TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Arrestohen tre shqiptarë në Zvicër me 3 milionë euro 'të bardhë'

Albeu.com - 09.10.2019

Tre shqiptarë janë arrestuar në Zvicër me 12 kg kokainë me vlerë 3 milionë euro. Të arrestuarit janë 23, 29 e 39 vjeç, por identiteti nuk jepet nga autoritetet.

Po trafikonin kokainë me vlerë 3 mln euro, “fundoset” grupi i shqiptarëve në Itali

BalkanWeb - 09.10.2019

Tre shqiptarë janë vënë në pranga të policisë në Bolzano të Italisë. Ata u ndaluan në autostradën ndërkombëtare A22 që lidh Italinë me Zvicrën, ndërsa u zbuluan duke transportuar me mjetet e tyre ...

Tre shqiptarë në Bolzano kapen me kokainë me vlerë 3 milionë euro

Java News - 09.10.2019

Një aksion blic i policisë së Bolzano, çoi në pranga tre shqiptarë që jetonin prej vitesh në Itali. Policia zvicerane e Bolzano tha se brenda një makine u sekuestruan 12 kilogramë kokainë e pastër, e ...

Kapen me kokainë me vlerë 3 milionë euro, arrestohen tre shqiptarë në Zvicër (Detajet)

SOT - 09.10.2019

Policia e Zvicrës ka sekuestruar 12 kg kokainë të pastër me vlerë 3 milionë euro.Nga ky operacion janë arrestuar 3 shtetas shqiptarë të moshës 23 , 29 e 39 vjeç.

Transportonin kokainë me vlerë 3 milionë € nga Italia në Zvicër, pranga 3 shqiptarëve

Gazeta Express - 09.10.2019

Policia zvicerane arrestoi 3 shqiptarë, të cilët po transportonin 12 kg kokainë drejt Zvicrës. Tre bashkëkombasit të moshave 23, 29 dhe 39 vjeç jetonin në Itali (2 në Piza dhe 1 në Foxha).

Kokaina nga Ekuadori që u kap në Durrës, media e njohur greke zbardh detajet kush është biznesmeni që e porositi

SOT - 08.10.2019

Gazeta e njohgur greke “Kathimerini” ka zbardhur porositësit e 137 kilogramëve kokainë të cilat u sekuestruan në shtetin fqinj dhe kishin si destinacion Shqipërinë.

Telefonata misterioze, si u zbulua kokaina që po vinte në Durrës

Mapo - 08.10.2019

“Një person i panjohur telefonoi Byronë e Speciale të antidrogës duke njoftuar se në pjesën frigoriferike të një kontenieri me banane që vinte nga Ekuadori kishte një sasi të madhe kokaine të fshehur.

700 kg kokainë nga Ekuadori drejt Shqipërisë/ Mediat greke nxjerrin detaje të reja mbi telefonatën anonime që aktivizoi ...

SOT - 08.10.2019

Janë zbuluar detaje të reja për 700 kg e kokainës që u gjet e fshehur në frigoriferë në mes të kontejnerëve të bananeve që vinin nga Ekuadori dhe kishin destinacion Durrësin.

‘Pas drogës fshihet mafia shqiptare’, media greke nxjerr detaje për kokainën nga Ekuadori

Gazeta Express - 08.10.2019

Media greke “Kathimerini” nxjerr te tjera detaje lidhur me skemën e trafikut të drogës, qe vinte me kontenieret e bananeve nga Ekuadori. Jane sekuestruar nderkohe 700 kilogramë kokainë me destinacion ...

700 kg kokainë nga Ekuadori drejt Shqipërisë/ Media greke zbardh skemën: U zbulua nga një telefonatë anonime. Kush ...

BalkanWeb - 08.10.2019

Media greke “Kathimerini” ishte media e parë që raportoi me një shkrim të gjatë për kokainën e kapur në Portin e Pireut dhe që kishte si destinacion portin e Durrësit.

137 kg kokainë nga Ekuadori në Shqipëri, Apeli lë në burg oficerin e Portit të Durrësit

BalkanWeb - 08.10.2019

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për oficerin e e sigurisë në portin e Durrësit, Ardian Begën. Bega dyshohet për përfshirje në trafikimin e 137 kg ...

137 kg kokainë nga Ekuadori në Shqipëri, mbetet në burg oficeri i portit të Durrësit

Durres Lajm - 08.10.2019

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për oficerin e e sigurisë në portin e Durrësit, Ardian Begën. Bega u arrestua si një prej pritësve pak javë më ...

Apeli lë në burg oficerin e Portit të Durrësit, pritësin e 137 kg kokainë nga Ekuadori

Java News - 08.10.2019

jykata e Apelit për Krimet e Rënda kanë lënë në fuqi masën ‘arrest me burg’ për Ardian Began i cili është një nga pritësit e 137 kg kokaine të ardhur nga Ekuadori dhe të sekuestruar në portin e ...

LAJM I FUNDIT/ 137 kg kokainë nga Ekuadori në Shqipëri, Apeli lë në burg oficerin e Portit të Durrësit

Medial - 08.10.2019

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda lë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për oficerin e e sigurisë në portin e Durrësit, Ardian Begën. Bega dyshohet për përfshirje në trafikimin e 137 kg ...

