TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Xabi Alonso shpjegon se sa e vështirë ishte ndalja e Lionel Messit kur ai luante si numër nëntë – në një video ai ...

Telegrafi - 09.10.2019

Xabi Alonso është kthyer të flas për duelet me Lionel Messi kur ai luante si një nëntë fals te Barcelona, ndërsa vet luante te Real Madridi. Ish-mesfushori i Bayern Munich dhe Liverpool, tani 37 ...

Xabi Alonso zbulon strategjitë e Real Madridit për të ndalur Lionel Messin

Albeu.com - 09.10.2019

Xabi Alonso ka zbuluar strategjitë e Real Madridit për të ndalur Lionel Messin , kur ky i fundit luante si një nëntë fals. Ish-mesfushori i Bayern Munich dhe Liverpool, 37 vjeç, kaloi pesë vjet në ...