TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Makina futet në trotuar, aksidentohet rëndë 18 vjeçari në Tiranë

LajmiFundit - 17.07.2017

Një aksident i rëndë është raportuar në Tiranë pak minuta më parë në zonën e “Zogut të Ri” në kryeqytet te kryqëzimi i “Don Boskos”. Mësohet se një makinë është futur në trotuar dhe ka aksidentuar ...

18-vjeçarin e përplas makina në ‘Don Bosko’, ndalohet shoferja

BalkanWeb - 17.07.2017

TIRANE- Një 18-vjeçar ka mbetur i plagosur mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja në fjalë ndodhi në orën 11:59, në rrugën e “Don Boskos”. Burime zyrtare nga policia e Tiranës bënë me dije se ...

E rëndë në Tiranë/ Makina futet në trotuar, përplas një adoleshent

Botasot - 17.07.2017

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ngjarja mendohet të ketë ndodhur rreth orës 11:59 në rrugën “Don Bosko” ku një makinë ka goditur një adoleshent.

VIDEO/ Makina përfundon në trotuar dhe përplas 18-vjeçarin në Tiranë

Java News - 17.07.2017

Një aksident me një person të plagosur ka ndodhur në mesditë në kryeqytet. Mësohet se një 18-vjeçar është përplasur nga një automjet në rrugën e “Don Boskos”. Policia ka bërë të ditur se shtetasi A.

Po kalonte rrugën, gruaja përplas 18-vjeçarin në "Don Bosko"

SOT - 17.07.2017

Një 18-vjeçar ka mbetur i plagosur mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja në fjalë ndodhi në orën 11:59, në rrugën e “Don Boskos”. Burime zyrtare nga policia e Tiranës bënë me dije se shtetasja me ...