TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Plas keq sherri në Prokurorinë e Tiranës për çështjen e Lulzim Bashës, Klodiana Lala nxjerr detajet e forta, zbulon ...

SOT - 08.11.2019

Ditën e sotme janë mbyllur hetimet për dosjen e lobimit rus të Partisë Demokratike në SHBA, ndërsa prokuroria e ka kaluar për gjykim çështjen, duke e marrë si të pandehur kreun e opozitës Lulzim ...

Kush është prokurori që refuzoi të firmosë për Bashën të pandehur

Mapo - 08.11.2019

Vetëm dy nga tre prokurorë firmosën sot për marrjen nën akuzë të kryedemokratit Lulzim Basha, ish-sekretarit të Përgjithshëm të PD, Arben Ristani dhe financierit, Ilir Dervishi.

Dosja e Bashës mbërrin në gjykatë? Gazetarja jep detaje: Në Prokurori u zhvillua debat i ashpër, kush është prokurori ...

BalkanWeb - 08.11.2019

Gazetarja Klodiana Lala në një lidhje telefonike për “News 24” ka treguar detaje për dosjen në ngarkim të Lulzim Bashës për “falsifikim dokumentesh”. Lala shprehet se në lidhje me dosjen e Lulzim ...