TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ministri Cakaj vizitë në muzeun e viktimave të Holokaustit në Izrael 

SOT - 11.09.2019

Ministri i Jashtëm Gent Cakaj gjatë vizitës së tij në Izreal, ka vizituar muzeun e viktimave të Holokaustit, inciativës më famëkeqe, për shfarosjen e njerëzve në historinë e botës.

Ambasadori akrobat sërish bëri “ritualin” e vertikales, tash me Cakajn (FOTO)

Portalb - 11.09.2019

Shefi i zyrës së Ballkanit në Ministrinë e Jashtme të Izraelit, ambasadori Dan Oryan, pasi përcolli në aeroportin “Ben Gurion” ministrin e Jashtëm të Shqipërisë, Gent Cakaj nuk nguroi të realizonte ...

Ambasadori akrobat takon ministrin Cakaj; bën sërish “ritualin” e vertikales

Top Channel - 11.09.2019

Shefi i zyrës së Ballkanit në Ministrinë e Jashtme të Izraelit, ambasadori Dan Oryan, pasi përcolli në aeroportin “Ben Gurion” ministrin e Jashtëm të Shqipërisë, Gent Cakaj nuk nguroi të realizonte ...

Izrael, Cakaj-Hanegbi, në fokus përgatitjet e Shqipërisë për Konferencën e Grupit të Mesdheut

Botasot - 11.09.2019

Gjatë qëndrimit të tij në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, u prit në një takim nga Ministri për Bashkëpunim Rajonal i Izraelit, Tzachi Hanegbi.

Shqipëria përgatitje për Konferencën e Grupit të Mesdheut

Medial - 11.09.2019

TIRANË, 11 Shtator /MEDIAL/ -Përgatitja e Shqipërisë për Konferencën e Grupit të Mesdheut më 24 dhe 25 tetor ishte në qendër të një takimi që Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent ...

Ministri Cakaj nderon viktimat e Holokaustit në Izrael

Zhurnal - 11.09.2019

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, zhvilloi një vizitë në Muzeun e Holokaustit “Yad Vashem” në Jeruzalem ne kuader te vizites se tij ne Izrael.

Kurorë shqiptare në Yad Vashem

Top Channel - 11.09.2019

Gjatë qëndrimit në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, zhvilloi një vizitë në Muzeun e Holokaustit “Yad Vashem” në Jeruzalem.

Përgatitjet e Shqipërisë për Konferencën e Grupit të Mesdheut, Cakaj takon ministrin izraelit

Medial - 11.09.2019

Burimi: https://www.balkanweb.com/ ©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni ...

Heqja e pasaportave diplo matike futbollistëve të kombëtares, reagon Cakaj

Botasot - 11.09.2019

Dy ditë më parë futbollisti i ekipit kombëtar të futbollit, Andi Lila u shpreh se u është hequr pasaporta diplomatike. Pas këtyre pohimeve ka reaguar Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e ...

Cakaj: “Lajmi i shpërndarë në hava, lidhur me heqjen e pasaportave diplomatike të kuqezinjve është fundekrye i ...

RTSH - 10.09.2019

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Gent Cakaj e konsideroi një gënjeshtër lajmin që qarkulloi orët e fundit për heqjen e pasaportave diplomatike të futbollistëve të kombëtares shqiptare.

Futbollistët e Kombëtares pa pasaportë diplomatike? Reagon Cakaj: I uroj suksese, lajmi…

BalkanWeb - 10.09.2019

Pas deklaratave të një ditë më parë se lojtarëve të ekipit kombëtar i është hequr pasaporta diplomatike, ka reaguar Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj.

U tha se u hoqi pasaportat diplomatike kuqezinjve, reagon ministri Cakaj

SOT - 10.09.2019

Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj duke i uruar fitoren Shqipërisë kundër Islandës, ka përgënjeshtruar lajmin se u janë hequr pasaportat diplomatike futbollistëve të Kombëtares Shqiptare.

Tërhiqet Cakaj: Nuk do ja heq pasaportat diplomatike lojtarëve

Gazeta Tema - 10.09.2019

Pas deklaratave të një dite më parë se lojtarëve të ekipit kombëtar i është hequr pasaporta diplomatike, ka reaguar Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj.

Cakaj rrëzon spekulimin: Lajmi i shpërndarë në hava, lidhur me heqjen e pasaportave diplomatike të kuqezinjve është ...

Gazeta Tema - 10.09.2019

Pas deklaratave të një dite më parë se lojtarëve të ekipit kombëtar i është hequr pasaporta diplomatike, ka reaguar Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj.

EKSKLUZIVE/ Ministria e Jashtme konfirmon heqjen e pasaportave diplomatike për futbollistët e kombëtares

Gazeta Tema - 10.09.2019

Deklarata e mbrojtësit të kombëtares shqiptare, Andi Lila, mbrëmjen e djeshme për heqjen e pasaportave diplomatike te lojtarëve kuqezinj shkaktoi mjaft reagime.

Gent Cakaj viziton murin e lotëve në Izrael, ç’dëshirë shprehu ministri mes gurëve dhe kush e shoqëronte? (FOTO)

SOT - 10.09.2019

Ministri i Jashtëm, Gent Cakaj nisi një vizitë zyrtare në Izrael dhe në një foto të postuar në rrjetet sociale shihet në Murin Perëndimor të vjetër të Jeruzalemit.

Gent Cakaj në Jerusalem në murin e lotëve. Cila ka qenë dëshira e ministrit e vendosur mes gurëve?

Top Channel - 10.09.2019

Ministri i Jashtëm, Cakaj nisi një vizitë zyrtare në Izrael dhe në një foto të postuar në rrjetet sociale shihet në Murin Perëndimor të vjetër të Jeruzalemit.

