TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ermali dhe Ariana vijnë kaq të pashëm (FOTO)

Alb Portali - 12.10.2017

Çifti më i njohur dhe dashur i publikut padyshim janë Ermali dhe Ariana. Loading... Ka qenë Ariana e cila ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku vjen së bashku me Ermalin elegant si asnjëherë më ...

Kaq elegant çiftin Fejzullahu nuk e keni parë kurrë

Lajmi.net - 12.10.2017

Një fotografi të përbashkët e kanë publikuar në Instagram. E në këtë imazh, Ermal dhe Ariana Fejzullahu duken më elegant se kurrë më parë, shkruan lajmi.net Ata shihen se janë veshur e rregulluar për ...

Të veshur elegant, Ermali e Ariana shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit (Foto)

Almakos - 12.10.2017

Ata janë ndër çiftet më simpatik në estradën shqiptare. Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur Ermal Fejzullahu dhe bashkëshorten e tij Arianën, transmeton Gazeta Express.

Eleganca mbretëron te familja Fejzullahu (Foto)

Telegrafi - 12.10.2017

Sot në familjen Fejzullahu duket se është një ditë e veçantë. Së paku kështu mund të thuhet nëse bazohemi në publikimet e fundit që kanë bërë në rrjetet sociale.

Ermal Fejzullahu prezanton një nga ambientet më relaksuese të shtëpisë së tij (Foto)

Telegrafi - 12.10.2017

Këngëtari Ermal Fejzullahu është njëri nga këngëtarët më të kërkuar nga publiku shqiptar. Ditë më parë, përmes rrjeteve sociale, këngëtari bëri të ditur se këto ditë ka ndërmarrë një hap të ri në ...

Ermali nis dietën dhe vrapin por ka një mesazh për veten

Lajmi.net - 11.10.2017

Ermal Fejzullahu njihet për luhatjet në peshë që i ka pasur. Por, viteve të fundit, ai ka disa kile të tepërta, të cilat ka vendosur t’i heqë, shkruan lajmi.net Në Instastory, këngëtari ka publikuar ...

Ermal Fejzullahu e ka marrë seriozisht dobësimin (Foto)

Telegrafi - 10.10.2017

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu ka qenë gjithmonë shumë i pëlqyer nga publiku. Ai e ka filluar karrierën e tij muzikor si fëmijë, duke kënduar në festivale fëmijësh, gjersa më pas edhe si i ...

Ndryshime për Ermal Fejzullahun, këngëtari e ka vendosur dhe nuk do ndalet (Foto)

BalkanWeb - 10.10.2017

TIRANE – Ermal Fejzullahu e ka nisur herët karrierën e tij muzikore. Nuk ka ndonjë që nuk e mban mend këngët “Për një dashuri”. Po të shihni fotot e këngëtarit para shumë vitesh ai është mjfat ...

Eleganca mbretëron te familja Fejzullahu (Foto)

Lajm - 12.10.2017

Sot në familjen Fejzullahu duket se është një ditë e veçantë. Së paku kështu mund të thuhet nëse bazohemi në publikimet e fundit që kanë bërë në rrjetet sociale.

Ermal Fejzullahu prezanton një nga ambientet më relaksuese të shtëpisë së tij (Foto)

Almakos - 12.10.2017

Këngëtari Ermal Fejzullahu është njëri nga këngëtarët më të kërkuar nga publiku shqiptar. Ditë më parë, përmes rrjeteve sociale, këngëtari bëri të ditur se këto ditë ka ndërmarrë një hap të ri në ...

Ermal Fejzullahu e ka marrë seriozisht dobësimin (Foto)

Almakos - 10.10.2017

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu ka qenë gjithmonë shumë i pëlqyer nga publiku. Ai e ka filluar karrierën e tij muzikor si fëmijë, duke kënduar në festivale fëmijësh, gjersa më pas edhe si i ...

Eleganca mbretëron te familja Fejzullahu (Foto)

Almakos - 12.10.2017

Sot në familjen Fejzullahu duket se është një ditë e veçantë. Së paku kështu mund të thuhet nëse bazohemi në publikimet e fundit që kanë bërë në rrjetet sociale.

Ermal Fejzullahu prezanton një nga ambientet më relaksuese të shtëpisë së tij (Foto)

Lajm - 12.10.2017

Këngëtari Ermal Fejzullahu është njëri nga këngëtarët më të kërkuar nga publiku shqiptar. Ditë më parë, përmes rrjeteve sociale, këngëtari bëri të ditur se këto ditë ka ndërmarrë një hap të ri në ...

Në këtë pjesë të shtëpisë relaksohet Ermal Fejzullahu (Video)

Zhurnal - 12.10.2017

Në këtë pjesë të shtëpisë relaksohet Ermal Fejzullahu (Video) Loading... Këngëtari Ermal Fejzullahu është njëri nga këngëtarët më të kërkuar nga publiku shqiptar.