TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Seksin treshe e ke provuar? Sara Kapo: Edhe po edhe jo!

LajmiFundit - 13.01.2018

Fotoja e saj nudo me një femër në vaskë e vendosi Sara Kapon menjëherë në qendër të vëmendjes. Vajza rebele e aktores Ema Andrea vazhdon të komentohet për pozat dhe deklaratat provokuese.

Sara Kapo: E vërteta e deklaratës, se nuk bëj seks me shqiptarë

Gazeta Tema - 13.01.2018

Ajo është vënë shpesh në qendër të portaleve të mediave rozë në botën shqiptare dhe jo gjithmonë për veshjet apo fotot që poston, por edhe për deklaratat moskokëçarëse që bën.

Sara Kapo nuk bën seks me meshkujt shqiptarë? Flet e bija e aktores së njohur Ema Andrea!

Gazeta Express - 13.01.2018

Ajo është vënë shpesh në qendër të portaleve të mediave rozë në botën shqiptare dhe jo gjithmonë për veshjet apo fotot që poston, por edhe për deklaratat moskokëçarëse që ...

FOTO/ Shfaqet për herë të parë ish bashkëshorti i aktores Ema Andrea, mesazhi special për Sarën

Java News - 13.01.2018

Surprizat nuk kanë patur fund dje për vajzën e aktores së njohur shqiptare. Sara Kapo, vajza e aktores Ema Andrea ka qenë e ftuar këtë të premten në emisionin “Rudina” në Tv Klan.

Deklarata për seksin me meshkujt shqiptarë, Sara Kapo kërkon publikisht falje

Albeu.com - 13.01.2018

Ajo është vënë shpesh në qendër të portaleve të mediave rozë në botën shqiptare dhe jo gjithmonë për veshjet apo fotot që poston, por edhe për deklaratat moskokëçarëse që bën.

Jo vetëm Ema Andrea, edhe babai i Sara Kapos ka një mesazh special për të

BalkanWeb - 12.01.2018

TIRANE – Sara Kapo, vajza e aktores së njohur Ema Andrea ka qenë e ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina”. Ajo njihet si një nga vajzat më rebele në Shqipëri.

Sara Kapo dhe skenat erotike në klip: Më vjen turp nga vetja

Albeu.com - 12.01.2018

Mund ta dinit ose jo, por Sara Kapo ka goxha zë. Dhe për ta ndarë këtë me botën ka sjellë këngën e saj të parë. “Watching You” quhet projekti i parë i vajzës së Ema Andreas, që ka zgjedhur të ...

Ema Andrea i kërkon falje të bijës...diçka nuk ka shkruar si duhet!

Durres Lajm - 12.01.2018

Sara Kapo, vajza e aktores Ema Andrea është gjithmonë në qendër të vëmendjes sa herë që poston diçka apo mban një qëndrim të caktuar publik. E ftuar ditën e sotme në emisionin e pasdites ‘’Rudina’’ ...

Ema Andrea i kërkon falje së bijës...diçka nuk ka shkruar si duhet!

Gazeta Express - 12.01.2018

Sara Kapo, vajza e aktores Ema Andrea është gjithmonë në qendër të vëmendjes sa herë që poston diçka apo mban një qëndrim të caktuar ...

Kjo nuk pritej! Sara Kapo ndihet e turpëruar!

Gazeta Express - 12.01.2018

Ajo është gjithmonë në qendër të vëmendjes sa herë që poston diçka apo bën një reagim të ...

Jo vetëm Ema Andrea, edhe babai i Sara Kapos ka dy fjalë për të

Albeu.com - 13.01.2018

Sara Kapo po shijon suksesin e këngës së parë të saj, që ka vetëm një javë që është publikuar. E ftuar në emisionin e Rudinës pasditen e djeshme, ajo mori një surprizë nga të dy prindërit.

Sara Kapo merr mesazhet emocionuese nga babai dhe nga Ema Andrea

Albeu.com - 12.01.2018

Sara Kapo , vajza e aktores së njohur Ema Andrea ka qenë e ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina”. Ajo njihet si një nga vajzat më rebele në Shqipëri.

Sara Kapo dhe skenat erotike në klip: Më vjen turp nga vetja

LajmiFundit - 12.01.2018

Mund ta dinit ose jo, por Sara Kapo ka goxha zë. Dhe për ta ndarë këtë me botën ka sjellë këngën e saj të parë. “Watching You” quhet projekti i parë i vajzës së Ema Andreas, që ka zgjedhur të ...