TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

VIDEO/ 18 vjet nga sulmet terroriste, SHBA kujton përvjetorin e 11 shtatorit

Gazeta Tema - 11.09.2019

Amerikanët po shënojnë të mërkurën 18 vjetorin e sulmeve terroriste të 11 shtatorit të vitit 2001, që lanë pas vetes rreth 3 mijë të vrarë në New York, Virginia dhe në Pennsylvania.

Amerikanët shënojnë përvjetorin e sulmeve të 11 shtatorit

VOA - 11.09.2019

Amerikanët po shënojnë të mërkurën 18 vjetorin e sulmeve terroriste të 11 shtatorit të vitit 2001, që lanë pas vetes rreth 3 mijë të vrarë në New York, Virginia dhe në Pennsylvania.