbiz-it të huaj, Miley Cyrus dhe Liam HemsWorth, 8 muaj pas kurorëzimit të martesës befasoi të gjithë ndjekësit e dyshes.

“Nuk ishte aspak surprizë”, flasin miqtë e Miley dhe Liam pas konfirmimit të ndarjes

Botasot - 12.08.2019

Ditën e djeshme, Miley Cyrus dhe Liam Hamsworth bënë publike ndarjen e tyre pas 8 muajsh martesë. Pas këtyre lajmeve këngëtarja e njohur reagoi me një status në ‘Instagram’ duke shkruar se ndryshimi ...

E ka burrin për një femër, këngëtarja e njohur dhuron skena të nxehta në plazh

Tetova Sot - 12.08.2019

Lajme të hidhura për çiftin e njohur të shoëbizit. Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy ...

Është lidhur me një vajzë, Liam lëshon deklaratë zyrtare për Miley-n

Durres Lajm - 14.08.2019

Liam Hemsworth mesa duket ka vendosur të lërë pas historinë e tij me Miley-n dhe dëshiron që ajo të jetë mirë, edhe pas ndarjes së tyre. Ditën e djeshme qarkulloi një daklaratë e tij për Daily Mail ...

Tradhti dhe një aferë lesbike, njihuni me divorcin që ka “pushtuar” mediat botërore këto ditë pas largimit të ...

SOT - 13.08.2019

Aktori Liam Hemsworth dhe këngëtarja Miley Cyrus, ishin një nga çiftet më të famshëm në botë. Por, në mënyrë të papritur ata janë divorcuar vetëm pak muaj pas martesës së tyre.Prej ditësh të tëra, ...

Pas 1 viti martesë, Miley Cyrus drejt divorcit

Alsat - 12.08.2019

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth po divorcohen pas më pak se një viti martesë. Një deklaratë nga përfaqësuesit e Miley-t, dhënë CBS-së, nënvizonte se çifti ka rënë dakord të ndahet.

Pas ndarjes nga Miley Cyrus, aktori 29-vjeçar thyen heshtjen

Durres Lajm - 12.08.2019

Ndarja e çiftit të njohur të showbiz-it të huaj, Miley Cyrus dhe Liam HemsWorth, disa muaj pas kurorëzimit të martesës befasoi të gjithë ndjekësit e dyshes.

“Nuk ishte aspak surprizë”, flasin miqtë e Miley dhe Liam pas konfirmimit të ndarjes

Tetova Sot - 12.08.2019

Ditën e djeshme, Miley Cyrus dhe Liam Hamsworth bënë publike ndarjen e tyre pas 8 muajsh martesë. Pas këtyre lajmeve këngëtarja e njohur reagoi me një status në ‘Instagram’ duke shkruar se ndryshimi ...

Liam Hemsworth reagon për herë të parë pas ndarjes me Miley Cyrus

Botasot - 12.08.2019

Ndarja e çiftit të njohur të shoëbiz-it të huaj, Miley Cyrus dhe Liam HemsWorth, 8 muaj pas kurorëzimit të martesës befasoi të gjithë ndjekësit e dyshes.