TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mes shalëve të Marinës jo vetëm timoni, por edhe… Super! (VIDEO+FOTO)

Lajm - 14.11.2017

Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina ka publikuar në rrjete sociale disa video tejet provokuese dhe njëkohësisht të rrezikshme. Në këto video ajo shfaqet duke i dhënë makinës me pjesën e kofshëve.

Marina Fara i çmend të gjithë me pamjet shumë joshëse (Foto)

Ina - 14.11.2017

Bukuroshja shqiptare e cila po i çmend të gjithë me fotografi shumë provokuese, bëhet fjalë për vajzën e këngëtares së njohur Eli Fara, Marina Fara,shkruan Gazeta Blic.Në rrjetin social Instagram ...

Marina Fara i çmend të gjithë me pamjet shumë joshëse (Foto)

Zhurnal - 14.11.2017

Marina Fara i çmend të gjithë me pamjet shumë joshëse (Foto) Loading... Bukuroshja shqiptare e cila po i çmend të gjithë me fotografi shumë provokuese, bëhet fjalë për vajzën e këngëtares së njohur ...

Vajza e Eli Farës shtang fansat: Për të arritur atë që do duhet të jesh ku**ë! (Foto)

Shqipmedia - 14.11.2017

Është një ndër emrat që kohët e fundit është përfolur shumë në mediat rozë, e kjo për shkak të formave të saj fizike si dhe fotove provokuese që herë pas here poston në rrjetet sociale.

Marina Fara: Për t’ia dalë ndonjëherë duhet të jesh kuçkë

Lajmi.net - 14.11.2017

Vajza e Eli Farës prej kur u bë e njohur për publikun emrin e saj shpesh po e shohim nëpër media. Kjo për faktin se Marina del tejet provokative me paraqitjes e saj por reagimi i saj i fundit ka ...

Vajza e këngëtares Eli Fara shokon me deklaratën e fundit

Albeu.com - 14.11.2017

Ajo ka publikuar një foto me shprehjen e këngëtares Madona ku shkruhet. ‘Ndonjëherë duhet të bëhesh kurvë, për të bërë disa gjëra’. Dhe pas shprehjes Marina ka pohuar se është koha të ndryshojë.

Ja me çka merret Geti kur Marina është në emision

Lajmi.net - 14.11.2017

Reperi Getoar Selimi është kurorëzuar me moderatoren Marina Vjollcën me datë 10 shtator. Çifti kishin organizuar dasmën në Gjirin e Lalëzit në Durrës, me të ftuar familjarët, miqtë dhe kolegët e ...

Shokon Marina Fara: Ja çfarë më detyroi të bëhesha "k***"

Gazeta Express - 14.11.2017

Vajza e këngëtares Eli Fara ka shokuar me deklaratën e ...

Sot është një nga femrat më të bukura, por ja si dukej vite më parë Eli Fara

BalkanWeb - 13.11.2017

Eli Fara është një nga këngëtaret më të dashura për të gjithë. Përveçse një nga zërat më të mira të muzikës shqiptare, ajo është edhe një nder femrat me te bukura, qe i ka rezistuar kohës dhe për ...

Marina Vjollca ‘rehat fare’ në vendin ku të gjithëve po u dridhen këmbët

Lajmi.net - 13.11.2017

Prezantueses Marina Vjollca po i ec shumë mirë puna e re. Kjo dëshmohet nga suksesi që po arrinë në fillimet e para të punës me emisionin e saj të ri në televizionin Klan, shkruan lajmi.net E se po ...

Marina Fara shokon fansat me foton e fundit

BalkanWeb - 14.11.2017

Vajza e këngëtares Eli Fara është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi Marina Fara ka shokuar fansat me nje foto qe mban nje mbishkrim të Madonës të postuar në Instagram: ‘Ndonjëherë duhet të ...

Sot është një nga femrat më të bukura, ja si ka qenë në vitet `90 Eli Fara (FOTO)

Portalb - 14.11.2017

Përveçse një nga këngëtaret me te mira, me zërin e mahnitshëm, ajo është edhe një nder femrat me te bukura shqiptare, qe i ka rezistuar kohës dhe për moshën qe ka i sfidon edhe të rejat.

Kaq shumë dobësuar Marina pas martesës! (Foto)

Zhurnal - 12.11.2017

Kaq shumë dobësuar Marina pas martesës! (Foto) Loading... Marina Vjollca është ndër prezantueset më të dashura për publikun shqiptar, shkruan ORAinfo.

Marina paralajmëron shou për sonte, ja si duket

Lajmi.net - 12.11.2017

Sezoni i ri i emisioneve ka filluar, kurse motrat Vjolla kanë 'pushtuar' televizionet. Si Luana ashtu edhe Marina kanë filluar me emisione të reja dhe në një aspekt janë në ‘garë’ me njëra-tjetrën se ...

Marina Vjollca mahnitëse, ja si do duket sot në spektakël

Gazeta Express - 12.11.2017

Sot është nata e dytë e spektaklit më të ri në Klan, moderimi i të cilit bëhet nga biondia sexy Marina ...

Shiheni se si duket sonte Marina në spektaklin e saj (Foto)

Alb Portali - 12.11.2017

Nata e sontme është nata e dytë e emisionit televiziv në KLAN, i cili udhëheqet nga moderatorja super-seksi Marina Vjollca. Loading... Pasi la pas një natë suksesi ku veç garës muzikore dhe të ...