TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Histori suksesi, Enis Bardhi në Primeran spanjolle!

Shqipmedia - 17.07.2017

E pabesueshme, Enis Bardhi transferohet te Levante në Primera Division në Spanjë! Një histori suksesi, një shembull për gjithë brezat e rinj, pasi bëhet fjalë për një djalosh që ka sakrifikuar shumë ...

Bardhi me postim emocional: Ujpest, faleminderit për gjithçka, kurrë s’ju harroj

Lajm - 17.07.2017

Enis Bardhi ka publikuar një foto në llogarinë e tij në facebook, ku ka falënderuar klubin Ujpest, fansat dhe stafin për vitet e kaluara te ky klub. Ai ka thënë se Ujpestin nuk do ta harroj, por ...

Bardhi me suksess kalon testet mjekësore, së shpejti firmos me Levanten (FOTO)

InfoSport - 17.07.2017

Enis Bardhi me sukses i ka kaluar testet mjekësore te skuadra e Levantes, që garon në La Liga. Futbollisti shqiptarë te skuadra spanjolle erdhi nga rradhët e skuadrës hungareze të Ujpeshtit, ndërsa ...

Ekskluzive: Enis Bardhi kaloi testimet mjekësore te Levante (FOTO)

Portalb - 17.07.2017

Më në fund si duket po realizohet transferimi i madh i futbollistit shkupjan, Enis Bardhi i cili po me sukses luajti për dy sezone te Ujpesti i Hungarisë.

Bardhi gjendet në Valencia

Lajm - 17.07.2017

Enis Bardhi, sipas të gjitha gjasave, do ta vazhdoj karrierën në Spanjë, ku do të vesh fanellën e Levantes. Reprezentuesi i Maqedonisë është larguar nga Ujpest, kurse mediat në Spanjë shkruajnë se ai ...

Bardhi para dyerve të Levantes, po ju nënshtrohet testeve mjekësore

InfoSport - 17.07.2017

Futbollisti shqiptarë, Enis Bardhi sot edhe zyrtarisht pritet të nënshkruajë kontratë me skuadrën nga La Liga spanjolle, Levante. Shkupjani 23-vjeçar ndodhet në Valencia së bashku edhe me menaxherin ...

Bardhi i kaloi testet mjekësore te Levante, prezantimi së shpejti

Lajm - 17.07.2017

“Lajm” shkruan se Enis Bardhi i kaloi testimet mjekësore para transferimit të tij në Levante. Reprezentuesi i të rinjve të Maqedonisë pritet të prezantohet te klubi spanjoll brenda ditës së ...

Mesfushori shkupjan Enis Bardhi pritet të zyrtarizohet te Levante

Alb Portali - 17.07.2017

Mesfushorin shkupjan Enis Bardhi e ndajnë detaje nga firmosja me Levanten. Mesfushori prej dje gjendet në Valencia ku sot në mëngjes kaloi me sukses testet mjekësore, raporton Televizioni SHENJA.

Bardhi me postim emocional: Ujpest, faleminderit për gjithçka, kurrë s'ju harroj

Zhurnal - 17.07.2017

Bardhi me postim emocional: Ujpest, faleminderit për gjithçka, kurrë s`ju harroj Loading... Enis Bardhi ka publikuar një foto në llogarinë e tij në facebook, ku ka falënderuar klubin Ujpest, fansat ...

Enis Bardhi kaloi testimet mjekësore te Levante

Zhurnal - 17.07.2017

Enis Bardhi kaloi testimet mjekësore te Levante Loading... Më në fund si duket po realizohet transferimi i madh i futbollistit shkupjan, Enis Bardhi i cili po me sukses luajti për dy sezone te ...

Bardhi:Realizova ëndrrën

Lajm - 17.07.2017

Mesfushori shqiptar, Enis Bardhi (22 vjec), u largua nga Ujpest dhe transferohet në Spanjë te skuadra e Levantes, që sivjet u rikthye në Primera Division.