TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shembet ndërtesa para Arenës Kombëtare, Veliaj: Çibani i fundit!

RTSH - 12.07.2019

Shembet ndërtesa para Arenës Kombëtare te sheshi “Italia”. Godina 4-katëshe ishte ndërtuar para disa vitesh në hapësirë publike, dhe në të ishin vendosur disa biznese, bar kafe, restorante, dhe ...

Shembja e ndërtesës, Veliaj: Çibani i fundit! Prishje për të fortët

BalkanWeb - 12.07.2019

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka reaguar pas shembjes së ndërtesës pranë stadiumit kombëtar, mëngjesin e sotëm, nga Policia Bashkiake. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Veliaj shkruan se iku ...

FOTOT/ Shembet ndërtesa pranë stadiumit kombëtar

Gazeta Tema - 12.07.2019

Shembet ndertesa me fasaden prej xhami pranë stadiumit kombëtar. Kreu i Bashkise se Tiranes, Erion Veliaj, duke e quajtur kete çibanin e fundit shkruan se ne kete menyre rrezohet edhe “ngrehina e ...

Shembja e ndërtesës, reagon Veliaj: Prishje për të fortët, Çibani i fundit

Gazeta Express - 12.07.2019

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar për shembjen e ndërtesës 4–katëshe, tek sheshi “Italia”. Në një postim në Twitter, Veliaj shkruan: “ Shpronësim për ata me leje, prishje për të fortët ...

Shembja e ndërtesës, Veliaj: Çibani i fundit! Prishje për të fortët

Medial - 12.07.2019

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka reaguar pas shembjes së ndërtesës pranë stadiumit kombëtar, mëngjesin e sotëm, nga Policia Bashkiake. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Veliaj shkruan se iku ...

Shembet ndërtesa para Arenës Kombëtare, Veliaj: Çibani i fundit!

ABC News - 12.07.2019

Shëmbet ndërtësa para Arenës Kombëtare te sheshi “Italia”. Godina 4-katëshe ishte ndërtuar para disa vitesh në hapësirë publike, dhe në të ishin vendosu disa biznese, bar kafe, restorante, dhe ...

VIDEO/ Shembet ndërtesa para Arenës Kombëtare, Veliaj: Çibani i fundit!

Medial - 12.07.2019

Shëmbet ndërtësa para Arenës Kombëtare te sheshi “Italia”. Godina 4-katëshe ishte ndërtuar para disa vitesh në hapësirë publike, dhe në të ishin vendosu disa biznese, bar kafe, restorante, dhe ...