TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shkoi të notonte në lumë, zhduket prej 4 ditësh 17-vjeçari

LajmiFundit - 12.06.2019

Një 17-vjeçar ka katër ditë që rezulton i zhdukur në qytetin e Këlcyrës. Sipas informacioneve bëhet me dije se 17-vjeçari i zhdukur është Matias Rizallari i cili dyshohet se mund të jetë mbytur në ...

Zhduket prej 4 ditësh i riu, dyshohet se është mbytur

Durres Lajm - 12.06.2019

Një 18-vjeçar ka katër ditë që rezulton i zhdukur në qytetin e Këlcyrës. I riu quhet Matias Rizallari dhe familjarët e tij dyshojnë se mund të jetë mbytur në lumin Vjosë.

Zhdukja e mistershme e 18 vjeçarit shqiptar, familjarët dyshojnë se është mbytur në lumë

Gazeta Express - 12.06.2019

Një 18 vjeçar nga Këlcyra nuk është gjendur ende prej 4 ditësh kërkime. Policia dhe familjarët e të riut Matias Rizallari dyshojnë se 18 vjeçari mund të jetë mbytur në lumina Vjosa.

Këlcyrë, 18-vjeçari 4 ditë i zhdukur, dyshohet se është mbytur

Botasot - 12.06.2019

Një 18-vjeçar nga Këlcyra rezulton i zhdukur prej 4 ditësh. Policia dhe familjarët dyshojnë se i riu Matias Rizallari mund të jetë mbytur në lumin Vjosë.