TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Befasi në Ligën e Kampionëve, Ajax kualifikohet me shumë frikë, jashtë Porto e Celtic

Zeri - 13.08.2019

Janë luajtur sonte ndeshjet e kthimit të vlefshme për turin e tretë të Ligës së Kampioneve, ku nuk munguan surprizat e shumta. Finalisti i edicionit të kaluarën Ajax wshtw kualifikuar mes ...

Përfundojnë ndeshjet eliminatore në Champions, plot surpriza (FOTO LAJM)

Albeu.com - 13.08.2019

Kanë përfunduar ndeshjet eliminatore para fazës së grupeve të Champions Leagues. Në sy bie kualifikimi i Ajaxit përballë PAOK-ut të cilën e mposhti me rezultatin 3-2, ndërsa APOEL-i ishte surpriza e ...

Shumë befasi në Ligën e Kampionëve, eliminohen Porto dhe Celtic

Lajmi.net - 13.08.2019

Ndeshjet e kthimit të zhvilluara sonte, kanë dhuruar rezultate befasuese. Është skuadra ruse Krasnodar që ka eliminuar Porton, duke e mundur 2:3 në Portugali.

Ajaxi kualifikim mes drithërimash, jashtë Porto, Celtic dhe Dinamo Kiev

SuperSport - 13.08.2019

Ajaxi i Amsterdamit kualifikohet mes drithërimash në fazën play off të Champions League. Finalistët e edicionit të kaluar kishin barazuar 2-2 në fushën e PAOK-ut të Selanikut në ndeshjen e parë, ...

Kampionët: Ajaksi, Dinamo, Porto synojnë raundin tjetër

Alsat - 13.08.2019

Liga e Kampionëve ka hyrë në një fazë të nxehtë duke qenë se në turet eliminatore para fazës në grupe, janë shumë skuadra me emër që kërkojnë grupet e Championsit.