TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Publikohet versioni ‘live’ i këngës ‘Ciao’ nga Enca

Lajmi.net - 12.10.2017

Këngëtarja Enca kohë më parë pati publikuar këngën e saj ‘Ciao’. Ky projekt muzikor i saj u pëlqye shumë nga fansat e saj, duke u kthyer në një hit, shkruan lajmi.net E sot, ajo ka lansuar versionin ...

Habit Enca, këndon për herë të parë në versionin akustik

Ora news - 12.10.2017

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca ka treguar për të gjithë se mund të këndojë projektin e saj muzikor ‘Ciao’ edhe në versionin akustik. Në një ambient të mbyllur, ajo ka regjistruar këngën live, e ...

Enca heq dorë nga ?Fotoshop-i?, tregon si duket vërtet

Albeu.com - 12.10.2017

Enca mesa duket ka vendosur që ti japë fund fotove seksi dhe të tregojë masën e saj reale. Ajo ka postuar një foto në Instagram ku ka treguar se nuk është masa zero por që sërish është seksi .

Ky është momenti djema! Enca ua mundëson ta shihni nëse e ka gjoksin origjinal

Lajmi.net - 12.10.2017

Këngëtarja Enca Haxhia njihet për 'çmenduritë' e saj dhe zbulimin e gjoksit gjigant. Por kësaj here ajo ka zgjedhur që para kamerës në telefonin e saj ta zbuloi atë pjesë më shumë se kurrë më parë, ...

Enca plas “bombën”, publikon video seksi me të brendshme (Foto+18)

Shqipmedia - 12.10.2017

Prej disa kohësh këngëtarja Enca Haxhia i ka munguar rrjeteve sociale me postimet e saj provokuese dhe seksi. Por duket se diçka e tillë ka zgjatur pak.

Enca shfaq gjoksin gjigant në InstaStory (Foto/Video, +16)

Telegrafi - 12.10.2017

Këngëtarja Enca Haxhia ka paralajmëruar se sot (e enjte) do të lansojë versionin akustik të këngës së saj më të fundit “Ciao”. Këtë njoftim ajo e ka bërë përmes rrjetit social Instagram, në të cilin ...

Flakë mes shalëve, Enca plas sheshit "bombat"

Gazeta Express - 12.10.2017

Prej disa kohësh këngëtarja Enca Haxhia i ka munguar rrjeteve sociale me postimet e saj provokuese dhe ...

Enca zhvishet para kamerave, njofton për projektin e ri (Foto)

LajmiFundit - 12.10.2017

Enca i rikthehet rrjeteve sociale dhe provokimeve. Këngëtarja seksi, është rikthyer me shpërthyese se kurrë, përmes një postimi në Instagram. Ajo shfaqet në tualet e veshur me një palë reçipeta ...

Enca shfaq gjoksin gjigant në InstaStory (Foto/Video, +16)

Almakos - 12.10.2017

Këngëtarja Enca Haxhia ka paralajmëruar se sot (e enjte) do të lansojë versionin akustik të këngës së saj më të fundit “Ciao”. Këtë njoftim ajo e ka bërë përmes rrjetit social Instagram, në të cilin ...

Enca Haxhia: Shtëpia ime është kudo (Foto)

Telegrafi - 10.10.2017

Këngëtarja Enca Haxhia është shumë e kërkuar nga publiku shqiptar. Ajo bëri një ngjitje të madhe në karrierën e saj në vitin 2014 me hitin “A po t’pelqen”, këngë e cila u pasua edhe nga shumë këngë ...

Enca Haxhia: Shtëpia ime është kudo (Foto)

Almakos - 10.10.2017

Këngëtarja Enca Haxhia është shumë e kërkuar nga publiku shqiptar. Ajo bëri një ngjitje të madhe në karrierën e saj në vitin 2014 me hitin “A po t’pelqen”, këngë e cila u pasua edhe nga shumë këngë ...