TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Çfarë po ndodh? Antiterrori zbarkon në Gjirokastër

SOT - 06.12.2018

Pas aksionit blic të Policisë së Gjirokastrës të kryer një natë më parë në Nivicë të Tepelenës, ku u arrestua 24-vjeçari Aurelio Gumeni dhe u kapën 124 kilogramë drogë, burime bëjnë me dije se ...

Sekuestrimi i 100 kg drogë dhe arrestimi i 24-vjeçarit/ Dalin detaje të reja, ja ku do të transportohej

SOT - 05.12.2018

Një sasi e madhe kanabisi është sekuestruar në banesën e një të riu në fshatin Nivicë. Mësohet se në prangat e policisë ka rënë 24 vjeçari nga Tepelena Aureli Gumeni pasi është kapur me rreth 124 ...

Kapet një sasi lënde narkotike, në Gjirokastër

LajmiFundit - 05.12.2018

Gjatë ditës së sotme janë gjetur dhe sekuestruar 100 kg lëndë narkotike të llojit kanabis në fshatin Nivicë të Gjirokastrës. Burime konfidenciale për “BalkanWeb” pohojnë se lënda narkotike është ...

Sekuestrohen 100 kg drogë në Gjirokastër

SOT - 05.12.2018

Një sasi e madhe kanabisi është sekuestruar në banesën e një të riu në fshatin Nivicë. Mësohet se shtetasit me inicialet A.G 22 vjeç i është kapur 100 kg drogë në shtëpinë e tij në Nivicë të ...

Priten provokime nga grekët në Bularat, Antiterrori zbarkon në Gjirokastër

LajmiFundit - 06.12.2018

Pas aksionit blic të Policisë së Gjirokastrës të kryer një natë më parë në Nivicë të Tepelenës, ku u arrestua 24-vjeçari Aurelio Gumeni dhe u kapën 124 kilogramë drogë, burime bëjnë me dije se ...

Arrestohet gjirokastriti, i gjejnë 100 kg drogë në shtëpi

Java News - 05.12.2018

Gjatë ditës së sotme janë gjetur dhe sekuestruar 100 kg lëndë narkotike të llojit kanabis në fshatin Nivicë të Gjirokastrës. Burime konfidenciale për “BalkanWeb” pohojnë se lënda narkotike është ...

Gjirokastër, sekuestrohen 100 kg drogë

Botasot - 05.12.2018

Gjatë ditës së sotme janë gjetur dhe sekuestruar 100 kg lëndë narkotike të llojit kanabis në fshatin Nivicë të Gjirokastrës. Burime të mediave pohojnë se lënda narkotike është gjetur në banesën e ...

Gjirokastër, sekuestrohen 100 kg drogë

Tetova Sot - 05.12.2018

Gjatë ditës së sotme janë gjetur dhe sekuestruar 100 kg lëndë narkotike të llojit kanabis në fshatin Nivicë të Gjirokastrës. Burime të mediave pohojnë se lënda narkotike është gjetur në banesën e ...