TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Watford merr fitoren e parë i largohet fundit, Sociedad ngjitet në krye, Hoffenheim me 5 “yje”

SuperSport - 08.11.2019

Watford priti 12 javë për të marrë fitoren e parë në Premier League, sukses që e largoi nga vendi i fundit skuadrën e Quique Sanchez Flores dhe zbriti në shkallën më të ulët të renditjes pikërisht të ...

Vazhdojnë surprizat, Real Sociedad merr kryesimin e La Liga-s

Top Channel - 09.11.2019

Real Sociedad u ngjit përkohësisht në krye të La Ligas pavarsisht se nuk arriti të fitonte në shtëpi ndaj Leganes së vendit të fundit. Në sfidën që i dha start javës së 13-të La Ligas baskët barazuan ...