TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Londra thith më shumë kokainë se këto 3 kryeqytete europianë bashkë

Top Channel - 10.10.2019

Më shumë kokainë thithet në Londër, sesa konsumohet bashkërisht në Amsterdam, Berlin e Barcelonë, qytetin e dytë më të madh të Spanjës. Sipas mediave britanike, çdo 24 orë në Londër thithen 500.000 ...

Kapen me 3 milionë euro kokainë, arrestohen 3 shqiptarë në Itali

BalkanWeb - 10.10.2019

ITALI Policia e Bolzanos në Vipiteno ka arrestuar 3 shqiptarë, të akuzuar për trafik të lëndëve narkotike. Ata akuzohen se kanë trafuikuar gjithsej 12 kilogramë kokainë.

Zbardhet skema e trafikut të “pluhurit të bardhë nga Ekuadori në Shqipëri, policia greke nxjerr detaje të reja: Si ramë ...

SOT - 09.10.2019

Autoritetet greke kanë dhënë detaje për zbulimin dhe sekuestrimin e rreth 700 kilogramëve kokainë, mes të cilëve edhe 137 kilogramë që u kapën në fund të Shtatorit në portin e Durrësit.

Drogë e pastër 85%! Detaje dhe video sesi u gjetën 700 kg kokainë me destinacion Shqipërinë e Greqinë

Gazeta Express - 09.10.2019

Drejtuesit më të lartë të policisë greke kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për mediat, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e Selanikut dhe atë ...

Ngjarja e pazakontë, zbulojnë 20 kg kokainë ndërsa pushonin

Flaka - 09.10.2019

Destinacioni i famshëm turistik, ishujt Frip, ishte zona ku u zbulua një sasi e madhe droge gjatë fundjavës. Një familje që kishte shkuar me pushime, zbuloi rreth 20 kilogramë kokainë të braktisur ...

Detaje/ Trafiku “kolosal” i kokainës Ekuador-Greqi-Shqipëri, zbardhet skema: Si informoheshin trafikantët shqiptarë me ...

BalkanWeb - 09.10.2019

Policia greke ashtu siç paralajmëroi një ditë më parë ka dhënë sot detaje të reja në lidhje me bllokimin e lëndës narkotike në portin e Pireut, ndërsa aktiviteti i trafikantëve ishte i shtrirë edhe ...

Arrestohen tre shqiptarë në Zvicër me 3 milionë euro 'të bardhë'

Albeu.com - 09.10.2019

Tre shqiptarë janë arrestuar në Zvicër me 12 kg kokainë me vlerë 3 milionë euro. Të arrestuarit janë 23, 29 e 39 vjeç, por identiteti nuk jepet nga autoritetet.

Po trafikonin kokainë me vlerë 3 mln euro, “fundoset” grupi i shqiptarëve në Itali

BalkanWeb - 09.10.2019

Tre shqiptarë janë vënë në pranga të policisë në Bolzano të Italisë. Ata u ndaluan në autostradën ndërkombëtare A22 që lidh Italinë me Zvicrën, ndërsa u zbuluan duke transportuar me mjetet e tyre ...

Kapen me kokainë me vlerë 3 milionë euro, arrestohen tre shqiptarë në Zvicër (Detajet)

SOT - 09.10.2019

Policia e Zvicrës ka sekuestruar 12 kg kokainë të pastër me vlerë 3 milionë euro.Nga ky operacion janë arrestuar 3 shtetas shqiptarë të moshës 23 , 29 e 39 vjeç.

Transportonin kokainë me vlerë 3 milionë € nga Italia në Zvicër, pranga 3 shqiptarëve

Gazeta Express - 09.10.2019

Policia zvicerane arrestoi 3 shqiptarë, të cilët po transportonin 12 kg kokainë drejt Zvicrës. Tre bashkëkombasit të moshave 23, 29 dhe 39 vjeç jetonin në Itali (2 në Piza dhe 1 në Foxha).

Tre shqiptarë në Bolzano kapen me kokainë me vlerë 3 milionë euro

Java News - 09.10.2019

Një aksion blic i policisë së Bolzano, çoi në pranga tre shqiptarë që jetonin prej vitesh në Itali. Policia zvicerane e Bolzano tha se brenda një makine u sekuestruan 12 kilogramë kokainë e pastër, e ...

