TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Real Madridi iu bën thirrje tifozëve ta mbushin stadiumin për Hazardin

Gazeta Express - 12.06.2019

Eden Hazard është blerja e parë galaktike e Real Madridit që prej James Rodriguezit më 2014, prandaj klubi nga kryeqyteti spanjoll dëshiron ta festojë ardhjen e belgut me një aheng në Santiago ...

Trajneri i Belgjikës: Hazard është driblues i shkëlqyer për shkak të prapanicës së tij

Gazeta Express - 12.06.2019

Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, ka zbuluar se çfarë e bën Eden Hazardin driblues të frikshëm dhe shumë të suksesshëm në fushë: prapanica e tij.

Pritja mori fund, ja data e prezantimit të Hazard në “Bernabeu”

Mapo - 12.06.2019

Real Madrid prezantoi sot mes mijëra tifozëve dhe interesit të lartë të medieve, Luka Jovic, si blerja e parë e rëndësishme, pas afrimit të Militao. Ndërkohë që Eden Hazard do të prezantohet me 13 ...

Hazard nesër prezantohet në Bernabeu, pritet të kaloj rekordin e Ronaldos

VeqSport - 12.06.2019

Real Madrid ka konfirmuar se nesër rreth orës 20:00 në Santiago Bernabeu do ta prezantoj transferimin e ri, Eden Hazard. Los Blancos synojnë që në prezantimin e belgut të marin pjesë më shumë se 70 ...

ZYRTARE: Ja kur do të bëhet prezantimi i Hazardit si lojtar i Realit

Lajmi.net - 12.06.2019

Real Madrid ka filluar me serinë e prezantimit të lojtarëve. Pas prezantimit të Luka Joviq, ‘Los Blancos’ kanë njoftuar se gjatë ditës së enjte të njëjtën gjë do ta bëjë edhe Eden Hazard.

Real Madrid zbulon se kur do të prezantohet Eden Hazard

Telegrafi - 12.06.2019

Real Madridi tashmë ka arritur ta transferojë Eden Hazardin nga Chelsea për një shumë që besohet të jetë rreth 100 milionë euro. Skuadra spanjolle e kishte kërkuar për disa vite radhazi anësorin ...

Zyrtare: Real Madridi lanson lajmin e madh për tifozët në lidhje me Eden Hazard

Zeri - 12.06.2019

Eden Hazard do të prezantohet si futbollisti më i ri i Real Madrid gjatë ditës së nesërme. Prezantimi i mesfushorit belg do të bëhet në stadiumin “Santiago Bernabeu” me fillim nga ora 19:00, shkruan ...

Hazard ftoh tifozët e Realit: Mesi është i pakrahasueshëm!

BalkanWeb - 11.06.2019

Eden Hazard është deri në këto çaste transferimi më i bujshëm i merkatos verore. “Fluturaku” anësor i Çelsit kaloi te Reali i Madridit me këta të fundit që derdhën në arkat e klubit londinez 147 ...

Prezantimi i Eden Hazard te Real Madridi më i madh se i Cristiano Ronaldos dhjetë vite më parë

Telegrafi - 11.06.2019

Kanë kaluar një dekadë prej se Kaka, Karim Benzema dhe Cristiano Ronaldos kishin ardhur në Santiago Bernabeu. Tani Real Madridi po përgatitet t’ia ofrojë një pritje madhështore, yllit të ri, Eden ...

Edhe trajneri i Belgjikës mendon se pika e fortë e Hazard është "prapanica" e tij

Albeu.com - 12.06.2019

Trajneri i Belgjikës , Roberto Martinez , ka zbuluar se çfarë e bën Eden Hazardin driblues të frikshëm dhe shumë të suksesshëm në fushë: prapanica e tij.

Hazard admiron “armikun” e Realit

Botasot - 11.06.2019

Eden Hazard, blerja më e re e Real Madridit, e ka njohur edhe një herë tjetër Leo Messin si të pakrahasueshëm me askënd tjetër, në krye të futbollit botëror.

Real Madrid “pa frena” në merkato, pas Hazard vjen edhe Pogba

BalkanWeb - 11.06.2019

Me Eden Hazard që pret vetëm të prezantohet përpara tifozëve në “Santiago Bernabeu”, Reali Madridit është hedhur me të gjitha forcat në sulm për të bërë një tjetër goditje të madhe në merkaton e ...

“Mos më krahasoni me të pakrahasueshmin”, ja kë admiron Hazard

Mapo - 11.06.2019

Eden Hazard, blerja më e re e Real Madridit, e ka njohur edhe një herë tjetër Leo Messin si të pakrahasueshëm me askënd tjetër, në krye të futbollit botëror.