TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Arrestohet në Rinas një kinez, akuzohet si kreu u grupit mafioz

Top Channel - 12.06.2019

Policia e Rinasit ka njoftuar sot arrestimin e një shtetasi kinez, i kërkuar nga Interpoli në Kinë. Shtetasi G.L, 25 vjeç, lindur në Kinë, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, më datë 23 maj 2019, ...

Kinezi gjobëvënës arrestohet në Rinas

Medial - 12.06.2019

Një shtetas kinez I shpallur në kërkim ndërkombëtar për gjobëvënie është arrestuar nga policia kufitare e Rinasit dhe Interpol Tirana. Shtetasi kinez I arrestuar është me inicialet G.L.

Arrestohet kinezi në Rinas, pjesë e bandës kriminale

Albeu.com - 12.06.2019

Policia Kufitare e Rinasit ka kapur dhe arrestuar një shtetas kinez për veprën penale "Gjobëvënie". G.L, 25 vjeç është lindur në Kinë dhe rezulton i shpallur në kërkim ndërkombëtar i dënuar maksimumi ...

Arrestohet në Rinas 25 vjeçari kinez për gjobëvënie

ABC News - 12.06.2019

Një 25 vjeçar kinez me iniciale G.L. ëhstë vënë në prangat e policisë shqiptare, pais akuzohet për gjobëvënie. Ai u arrestua në Rinas me qëllim ekstradimin e tij drejt Kinës, pasi është një prej ...

Pjesë e një grupi mafioz, kapet në Rinas kinezi i kërkuar

BalkanWeb - 12.06.2019

Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe Interpol Pekini/Kinë, kanë arrestuar në Rinas një shtetas kinez, i shpallur në kërkim ndërkombëtar si pjesë e një grupi kriminal.

Rinas/ Arrestohet me qëllim ekstradimi një shtetas kinez

Mapo - 12.06.2019

Një shtetas kinez me iniciale G.L është arrestuar në aeroportin e Rinasit me qëllim ekstradimi. 25-vjeçari ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi akuzohej për ‘gjobvënie”.

Prangoset mafiozi kinez që strehohej në Shqipëri, vetëm 25 vjeç por ja bëmat e tij

Gazeta Tema - 12.06.2019

Është arrestuar me qëllim eksdradimi një shtetas kinez për veprën penale “Gjobëvënie”. Një 25 vjeçar kinez i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar në Rinas nga policia kufitare në ...

Arrestohet në Tiranë me qëllim ekstradimi mafiozi kinez

Durres Lajm - 12.06.2019

Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe Interpol Pekini kanë arrestuar një 25-vjeçar kinez, i njohur si anëtar kryesor i bandave të krimit në Kinë.

Arrestohet në Tiranë i shumëkërkuari dhe i cilësuar si bosi i krimit/ Mori peng një person, tjetrin e detyroi të shes ...

SOT - 12.06.2019

Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe Interpol Pekini kanë arrestuar një 25-vjeçar kinez, i njohur si anëtar kryesor i bandave të krimit në Kinë.

Rinas, arrestohet me qëllim ekstradimin një shtetas kinez, ishte…

LajmiFundit - 12.06.2019

Kapet një mafioz kinez në Rinas. Arrestimi i tij është bërë me qëllim ekstradimi një kinez pasi akuzohet për ‘gjobëvënie’. Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe Interpol ...

Pjesë e një grupi mafioz, kapet në Rinas kinezi i kërkuar

Medial - 12.06.2019

Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe Interpol Pekini/Kinë, kanë arrestuar në Rinas një shtetas kinez, i shpallur në kërkim ndërkombëtar si pjesë e një grupi kriminal.

Kush është 25 vjeçar kinez që u arrestua sapo zbriti në aeroportin e Rinasit

Gazeta Express - 13.06.2019

Personi qe shihni foton me poshte është shtetasi kinez, i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Pekini si pjesë e një grupi kriminal mafioz atje, që u arrestua dje në Aeroportin e Rinasit, në ...

Si u arrestua në Tiranë koka e bandës së Gaozhout, “bëmat” e kinezit 25- vjeçar

Gazeta Express - 12.06.2019

Një 25-vjeçar kinez i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar në Rinas nga policia kufitare në bashkëpunim me Interpol Tiranën. Shtetasi me iniciale G.L ishte në kërkim prej 23 prillit të ...

Gjoba, fajde dhe rrëmbime, kush është mafiozi 25 vjeçar që u kap në Rinas sa zbriti nga avioni (FOTO)

SOT - 13.06.2019

I arrestuari është 25-vjeçari Guanghui Lai, i cili prej datës 23 prill të këtij viti ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për gjobëvënie, që sipas ligjit kinez parashikohet maksimumi i dënimit deri ...

Pranga kinezit të rrezikshëm në Rinas, akuzohet për gjobëvënie e rrëmbime të dhunshme

Java News - 12.06.2019

Policia Kufitare e Rinasit ka arrestuar një 25-vjeçar nga Kina për shkak se ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar dhe do të ekstradohet. Mësohet se 25-vjeçari i arrestuar është G.L dhe akuzohet për ...

Gjoba dhe rrëmbime, zbulohet fotoja e mafiozit kinez që u arrestua në Rinas

Botasot - 13.06.2019

Një 25-vjeçar nga Kina u arrestua dje në Rinas, pasi ishte në kërkim ndërkombëtar. Ai është Guanghui Lai dhe akuzohet për gjobëvënie në vendin e tij, ndërsa Interpoli i Pekinit ka lëshuar edhe një ...

Kush është 25 vjeçar kinez që u arrestua sapo zbriti në aeroportin e Rinasit

Tetova Sot - 13.06.2019

Personi qe shihni foton me poshte është shtetasi kinez, i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Pekini si pjesë e një grupi kriminal mafioz atje, që u arrestua dje në Aeroportin e Rinasit, në ...