TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Taylor Swift dhuron mijëra dollarë për ta ndihmuar një studente rreth shkollimit

Lajmi.net - 14.08.2019

Taylor Swift ka dërguar mijëra dollarë për ta ndihmuar një studente të paguante taksat e kolegjit, shkruan The Independent, transmeton lajmi.net. Të hënën, Ayesha Khurram, nga Toronto, Kanada, ndau ...

Taylor Swift nderohet me çmimin e ikonës

Lajmi.net - 12.08.2019

Taylor Swift ishte fituesja e parë e çmimit ikona në ‘Teen Choice Aëards’ dhe ajo me fjalim e bërë u mundua të frymëzoj fansat e saj duke ftuar të ngritin zërin dhe të luftojnë për të drejtat e tyre, ...

Videoja e Taylor Swift në gjendje të dehur

ABC News - 12.08.2019

Nëse nuk e shpenzoni një pjesë të mirë të kohës tuaj në internet dhe nëse nuk jeni të fiksuar pas Twitter-it, atëherë me siguri e keni humbur videon e Tayor Swift që po bën xhiron e rrjetit.

Taylor Swift nderohet me çmimin e ikonës

Flaka - 12.08.2019

Taylor Swift fitoi çmimin e ikonës në ‘Teens Choice Awards’. Taylor Swift ishte fituesja e parë e çmimit ikona në ‘Teen Choice Aëards’ dhe ajo me fjalim e bërë u mundua të frymëzoj fansat e saj duke ...