TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vodhën banesën në Fiër në mes të ditës, hajdutët morën paratë e pensionit

LajmiFundit - 15.04.2019

Një banesë në fshatin Peshtan të Fierit është grabitur në mes të ditës. Nga informacionet paraprake mësohet se grabitësit kanë shfrytëzuar momentin kur dy bashkëshortët nuk kanë qenë në shtëpi dhe ...

Fier/ Futen në shtëpinë e të moshuarve, vjedhin kursimet e pensionit

Mapo - 15.04.2019

Një banesë në Peshtan të Fierit është grabitur në mes të ditës. Hajdutët kanë hyrë nga dritarja në banesën e shtetasit me inicialet L.F 66 vjeç nga Peshtani.

Hajdutët futen në banesën e të moshuarve, grabisin pensionin

BalkanWeb - 15.04.2019

Në mes të ditës është grabitur një banesë në Peshtan të Fierit. Autorët e vjedhjes kanë hyrë nga dritarja në banesën e shtetasit me inicialet L.F 66 vjec nga Peshtani Fier dhe kanë arritur të marrin ...

Hajdutët hynë në banesën e të moshuarve, grabisin pensionin në mes të ditës

Durres Lajm - 15.04.2019

Grabitet një banesë në Peshtan të Fierit. Autorët e vjedhjes kanë hyrë nga dritarja në mes të ditës në banesën e shtetasit me inicialet L.F 66 vjeç nga Peshtani Fier dhe kanë arritur të marrin një ...