TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Higuain nuk do të ndëshkohet për gjestin ndaj tifozëve të Barçës

Koha.net - 13.09.2017

Ylli i Juventusit, Gonzalo Higuain, ka shmangur veprimet disiplinore nga UEFA për gjestin e tij ndaj fansave të Barcelonës të martën në Ligën e Kampionëve.

UEFA vendos për gjestin e turpshëm të Higuainit ndaj tifozëve të Barcelonës (Video)

Gazeta Express - 13.09.2017

UEFA nuk do ta dënojë Higuainin për veprimin që bëri ndaj tifozëve të Barcelonës, pasi ka konfirmuar se nuk ka nisur asnjë procedurë ...

Juventus, Higuain rrezikon skualifikimin në Champions

Durres Lajm - 13.09.2017

Një ndeshje e shëmtuar, një episod i pafalshëm. Gonzalo Higuain e ka mbyllur mbrëmjen në “Camp Nou” me një gjest të shëmtuar. Pasi është zëvendësuar në minutën e 87-të nga i riu Cagliara, “El Pipita” ...

UEFA heton incidentin e Higuainit me fansat e Barçës

Koha.net - 13.09.2017

Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain pritet të dënohet nga UEFA shkaku i gjestit që ka bërë ndaj fansave të Barcelonës në humbjen 3 me 0 në Camp Nou.

Higuain pas zëvendësimit bën një gjest të turpshëm që mund t’i kushtojë me dënim (Video)

Telegrafi - 13.09.2017

Një ndeshje shumë e keqe e Juventusit u përcjell edhe një gjest të shëmtuar të Gonzalo Higuain. Ai është zëvendësuar në minutën e 87-të nga i riu Cagliara, ndërsa ‘El Pipita’ i është përgjigjur lumit ...

Të gjithë e kishin mendjen tek spektakli i Barcelonës, por askush nuk e vuri re gjestin e turpshëm të Higuainit

Albeu.com - 13.09.2017

Gonzalo Higuain e ka mbyllur mbrëmjen në “Camp Nou” me një gjest të shëmtuar. Pasi është zëvendësuar në minutën e 87-të nga i riu Cagliara, “El Pipita” i është përgjigjur lumit të vërshëllimave të ...

Barcelona – Juventus, do të befasoheni me futbollistin më të dobët të ndeshjes (FOTO)

Lajmi.net - 13.09.2017

Gonzalo Higuainj dështoi në ndeshjen kundër Barcelonës. Gonzalo Higuain pati paraqitje të dobët për Juventusin në humbjen 3:0 nga Barcelona në Ligën e Kampionëve.

Barcelona – Juventus, futbollistin e njohur e pret suspendimi? (FOTO)

Lajmi.net - 13.09.2017

Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain rrezikon të suspendohet pas gjestit që bëri kundër tifozëve të Barcelonës duke ua ngritur gishtin e mesit pas daljes nga loja në Camp ...

Higuain ua tregon gishtin e mesit tifozëve të Barcelonës (VIDEO)

Lajmi.net - 13.09.2017

Gonzalo Higuain ishte dukshëm i hidhëruar dhe ua tregoi gishtin e mesit tifozëve të Barcelonës në momentin e daljes nga ...

VIDEO/ Gjest i ulët nga Higuain, i drejton gishtin e mesit tifozëve të Barçës, rrezikon dënimin

BalkanWeb - 13.09.2017

Gonzalo Higuain e mbylli mbrëmjen e tij të errët në “Camp Nou” me një gjest tejet të ulët. Lojtari i ri Caligara në minutën e 87 zëvendësoi Pipitën, i cili kur po dilte nga fusha dhe po afrohej në ...

Higuain pas zëvendësimit bën një gjest të turpshëm që mund t’i kushtojë me dënim (Video)

Almakos - 13.09.2017

Një ndeshje shumë e keqe e Juventusit u përcjell edhe një gjest të shëmtuar të Gonzalo Higuain. Ai është zëvendësuar në minutën e 87-të nga i riu Cagliara, ndërsa ‘El Pipita’ i është përgjigjur lumit ...

Higuain: Dua të fitoj gjithçka

Top Channel - 12.09.2017

Gonzalo Higuain ka deklaruar në një intervistë të gjatë për “The Guardian” se me Juventusin ka për qëllim që të fitojë gjithçka. “Te Juventusi luan për të fituar gjithçka.

Juve, Higuain: “Dua të fitoj gjithcka”

SuperSport - 12.09.2017

Bomberi argjentinas Gonzalo Higuain vjen në 360 gradë në intervistën e dhënë për të përditshmen ‘The Guardian’. “Dëshiroj të fitoj gjithcka. Tek Juventusi luhet vetëm për të fituar, ky është ...

Higuain e ka “obligim” të shënojë për Juven

Koha.net - 12.09.2017

Gonzalo Higuain thotë se e ka obligim të shënojë gola dhe shton se Juventusi dëshiron të fitojë gjithçka në sezonin e ri. Sulmuesi, që iu bashkua Juves nga Napoli verën e shkuar, ka shënuar 32 gola ...

Higuain ka një lajm të keq për Barcelonën

Lajmi.net - 12.09.2017

Gonzalo Higuain me lajm të keq për ekipin e Barcelonës. Gonzalo Higuain është i motivuar për duelin me Barcelonën në Ligën e Kampionëve dhe ka lajm të keq për ekipin katalan.

Higuain: Juventusi luan për të fituar gjithçka

Telegrafi - 12.09.2017

Gonzalo Higuain ka thënë se ka ardhur te Juventusi për të fituar gjithçka. Në një intervistë për The Guardia n, sulmuesi thotë se Juventusi edhe këtë vit luan për të fituar të gjithë trofetë.

Higuain: Juventusi luan për të fituar gjithçka

Ina - 12.09.2017

Gonzalo Higuain ka thënë se ka ardhur te Juventusi për të fituar gjithçka. Në një intervistë për The Guardia n, sulmuesi thotë se Juventusi edhe këtë vit luan për të fituar të gjithë trofetë.

Higuain: Juventusi luan për të fituar gjithçka

Almakos - 12.09.2017

Gonzalo Higuain ka thënë se ka ardhur te Juventusi për të fituar gjithçka. Në një intervistë për The Guardia n, sulmuesi thotë se Juventusi edhe këtë vit luan për të fituar të gjithë trofetë.

Juventusi luan për të fituar gjithçka

Albeu.com - 12.09.2017

Gonzalo Higuain ka deklaruar se ka ardhur te Juventusi për të fituar gjithçka . Në një intervistë për The Guardian, sulmuesi shprehet se Juventusi edhe këtë vit luan për të fituar të gjithë trofetë.