TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ilir Meta organizon konkursin e kosit në Prevallë: Ja kush do ta fitonte çmimin ndërkombëtar!

Gazeta Tema - 14.08.2019

Presidenti i Republikës vijon pushimet në malësinë e Sharrit dhe konkretisht në Prevallë, ku po evidenton vlerat blegtorale dhe bujqësore të kësaj zone turistike.

Meta mesazh nga Prevalla: Nëse do jepej një çmim ndërkombëtar…

BalkanWeb - 14.08.2019

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, vijon të shijojë freskinë e malit në zonën turistike të Prevallës, në këto ditë të nxehta gushti. Në një mesazh në “Facebook”, Meta flet për një mik të ri që ka ...

‘Shtiren’ sikur nuk takohen e s'flasin me njëri-tjetrin, Meta e Kryemadhi ‘thyejnë’ rregullin/ Çifti publikon ...

SOT - 14.08.2019

Ndërsa gjithmonë preferojnë që në publik ta trajtojnë me indiferentizëm njëri-tjetrin dhe flasin sikur nuk ndajnë të njëjtin krevat dhe shtëpi, presidenti Meta dhe kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ...

Presidenti Meta vijon pushimet në Prevallë

Telegrafi - 14.08.2019

Presidenti i Shqipërisë vijon pushimet në malësinë e Sharrit dhe konkretisht në Prevallë, ku po evidenton vlerat blegtorale dhe bujqësore të kësaj zone turistike.

Meta e nis ditën në Prevallë, takohet me blegtorin shqiptar: Do t’ia epja çmimin e parë për kos!

Botasot - 14.08.2019

Presidenti shqiptar, Ilir Meta, ka ditë që po qëndron në Kosovë. Ai po relaksohet duke eksploruar bjeshkët tona, derisa po promovon edhe turizmin malor.

Meta bëhet ekspert kosi në malet e Kosovës

Albeu.com - 14.08.2019

Krahas ngjitjeve në maja dhe notit në liqenet akullnajore, Presidenti Ilir Meta na ka shfaqur edhe një anë tjetër të tij, atë të degustimit të ushqimeve, specifikisht të kosit.

Meta me Kryemadhin në Prevallë, ky burrë që ka takuar shkëlqen me atë që prodhon

Durres Lajm - 14.08.2019

Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë një foto sot në profilin e tij ne Facebook ku është së bashku me bashkëshorten Monika Kryemadhi, dhe një zotëri nga Prevalla, Bajramin.