TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zyrtare: Drenica nënshkruan me Atdhe Grajqevcin

Telegrafi - 12.01.2019

Mesfushori i ri, Atdhe Grajq evci është lojtari më i mirë i klubit nga Skenderaj, Drenicës. Drenica nuk po ndalet në afatin kalimtar të dimrit dhe tashmë ka zyrtarizuar transferimin e pestë brenda ...

Tjetër përforcim për Drenicën, zyrtarizohet Grajçevci

SuperSport - 12.01.2019

Skuadra e Drenicës zyrtarizoi afrimin e pestë në këtë afat kalimtar dimëror. Klubi nga Drenasi nëpërmjet një njoftimi në profilin e saj njoftoi se Mesfushori 20-vjeçar, Atdhe Grajçevci, ka firmosur ...

Zyrtare: Drenica e transferon lojtarin e talentuar kosovar

Zeri - 12.01.2019

Mesfushori 20 vjeçar, Atdhe Grajçevci, është lojtar i Drenicës. Ai sot në ambientet e klubit ka firmosur kontratë 18 muajshe me klubin. Ekipi tashmë po merrë formë dhe shumë shpejt do të kompletohet ...

Zyrtare: Drenica nënshkruan me Atdhe Grajqevcin

Almakos - 12.01.2019

Mesfushori i ri, Atdhe Grajq evci është lojtari më i mirë i klubit nga Skenderaj, Drenicës. Drenica nuk po ndalet në afatin kalimtar të dimrit dhe tashmë ka zyrtarizuar transferimin e pestë brenda ...