TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Kam rënë në dashuri me shefin tim. Ai është 20 vjet më i madh dhe më kërkon foto intime”/ Rrëfehet gruaja

LajmiFundit - 13.01.2018

Tabloidi “TheSun” ka publikuar një histori në rubrikën “E dashur Deidre”, që nuk është aq e pazakontë në punë. Gruaja shkruan: “Mendoj se kamm rënë në dashuri me shefin tim – por ai është i martuar, ...

“Bëj seks të shkëlqyer me të dashurën e martuar, por ajo ka edhe katër dashnorë”/ Ja si e zbulova

LajmiFundit - 13.01.2018

Tabloidi “The Sun” ka publikuar një histori të pazakontë dashurie në rurbikën “E dashur Deidre”. Burri shkruan: Kur takohesha me të dashurën time, kemi bërë seks në kuzhinë, pastaj në divanin tim dhe ...

“Kam rënë në dashuri me shefin tim. Ai është 20 vjet më i madh dhe më kërkon foto intime”/ Rrëfehet gruaja

Alb Portali - 13.01.2018

Tabloidi “TheSun” ka publikuar një histori në rubrikën “E dashur Deidre”, që nuk është aq e pazakontë në punë. Loading... Gruaja shkruan: “Mendoj se kamm rënë në dashuri me shefin tim – por ai është ...

“Bëj seks të shkëlqyer me të dashurën e martuar, por ajo ka edhe katër dashnorë”/ Ja si e zbulova

Alb Portali - 13.01.2018

Tabloidi “The Sun” ka publikuar një histori të pazakontë dashurie në rurbikën “E dashur Deidre”. Loading... Burri shkruan: Kur takohesha me të dashurën time, kemi bërë seks në kuzhinë, pastaj në ...

“Dua të ndahem nga e dashura por kam frikë, ajo bëhet e dhunshme dhe më kërcënon”/ Rrëfehet burri

LajmiFundit - 12.01.2018

Burri shkruan: Nëse unë guxoj të përmend ndarjen tek e dashura ime ajo bëhet e dhunshme dhe agresive ndaj meje. Ajo kërcënon se do të shkatërrojë karrierën time nëse largohem dhe thotë se do të ...

“E kapa të dashurën në shtrat me komshiun, do krijoja familje me të”/ Djali rrëfen historinë e tradhëtisë

Alb Portali - 11.01.2018

Tabloidi “The Sun” ka publikuar një tjetër histori, ndoshta dhe jo aq të pazakontë, në rubrikën “E dashur Deidre” Loading... Djali shkruan: Dhurata ime e Krishtlindjeve ishte të zbuloja se e dashura ...

“Dua të ndahem nga e dashura por kam frikë, ajo bëhet e dhunshme dhe më kërcënon”/ Rrëfehet burri

Alb Portali - 12.01.2018

Unhappy teenage boy with girlfriend Tabloidi “TheSun” ka publikuar në rubrikën “E dashur Deidre” një histori të një burri i cili nuk guxon të ndahet nga e dashura sepse ajo bëhet e dhunshme. Loading..