137 kg kokainë nga Ekuadori në Shqipëri, lihet në burg oficeri i Portit të Durrësit

Gazeta Express - 08.10.2019

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për oficerin e e sigurisë në portin e Durrësit, Ardian Begën. Bega dyshohet për përfshirje në trafikimin e 137 kg ...

137 kg kokainë e fshehur në motorët e frigoriferëve në katër kontenierë me banane nga Ekuadori në Shqipëri, Gjykata e ...

SOT - 08.10.2019

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për oficerin e e sigurisë në portin e Durrësit, Ardian Begën. Bega dyshohet për përfshirje në trafikimin e 137 kg ...

137 kg kokainë nga Ekuadori në Shqipëri, Apeli lë në burg oficerin e Portit të Durrësit

Zeri - 08.10.2019

Në portin e Pireut në Greqi droga u zëvendësua me oriz. Gjykata e Apelit për Krime të Rënda lë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për oficerin e e sigurisë në portin e Durrësit, Ardian Begën.

Kokaina në Portin e Durrësit, Apeli lë në burg Ardian Begën

RTSH - 08.10.2019

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda lë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për Ardian Begën, oficerin e sigurisë së Portit të Durrësit, i dyshuar si i përfshirë në trafikimin e 137 kg kokainë ...

700 kg kokainë nga Ekuadori drejt Shqipërisë/ Media greke zbardh skemën: U zbulua nga një telefonatë anonime. Kush ...

Medial - 08.10.2019

Media greke “Kathimerini” ishte media e parë që raportoi me një shkrim të gjatë për kokainën e kapur në Portin e Pireut dhe që kishte si destinacion portin e Durrësit.

Kokaina dhe pakot e orizit, media greke: E gjitha u zbulua nga 1 telefonatë anonime

Albeu.com - 08.10.2019

Media greke “Kathimerini”, e cila botoi e para informacionin se në Portin e Pireut u gjet kokaina që mbërriti në Durrës, zbardh skemën e plotë të trafikut.

Detaje/ 700 kg kokainë nga Ekuadori për në Greqi e Shqipëri u zbuluan nga një telefonatë anonime, cilët ishin ...

Java News - 08.10.2019

Detaje të reja kanë dalë nga kapja e rreth 700 kg kokainë të fshehur në frigoriferë dhe muret e 12 kontejnerëve të bananeve që vinin nga Ekuadori dhe të destinuara për të shkuar në Pire, Selanik dhe ...

Drogë dhe oriz në kontejnerët e bananeve, media greke nxjerr prapaskenat dhe zbulon telefonatën që ‘dekonspiroi’ ...

SOT - 08.10.2019

Një anije e nisur nga Ekuadori me babanë drejt Shqipërisë në të cilën ishte fshehur drogë, u zbuluar para disa ditësh nga policia falë një operacioni të mirëorganizuar.

700 kg kokainë nga Ekuadori drejt Shqipërisë, media greke zbardh skemën

Lajmi.net - 08.10.2019

Ditën e sotme ajo ka zbardhur të gjithë skemën e trafikut të drogës, ndërsa thekson se katër persona janë vënë në pranga në Greqi. Sipas saj, janë bllokuar deri tani 700 kilogramë kokainë me ...

Kokaina në Durrës, media greke zbardh skemën: U zbulua nga një telefonatë anonime

Durres Lajm - 08.10.2019

Media greke “Kathimerini” ishte media e parë që raportoi me një shkrim të gjatë për kokainën e kapur në Portin e Pireut dhe që kishte si destinacion portin e Durrësit.

“Një telefonatë anonime zbuloi 700 kg kokainë, droga ka lidhje me dy banda nga Elbasani e Fieri”

Gazeta Express - 08.10.2019

Gazeta greke Kathimerini ka dhënë këtë të martë një sërë detajesh në lidhje me drogën e gjetur në portin e Pireut, i cili më pas do të transportohej drejt portit të Durrësit.

DETAJE /Media greke zbardh kush është biznesmeni që e porositi kokainën që u kap në Durrës

Albeu.com - 08.10.2019

Gazeta e njohgur greke "Kathimerini" ka zbardhur porositësit e 137 kilogramë ve kokainë të cilat u sekuestruan në shtetin fqinj dhe kishin si destinacion Shqipërinë.

Kapja e 137 kg kokainë, Apeli lë në burg oficerin e Portit të Durrësit, mediat greke: Një telefonatë anonime zbuloi ...

SOT - 09.10.2019

Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda kanë lënë në fuqi masën “Arrest me burg” për Ardian Began, i cili është një nga pritësit e 137 kg kokaine të ardhur nga Ekuadori dhe të sekuestruar në Portin e ...

Transportonin kokainë me vlerë 3 milionë € nga Italia në Zvicër, arrestohen tre shqiptarë

Zeri - 09.10.2019

Policia zvicerane arrestoi 3 shqiptarë, të cilët po transportonin 12 kg kokainë drejt Zvicrës. Tre bashkëkombasit të moshave 23, 29 dhe 39 vjeç jetonin në Itali (2 në Piza dhe 1 në Foxha).

Po trafikonin kokainë me vlerë 3 mln euro, “fundoset” grupi i shqiptarëve në Itali

Durres Lajm - 09.10.2019

Tre shqiptarë janë prangosur nga policia në Bolzano të Italisë. Ata u ndaluan në autostradën ndërkombëtare A22 që lidh Italinë me Zvicrën, ndërsa u zbuluan duke transportuar me mjetet e tyre rreth 12 ...