TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kylie Jenner shfaqet komplet e zhveshur në Instagram, në foton përqafuar me të dashurin e saj

Gazeta Express - 11.09.2019

Kylie Jenner ka pozuar e zhveshur. Miliarderja është shfaqur në përqafimin e të dashurit të saj, në foton e parë nudo të postuar në Instagramin e saj.

Foto/ Kylie Jenner plotësisht nudo për Playboy

BalkanWeb - 11.09.2019

Kylie Jenner ka postuar në Instagram një foto shumë erotike të realizuar për revistën ‘Playboy’. Bukuroshja me forma shpërthyese shfaqet plotësisht nudo, vetëm me një kapele prej kauboj në kokë, me ...

Kylie Jenner plotësisht e zhveshur pozon për Playboy - (FOTO)

Zeri - 11.09.2019

Kylie Jenner ka zhveshur të gjitha rrobat dhe me të dashurin e saj Travis Scott ka pozuar për numrin e ri të revistës së famshme erotike “Playboy”, transmeton Zeri.info.

Kylie Jenner pozon e zhveshur krah të dashurit

Telegrafi - 11.09.2019

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, që pas ditëlindjes së 22-të ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Zeshkania, e cila së fundmi dhuroi 750 mijë dollarë për organizatën “Nest Of Love”, ...

Kylie Jenner çmend fansat, pozon tërësisht e zhveshur në kopsht

Botasot - 10.09.2019

Ajo kurrë nuk frikësohet të tregoj dashurinë e saj për të dashurin. Dhe Kylie Jenner doli tërësisht lakuriq, derisa u përqafua me Travis Scott në një foto që tronditi fansat e saj në Instagram.

Kylie Jenner e tëra e zhveshur, publikon foto pranë të dashurit

Lajmi.net - 10.09.2019

Kylie Jenner momente më parë ka publikuar një fotografi pranë të dashurit të saj Travis Scott, shkruan lajmi.net. Imazhi është shkrepur për revistën ‘Playboy’ dhe ylli televiziv këtë herë është ...

Jenner pa asnjë tesh në krah të dashurit të saj

Gazeta Express - 10.09.2019

Kylie Jenner pas një interviste në Ellen DeGeners është shfaqur me një fotografi tepër provokative në krah të dashurit të saj Besohet që ajo do të jetë në një fotosesion të ri për Playboy.

Foto/ Kylie Jenner siç e ka bërë nëna, në krahët e Travis

Top Channel - 10.09.2019

Kylie Jenner dhe Travis Scott duket se janë në momentin më të mirë. Gjatë ditëlindjes së Kylie-t ata u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin, ndërsa fotoja e realizuar së fundmi tregon se dashuria ...

Kylie dhuron shumën marramendëse për vajzat që i fituan zemrën me punën që bëjnë

Botasot - 10.09.2019

Kylie Jenner dhe nëna e saj, Kris ishin të ftuara në emisionin “Ellen DeGeneres Show”. Kjo ishte intervista e parë e gjatë e Kylie-t pas lindjes së Stormi-t.

Kylie Jenner poston “foton e vitit”, nudo duke puthur Travis Scott

Mapo - 10.09.2019

Kylie Jenner është motra më e vogël në familjen Kardashian, si dhe miliarderja më e re në botë “self-made” (e bërë vetë). Kylie është mjaft aktive në rrjetet sociale, sidomos në ‘Instagram’ ku nuk ka ...

Kylie Jenner pozon nudo në krahët e partnerit të saj (FOTO)

Durres Lajm - 10.09.2019

Familja Kardashian-Jenner është e njohur për veprimet e ndryshme shumë të diskutuara në media. Këtë herë Kylie Jenner, e cila njihet edhe si miliarderja më e re për këtë vit ka pozuar tërësisht nudo ...

FOTOT: Motra e Kim Kardashin thyen rrjetin, nudo për “Playboy”

Gazeta Tema - 10.09.2019

Motra e Kim Kardashian, Kylie Jenner, ka vendosur të pozojë nudo për “Playboy”. Ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale nga seti i fotove, ndërkohë që të tjerat pritet të botohen në revistën për ...