Transportonin kokainë me vlerë 3 milionë € nga Italia në Zvicër, arrestohen tre shqiptarë

Zeri - 09.10.2019

Policia zvicerane arrestoi 3 shqiptarë, të cilët po transportonin 12 kg kokainë drejt Zvicrës. Tre bashkëkombasit të moshave 23, 29 dhe 39 vjeç jetonin në Itali (2 në Piza dhe 1 në Foxha).

Po trafikonin kokainë me vlerë 3 mln euro, “fundoset” grupi i shqiptarëve në Itali

Durres Lajm - 09.10.2019

Tre shqiptarë janë prangosur nga policia në Bolzano të Italisë. Ata u ndaluan në autostradën ndërkombëtare A22 që lidh Italinë me Zvicrën, ndërsa u zbuluan duke transportuar me mjetet e tyre rreth 12 ...

Detaje të reja/ I kalon 10 mln €, kokaina e Durrësit 85% e pastër

Mapo - 09.10.2019

Drejtuesit më të lartë të policisë greke dhe doganave kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për mediat, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e ...

Policia shqiptare: Kokaina e Durrësit 85% e pastër, vlera i kalon 10 milionë euro

Telegrafi - 09.10.2019

Drejtuesit më të lartë të policisë greke dhe doganave kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për media, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e ...

Ngjarja e pazakontë, zbulojnë 20 kg kokainë ndërsa pushonin

Gazeta Tema - 10.10.2019

Destinacioni i famshëm turistik, ishujt Frip, ishte zona ku u zbulua një sasi e madhe droge gjatë fundjavës. Një familje që kishte shkuar me pushime, zbuloi rreth 20 kilogramë kokainë të braktisur ...

Kapen me 3 milionë euro kokainë, arrestohen 3 shqiptarë në Itali

Medial - 10.10.2019

ITALI Policia e Bolzanos në Vipiteno ka arrestuar 3 shqiptarë, të akuzuar për trafik të lëndëve narkotike. Ata akuzohen se kanë trafuikuar gjithsej 12 kilogramë kokainë.

Kapen me 3 milionë euro kokainë, arrestohen 3 shqiptarë në Itali

Durres Lajm - 10.10.2019

Policia e Bolzanos në Vipiteno ka arrestuar 3 shqiptarë banorë në Piza e Foggia, të akuzuar për trafik të lëndëve narkotike. Shqiptarët e prangosur, të cilët i përkasin moshave 39, 29 dhe 23 vjeç, ...

"Të çmendur pas të bardhës", londinezët konsumojnë sasi të frikshme kokaine çdo ditë

Albeu.com - 10.10.2019

Kryeqyteti i Anglisë njihet për përdorimin masiv i substancave narkotike nga të rinjtë, por një detaj interesant ka dalë nga mediat britanike ku flasin se konsumohet kokainë më shumë sesa konsumohet ...

Londra thith më shumë kokainë se këto 3 kryeqytete evropianë bashkë

Gazeta Express - 10.10.2019

Më shumë kokainë thithet në Londër, sesa konsumohet bashkërisht në Amsterdam, Berlin e Barcelonë, qytetin e dytë më të madh të Spanjës. Sipas mediave britanike, çdo 24 orë në Londër thithen 500.000 ...

Londra thith më shumë kokainë se këto 3 kryeqytete evropianë bashkë

Zeri - 10.10.2019

Më shumë kokainë thithet në Londër, sesa konsumohet bashkërisht në Amsterdam, Berlin e Barcelonë, qytetin e dytë më të madh të Spanjës. Sipas mediave britanike, çdo 24 orë në Londër thithen 500.000 ...

Londra thith më shumë kokainë se këto 3 kryeqytete evropianë bashkë

Tetova Sot - 10.10.2019

Më shumë kokainë thithet në Londër, sesa konsumohet bashkërisht në Amsterdam, Berlin e Barcelonë, qytetin e dytë më të madh të Spanjës. Sipas mediave britanike, çdo 24 orë në Londër thithen 500.000 ...

Londra thith më shumë kokainë se këto 3 kryeqytete evropianë bashkë

Botasot - 10.10.2019

Më shumë kokainë thithet në Londër, sesa konsumohet bashkërisht në Amsterdam, Berlin e Barcelonë, qytetin e dytë më të madh të Spanjës. Sipas mediave britanike, çdo 24 orë në Londër thithen 500.000 ...