TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Basha denoncon me foto dhe emra: Ja “bosët” e Shijakut që përdor Edi Rama

LajmiFundit - 12.10.2017

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka folur me emra duke akuzuar kryeministrin Rama se po përdor emra të botës së krimit për të mbajtur pushtetin.

Basha "zhyt" me akuza Ramën: Bandat e Kryeministrit kanë kërcënuar opozitën

Albeu.com - 12.10.2017

Lulzim Basha , në një deklaratë të drejtpërdrejtë në “Opininon” ka bërë një denoncim të fortë ndaj Kryeministrit Edi Rama . Ai ka zbuluar me emër dhe foto, një kriminel që sipas tij kërkohet nga ...

“Bomba” e Bashës: Rama i thoshte bosit të drogës, “s'ka bir ku*** që të ekstradojë ty"

Botasot - 12.10.2017

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka lëshuar një bombë të vërtetë duke deklaruar se ka prova që kryeministri Edi Rama ka mbrojtur personalisht Durim Keçin, i cilësuar nga media italiane si njëri ndër ...

“Bomba” e gazetarit: Kur u arrestua i forti në Durrës, shkuan persona me imunitet

BalkanWeb - 12.10.2017

TIRANE- Gazetari Artan Hoxha ka folur lidhur me të arrestuarin Durim Keçi, i kapur një ditë më parë në Durrës. Në emisionin “Opinion”, ai është shprehur se Keçi ka lidhje me politikën, dhe ekziston ...

Basha: Ja kriminelët që lidhen me Ramën/ Emri

Mapo - 12.10.2017

Kreu i PD-së në një lidhje për “Opinion”, është shprehur se i arrestuari një ditë më parë Durim Keçi ka lidhje me Ramën. Ai është shprehur se ai e ka ndihmuar Ramën për të fituar zgjedhjet në Durrës.

Bomba e Bashës për të fortin e Shijakut të arrestuar në Durrës (FOTO)

Durres Lajm - 12.10.2017

Durim Keçi dhe Blendi Klosi Në emisionin “Opinion” Lulzim Basha bëri një deklaratë bombë lidhur me arrestimin e të fortit të Shijakut një natë më parë në Durrës.

Basha “plas bombën” LIVE: Ja krimineli, që Rama e hoqi nga sistemi i Interpolit

Java News - 12.10.2017

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka folur sonte për bandat dhe familjet mafioze në Shqipëri. Basha tha se këto emra dhe familje mafioze që ka denoncuar gjatë kësaj kohe, kanë shantazhuar ...

Hoxha: Persona me imunitet shkuan kur u arrestua i ‘forti’ në Durrës

Mapo - 12.10.2017

Gazetari Artan Hoxha në emisionin “Opinion”, ka folur për të arrestuarin Durim Keçi, i kapur një ditë më parë në Durrës. Ai është shprehur se Keçi ka lidhje me politikën dhe ekziston mundësi e ...

Basha nxjerr fotografitë: Ky është "i forti" i Shijakut që ndihmoi Ramën të fitonte zgjedhjet

Albeu.com - 12.10.2017

Lulzim Basha ,në një deklaratë të drejtë përdrejtë në “Opininon” ka bërë një denoncim të fortë ndaj kryeministrit Edi Rama . Ai ka zbuluar me emër dhe foto, një kriminel që sipas tij kërkohet nga ...

Arrestohet në Durrës shqiptari i shumëkërkuar në Itali, EMRI

LajmiFundit - 11.10.2017

Policia e Durrësit vijon punën për kapjen e shtetasve të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Atje eshte arrestuar një shtetas me qëllim ekstradimi drejt Italisë.

Ishte dënuar në Itali për trafik droge, kapet në Durrës i shumëkërkuari (Emri)

BalkanWeb - 11.10.2017

DURRES – Një person është arrestuar nga policia e Durrësit për llogari të drejtësisë italiane. Në pranga ka përfunduar Durim Keçi, i dënuar me 9 vite burg në Itali për trafik droge, shkatërrim prone ...

Arrestohet i shumëkërkuari në Durrës, do ekstradohet drejt Italisë

Durres Lajm - 11.10.2017

Një person ka rënë në pranga të policisë së Durrësit. Ai është Durim Keçi i akuzuar për trafik droge, shkatërrim prone dhe armëmbajtje pa leje. Ky shtetas është kapur nga Drejtoria e Krimit të ...

Artan Hoxha trondit: Persona me imunitet erdhën kur u arrestua i forti i "Shijakut"

Albeu.com - 12.10.2017

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka folur në emisionin “Opinion”, për të arrestuarin Durim Keçi , i kapur një ditë më parë në Durrës. Ai ka rrwfyer se Keçi ka lidhje me politikën dhe ekziston ...

Arrestohet në Durrës ‘mafiozi i rrezikshëm’ që kërcënoi prokurorët

Lajmi.net - 11.10.2017

Një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar në Durrës. Sipas të dhënave të para nga Policia lokale: Në pranga është vënë Durim Keçi, i dënuar me burg në shtetin fqinjë për disa ...

Ishte dënuar në Itali për trafik droge, kapet në Durrës i shumëkërkuari

Mapo - 11.10.2017

Një person është arrestuar nga policia e Durrësit për llogari të drejtësisë italiane. Në pranga ka përfunduar Durim Keçi i dënuar me 9 vite burg në Itali për veprën penale trafik droge, shkatërrim ...

Durrës/ Arrestohet i ‘forti’ Durim Keçi, do ekstradohet drejt Italisë

Java News - 11.10.2017

Një person ka rënë në pranga të policisë së Durrësit. Ai është Durim Keçi i akuzuar për armëmbajtje pa leje. Ky shtetas është kapur nga Drejtoria e Krimit të Organizuar.