TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vrasja e studentes në Greqi, dalin të tjera detaje tronditëse, ja çfarë u gjet në 'Facebook-un' e grekut e të ...

SOT - 11.07.2019

Detaje të reja kanë dalë në skenë nga vrasja e studentes në Greqi, Helen Topaloudu . Sipas mediave greke pas vëzhgimit të celularit dhe të laptopit të grekut dhe të shqiptarit që u përfshinë në ...

Vranë studenten, zbulohen detaje tronditëse për shqiptarin dhe grekun

Durres Lajm - 11.07.2019

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me vrasjen e studentes greke Helen Topaloudu, nga dy të rinj, ku njëri prej tyre ishte shqiptar. Media greke “Zougla”, shprehet se hetuesit kanë zbuluar se djali ...

Vrasja e studentes në Greqi, dalin në dritë detaje tronditëse

BalkanWeb - 11.07.2019

Media greke “Zougla” publikon detaje të reja shokuese për vrasjen e studentes në Greqi, të dala në dritë, pas këqyrjes së telefonave celularë dhe kompjuterave personalë të grekut dhe shqiptarit në ...