E tepron Kylie Jenner, publikon foto lakuriq në momente intime me partnerin

Lajmi.net - 10.09.2019

Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq me partnerin e saj, shkruan lajmi.net. Në atë imazh, Kylie u shfaq tërësisht lakuriq teksa po i dhuronte puthje ...

Miliarderja Kylie Jenner pyetet se sa para mban me vete, kjo është përgjigjja e saj

Gazeta Express - 10.09.2019

Kylie Jenner nuk ka nevojë për para ‘kesh’. Kylie dhe nëna e saj, Chris Jenner, janë ngacmuar nga Ellen DeGeneres, derisa ishin mysafire në emisionin e saj.

Super e pasur por e dini sa para mban me vete Kylie Jenner kur del? (VIDEO)

Durres Lajm - 10.09.2019

Miliarderia më e re në botë, Kylie Jenner ka qenë e ftuara speciale e puntatës së parë të sezonit të ri të "The Ellen Show" bashkë me të ëmën, Kris Jenner.

Kylie Jenner dhuron 750 mijë dollarë për organizatën “Nest Of Love”

Telegrafi - 10.09.2019

Kylie Jenner është duke e përdorur platformën e saj si personazh i famshëm për një kauzë të mirë. Fillimi i sezonit të 17-të të “Ellen DeGeneres Show” nisi me yllin 22-vjeçar të “Keeping Up With the ...

Miliarderja më e re në botë, aspak koprace…

Mapo - 10.09.2019

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner ka treguar së fundmi se i pëlqen të bëjë bamirësi. E ftuar në “Ellen DeGeneres Show”, përkrah nënës së saj Kriss Jenner, 22-vjeçarja i dhuroi një organizate ...

Kur Kylie Jenner të dhuron 750 mijë dollarë…

Top Channel - 10.09.2019

Kylie Jenner po e përdor platformën e saj si një personazh i famshëm për një kauzë të mirë. Teksa ishte e ftuar në sezonin e 17-të të emisionit “Ellen DeGeneres”, miliarderja 22 vjeçare surprizoi një ...

“Do na i paguash pushimet?”, Kylie zbulon pak nga biseda me motrat e saj

Botasot - 09.09.2019

Ellen DeGeneres, moderatorja më e famshme në mbarë botën, gjithmonë ka te ftuar shumë specialë dhe të përfolur në emisionin e saj. Këtë herë pjesë e tij ishte miliardjerja e famshme, Kylie Jenner dhe ...

Kylie Jenner pozon e zhveshur krah të dashurit

Alsat - 11.09.2019

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, që pas ditëlindjes së 22-të ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Zeshkania, e cila së fundmi dhuroi 750 mijë dollarë për organizatën “Nest Of Love”, ...

WOW, Kylie Jenner shfaqet komplet e zhveshur në Instagram

Zeri - 11.09.2019

Kylie Jenner ka pozuar e zhveshur. Miliarderja është shfaqur në përqafimin e të dashurit të saj, në foton e parë nudo të postuar në Instagramin e saj.

Kylie dhuron shumën marramendëse për vajzat që i fituan zemrën me punën që bëjnë

Tetova Sot - 10.09.2019

Kylie Jenner dhe nëna e saj, Kris ishin të ftuara në emisionin “Ellen DeGeneres Show”. Kjo ishte intervista e parë e gjatë e Kylie-t pas lindjes së Stormi-t.

Kur Kylie Jenner të dhuron 750 mijë dollarë…

Flaka - 10.09.2019

Pasi ylli i “Keeping Up with the Kardashians”, sëbashku me mamanë e saj zbuluan për punën frymëzuese të grupit të themeluar nga Samantha Gil, ikonat televizive donin shumë ta ndihmonin, dhe pikërisht ...

Kur Kylie Jenner të dhuron 750 mijë dollarë…

Zeri - 10.09.2019

Kylie Jenner po e përdor platformën e saj si një personazh i famshëm për një kauzë të mirë. Teksa ishte e ftuar në sezonin e 17-të të emisionit “Ellen DeGeneres”, miliarderja 22 vjeçare surprizoi një ...