“Cakaj na hoqi pasaportat diplomatike”, reagime pas denoncimit të Andi Lilës në Procesin Sportiv

Top Channel - 10.09.2019

Andi Lila, një prej protagonistëve të ekipit kombëtar që u kualifikua në Kampionatin Evropian të vitit 2016, denoncoi dje në emisionin “Procesi Sportiv” në Top Channel, heqjen e pasaportave ...

Ministri Cakaj u ka hequr pasaportat diplomatike futbollistëve shqiptarë, reagon ish deputeti: Turp dhe marrëzi! Andi ...

SOT - 10.09.2019

Andi Lila, futbollisti i Tiranës dhe njëherazi kryetari i Sindikatës së Futbollistëve, tregoi në emisionin “Procesi Sportiv”, faktin se Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Gent Cakaj, u ka hequr ...

Ish futbollisti i njohur i kombëtares sulmon ministrin Gent Cakaj: Na ç'dekuruan

SOT - 10.09.2019

Andi Lila ka sulmuar Ministrin e Jashtëm, Gent Cakaj, se iu ka hequr pa asnjë motivacion pashaportat diplomatike futbollistëve të kombëtares Lojtarët kuqezinj u pajisën me pashaporta diplomatike pas ...

Andi Lila: Na i dha Rama, Cakaj na i hoqi pasaportat diplomatike

Tetova Sot - 10.09.2019

Andi Lila, një prej protagonistëve të ekipi kombëtar që u kualifikuan në Kampionatin Evropian të vitit 2016, denoncoi në një emision televiz, heqjen e pasaportave diplomatike për lojtarët shqiptarë.

Heqja e pasaportave diplomatike, "shpërthen" Lila: Na dekoruan me pas na çdekoruan

Albeu.com - 09.09.2019

Andi Lila , futbollisti i Tiranës dhe njëherazi kryetari i Sindikatës së Futbollistëve, tregoi në emisionin "Procesi Sportiv", faktin se Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Gent Cakaj, u ka hequr ...

“Na hoqën pasaportat diplomatike”, Vasili: Futbollistët heronj, mbrojtën simbolet në mes të Beogradit

BalkanWeb - 10.09.2019

“Heqja e pasaportave diplomatike për heronjtë Kombetares Kuq e Zi është turp dhe marrëzi”. Kështu deklaroi nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, pas deklaratës së futbollistit Andi Lila se qeveria u ...

Lila: Gent Cakaj na i hoqi pasaportat diplomatike të “Euro 2016”

Mapo - 10.09.2019

Andi Lila po flet si një “sindikalist” i vërtetë, në mbrojtje të futbollistëve. Jo vetëm të atyre të kampionatit shqiptar, për të cilët ka krijuar edhe shoqatën përkatëse, por edhe të bashkëlojtarëve ...

Andi Lila plas “bombën”: Shteti na i hoqi pasaportat diplomatike të “Euro 2016”

Botasot - 10.09.2019

Andi Lila po flet si një “sindikalist” i vërtetë, në mbrojtje të futbollistëve. Jo vetëm të atyre të kampionatit shqiptar, për të cilët ka krijuar edhe shoqatën përkatëse, por edhe të bashkëlojtarëve ...

“Luftuam në Beograd, por na hoqën pasaportën diplomatike”, Lila “godet” Cakajn

BalkanWeb - 10.09.2019

Atmosfera që po përjeton Kombëtarja shqiptare nuk është nga më të mirat, as që i afrohet rrugëtimit të tyre në “Euro2016”, ku të gjithë në çdo cep të botës ku ndodheshin shqiptar ishin krenar për ...

Heqja e pasaportave diplomatike për futbollistët e Kombëtares, Vasili: Turp e marrëzi!

Durres Lajm - 10.09.2019

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili e ka cilësuar heqjen e pasaportave diplomatike për futbollistët e Kombëtares Kuq e Zi turp dhe marrëzi! Në një postim në Facebook, Vasili reagon pas deklaratës së ...

Andi Lila: Edi Rama na i dha pasaportat diplomatike si heronj, Gent Cakaj na i hoqi

Telegrafi - 10.09.2019

Skandali nuk ka të ndalur sa i përket sjelljes së shtetit dhe politikës shqiptare me futbollin dhe veçanërisht ndaj Kombëtares së Shqipërisë. Pasi vëmendja është larguar totalisht pas disa ...

Ambasadori akrobat takon ministrin Cakaj; bën sërish “ritualin” e vertikales

Botasot - 11.09.2019

Shefi i zyrës së Ballkanit në Ministrinë e Jashtme të Izraelit, ambasadori Dan Oryan, pasi përcolli në aeroportin “Ben Gurion” ministrin e Jashtëm të Shqipërisë, Gent Cakaj nuk nguroi të realizonte ...

Përgatitjet e Shqipërisë për Konferencën e Grupit të Mesdheut, Cakaj takon ministrin izraelit

BalkanWeb - 11.09.2019

Gjatë qëndrimit të tij në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, u prit në një takim nga Ministri për Bashkëpunim Rajonal i Izraelit, Tzachi Hanegbi.

Një kurorë shqiptare në “Yad Vashem”, Cakaj nderon viktimat e Holokaustit në Izrael

BalkanWeb - 11.09.2019

Gjatë qëndrimit në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, zhvilloi një vizitë në Muzeun e Holokaustit “Yad Vashem” në Jeruzalem.

Gent Cakaj në Jerusalem në murin e lotëve. Cila ka qenë dëshira e ministrit e vendosur mes gurëve?

Zeri - 10.09.2019

Ministri i Jashtëm, Cakaj nisi një vizitë zyrtare në Izrael dhe në një foto të postuar në rrjetet sociale shihet në Murin Perëndimor të vjetër të Jeruzalemit.